Sayfa 16/16 İlkİlk ... 6141516
154 sonuçtan 151 ile 154 arası

Konu: miracle losyon tedavim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Mrvt35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıl olmuş 2020 ben burayı yeni keşfettim. Tedaviyi uygulayanlarin durumları nasıl acaba? Yeni uygulamaya başlıycam. Erkek tipi sac dökülmesi var. Prp ve beraberinde mezoterapi uygulattim 8 seans. Hiç fayda görmedim. Dermatologum yapılabilecek bisey yok dedi.
    Selam, çeşitli açılardan çektiğiniz fotoğraflarla birlikte bir konu açın forumda. Saç durumunuza bakarak tavsiye vermek en doğrusu olur.

Forumda birçok etkenle ilgili konular mevcut. Bol bol forumu kurcalamanızı tavsiye ederim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Mrvt35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle losyonu ne sıklıkta ve kaç sprey kullanıyoruz acaba?
    Bu losyonu ne boyutta hazırladığıınıza bağlı aslında. Günlük 3-4 ml ye denk gelecek şekilde hazırlayabilirsiniz misal. Sabah akşam 1,5-2 şer ml olarak kullanırsınız. İsterseniz çözücü miktarını artırabilir veya azaltabilirsiniz. Zamanla size uygun olanı bulursunuz.

Etkenler için ise, ilk olarak tarifte olduğu miktarlarda ilacı kullanın. Etki durumuna göre isterseniz arttırırsınız.

tonik olarak ne kullanıyorsunuz elsev piyasada yok artık.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı covid-19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tonik olarak ne kullanıyorsunuz elsev piyasada yok artık.
    Miracle losyonun anlatıldığı konuda sık sık neler ile hazırlandığına dair tavsiyeler verilmişti. Son sayfadan geriye doğru bakarsınız incelemeye.

Sayfa 16/16 İlkİlk ... 6141516