Sayfa 14/16 İlkİlk ... 41213141516 SonSon
154 sonuçtan 131 ile 140 arası

Konu: miracle losyon tedavim

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı karaayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle bey heycan stres yapmyın derken durum umutsuzmu resimlerime baktınız dimi kurtarmazmı miracle losyon birde bi sorum daha olacak bu losyon minox gbi ilk dökülme yaparmı inş yapmaz bu saç yuzunden öz guvenimi kaybettim nişanlnacm erteliyorum hayattan zevk alamıyorum artık
    Psikolojini anlıyorum hocam ama o saç kurtarılır tam tedavilik yani. Bu arada nisanlanacagin hanfendi için bu bir sorun değilse tamamen kendi kendine sıkıntı yapiyorsan saç rengine uygun toppik al nişan fotoğraflarında felan saçların moralini bozmaz hiç değilse. Tabi şimdiden tedaviye başla belki topige gerek bile kalmaz nişan gününe kadar belli mi olur

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Psikolojini anlıyorum hocam ama o saç kurtarılır tam tedavilik yani. Bu arada nisanlanacagin hanfendi için bu bir sorun değilse tamamen kendi kendine sıkıntı yapiyorsan saç rengine uygun toppik al nişan fotoğraflarında felan saçların moralini bozmaz hiç değilse. Tabi şimdiden tedaviye başla belki topige gerek bile kalmaz nişan gününe kadar belli mi olur
    inş muzdarip bey sıkıntı yapıyorum işte öz guven gtti miracle losyonuna guveniyorum aldım karışımı bu akşam yapacam

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar miracle losyon için malzemeleri aldım
    http://www.sacimindoktoru.com/basari...ac-cikisi.html

bu linkteki gibi denilenleri aldım elsev losyonu aldım denileni yaptım süzme olayı elseve içinden başka kapa süzüp tekrar elsev kutusuna mı boşaltacam anlamadım bi yardıum edin hazırlım şu losyonu zaman kaybetmek istemiyorum biran önce başlim tedavime lütfen yardım edin???

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı karaayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar miracle losyon için malzemeleri aldım
    http://www.sacimindoktoru.com/basari...ac-cikisi.html

bu linkteki gibi denilenleri aldım elsev losyonu aldım denileni yaptım süzme olayı elseve içinden başka kapa süzüp tekrar elsev kutusuna mı boşaltacam anlamadım bi yardıum edin hazırlım şu losyonu zaman kaybetmek istemiyorum biran önce başlim tedavime lütfen yardım edin???
    Herhangi birseye boşalt bardağa bile bosaltabilirsin. Evde huni felan varsa öyle daha kolay koyarsin süzdükten sonra. Kalan tortuyu ben kafaya sürüp nemlendiriyorum boşa gitmesin diye

SaçımınDoktoru Üyesi sagopa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    miracleye evin ampulde ekleyebilirmiyiz..

Arkadaşlar 19-20 yaşlarındayım, birkaç ay içinde miracle losyona başlamayı düşünüyorum, yan etkileri nedir? Problem yaratır mı? Bu yaş aralığında ve benim saç durumum için önerir misiniz? Başlangıç miracle losyon için neyden ne kadar kullanmamız gerekiyor?
    Şu anki durumum: http://www.sacimindoktoru.com/hikaye...in-yardim.html
    AVODART GÜN AŞIRI -MAYIS 2017 BAŞLANGIÇ- (07.09.2017 İTİBARİYLE 1,5 KUTU+8 HAP KULLANDIM)
    DÜZENSİZ KONAZOL

Yeniyim

Merhabalar;
    iki haftaya yaklaşık siteyi takip ediyorum ve burayı bulduğuma çok mutlu oldum keşke önceden denk gelseymişim diye de üzüldüm açıkcası...Yaşım 30; yaklaşık 5-6 senedir saçlarım dökülmeye devam ediyor erkek tipi dökülme tepeden ve alın bölgesinden seyrekleşmeye başladı...Öncelerde çeşit çeşit şampuanlar...yağ karışımları...Son olarakta ara ara minoksil sprey kullandım...bazen toparlar gibi oldu bazen döküldü...minoksilin faydasını görmem için ömür boyu kullanılması gerektiğini öğrendim ara verince de saçları döktüğünü bende bırakma kararı aldım...

