Sayfa 2/16 İlkİlk 123412 ... SonSon
154 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: miracle losyon tedavim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçınız ince telli ama gelişme bariz tebrik ediyorum kalinlasma ve her iki bolgede de yeni çıkışlar bariz. 2 ay kısa bir sure ve etkenleri artirirsaniz cok daha iyi sonuç alicaksiniz. Biz bile 100 ml atıyoruz bu ilaçları. Bu arada paylasiminiz için sonsuz teşekkürler.
    Eve döndüğümde kesinlikle arttırıcam.Ayrıca dermaroller da aldım. Onu da tedavime ekliycem.Hatta sigarayı bırakabilirsem oral kullanmayı da düşünüyorum.
    bilgi ve deneyimleriyle bana ilham veren tüm forumcu arkadaşlara teşekkür ederim

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yahu saç çıkışlarını göremeyen bir benim herhalde
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı adriano10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ,

ön kisimlarda kullanmamaniza ragmen sac ciktigindan bahsetmissiniz, yani ön bölgelere hic mi uygulamadiniz losyonu? eger uygulamadiysaniz yanlislikla bulasma ile ilgili sac cikisi degil bence, aksine sadece vartexten bile emilse demek ki tüm sac sistemine etki ediyor. ben de bu konuyu arastiriyordum su siralar süper tesadüf oldu.
    bir miktar sistemik etki ettiğinden eminim.sadece saç sistemine de değil üstelik.çünkü yüzüm gerginleşti ve sıkılaştı.bu da yan kazanım.özellikle bayan takipçilere duyurulur

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şöyle bakın.

Öncesi
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  10.jpg
Görüntüleme: 441
Büyüklüğü:  197.8 KB (Kilobyte)
ID:	158
    Sonrası
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  11.jpg
Görüntüleme: 445
Büyüklüğü:  197.3 KB (Kilobyte)
ID:	159

Ayrıca ikinci resimde 4 tane çıkan kök gördüm. Bakim sizde görebilecekmisiniz Yanyanalar.
    Konu xLs tarafından (07.08.2014 Saat 20:06 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı LahmacuN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sonunda sadece miracle losyon kullanan birini bulduk. gelişmeleri fotoğraflamanı bekliyoruz. resimleri biraz daha geriden çekersen dökülmenin neresi olduğunu anlarız. gelişmeler hakkında daha rahat yorum yaparız.

edit: yalnız siz bayanmışsınız. abinizin fotoları da olsa iyi olur.
    saçlarım uzun olduğu için uzaktan gelişme fazla belli olmuyor diye özellikle köklere yakın çektim.ama ilerleyen zamanlarda farklı resimler de yüklerim.
    abimin resimlerinde henüz farklılık görünmediği için yüklemedim.En küçük değişiklikte hemen yükliycem

Alıntı teacher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saçlarım uzun olduğu için uzaktan gelişme fazla belli olmuyor diye özellikle köklere yakın çektim.ama ilerleyen zamanlarda farklı resimler de yüklerim.
    abimin resimlerinde henüz farklılık görünmediği için yüklemedim.En küçük değişiklikte hemen yükliycem
    Gözlerim iyidir ama bir belirti daha var kimse dikkat etmemis şu ilk paylastiginiz resimlerde ozellikle losyon oncesi sac deriniz bronz sonrasi ise açılmış yani ışık girememiş son paylastiginizda oyle sankide flash fazla almista belli olmamos gibi tabi başka bir sebebi yoksa...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gözlerim iyidir ama bir belirti daha var kimse dikkat etmemis şu ilk paylastiginiz resimlerde ozellikle losyon oncesi sac deriniz bronz sonrasi ise açılmış yani ışık girememiş son paylastiginizda oyle sankide flash fazla almista belli olmamos gibi tabi başka bir sebebi yoksa...
    emin değilim saç boyasının da etkisi olabilir

SaçımınDoktoru Üyesi
    emin değilim saç boyasının da etkisi olabilir
    saç dökülmeniz için herhangi bir endokrin doktoruna gittiniz mi.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı blkgl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saç dökülmeniz için herhangi bir endokrin doktoruna gittiniz mi.
    Hayır menapozal dönemde olduğumdan ve dökülme şeklinden "erkek tipi dökülme" teşhisini kendim koydum

Yeni Üye
    Hayır menapozal dönemde olduğumdan ve dökülme şeklinden "erkek tipi dökülme" teşhisini kendim koydum
    Herhangi bir hormon testi yaptırmadan sizce yaptığınız yanlış değil mi?

Sayfa 2/16 İlkİlk 123412 ... SonSon