Kız arkadaşımda da dökülme vardı dermatoloğa gitti ve dr. ona Asit salisique,M-furo Loston,Bepanthene ampul yazdı dökülme engelledi...Banada Faydası olur diye kullandım iyi geldi fakat ben de Başka dermatoloğa gittiğimde M-furo losyonun saç derisini incelteceği için zararı olabileceğini söyledi.

Bu hafta sonu burada ki konuları da 2 haftadır araştırarak büyük bir hevesle alış verişe başladım losyon için gereken şeyler,buradan okuyup övgüyle bahsedilen Revox (at kuyruğu şampuanı),Biyotinler falan yaklaşık 200 Tl'lik alış veriş yaptım Miracle losyon hazırlamaya başladım;((Elseve Arginin 200Ml içine; 1 kutu diana35, 2 kutu Aldactone,1 dekort ampul,1 tüp bepanthene ampul,1 tüpde bemix ampul) hapları ezip öyle karışım yaptım ve 1 gün beklettim aklıma geldıkçede çalkaladım...Saçlarıda 3 numara yapıp pazar günü sabah saçıma 5 fıs falan sıktım...pazartesi sabah aynı şekilde sıktığımda son zamanlarda geşmediği kadar saç geldi 10-15 tel falan...

Sizlere sormak istediğim amacım hatta amaçlarımız, seyrek saçlı tipler olarak mücadelemiz mevcut saçı korumak ve kökleri zayıflamış ince telli saçları kalınlaştırmak...Bu aşamada 1 tel saç dökülmesi bile can sıkıcı...

Bu süreç uzun zaman böyle gider mi yani her gün 10-15 sac teli alime gelir mi...
    mevcut saçımı da kaybeder miyim...

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_7261.JPG
Görüntüleme: 90
Büyüklüğü:  109.8 KB (Kilobyte)
ID:	2970

Resmin ismi:  IMG_7257.JPG
Görüntüleme: 85
Büyüklüğü:  114.8 KB (Kilobyte)
ID:	2971

Resmin ismi:  IMG_7258.JPG
Görüntüleme: 87
Büyüklüğü:  146.5 KB (Kilobyte)
ID:	2972Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_7259.JPG
Görüntüleme: 87
Büyüklüğü:  109.4 KB (Kilobyte)
ID:	2973Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_7260.JPG
Görüntüleme: 90
Büyüklüğü:  118.6 KB (Kilobyte)
ID:	2974

SaçımınDoktoru Üyesi
    Saçlarda minyatürleşme var buda büyük ihtimal dht engellediğin ya çıkamıyor ya çok küçük.En basit yöntemden başla geç kalmadan karanfil yağı alıp biraz seyrelt sprey halinde kullan bence ilk başta verim alacağına eminim.Sonra olmazsa ufak ufak miracle losyondan başla sprey kullanmaya,yeşil çay içmeyi ihmal etme.

Teşekkürler destek için mıracle losyona sımdıden başlamayım mı? karanfıl yağı seyreltme ısını nasıl yapacagım?
    Akşam Miracle losyon (Elseve Arginin 200Ml 1 kutu diana35, 2 kutu Aldactone,1 dekort ampul,1 tüp bepanthene ampul,1 tüpde bemix ampul)

Akşam 5Mg Biotin

2 günde 1 Revox şampuan

SaçımınDoktoru Üyesi
    ya arkadaşlar moralim sıfır yardımınıza ihtiyacım var, minox dutas ve miracle losyon kullandım hiç faydasını göremedim, oral dutas kullandım oda testoyu çıkardı şakaklar daha beter oldu, şimdi 15 gündür andracur kullanıyorum oda zaten beyaz tenliydim sanki yüzümü iyice beyazlattı yada ben paranoya oldum 1 aydır kullanmadığım minox dutasa tekrar başladım saçlar iyice gidio inanılmaz dökülme var bildiğiniz kel kaldım. andracur bende fayda etmiyor heralde yada erkenmi bilmiyorum yardımınıza ihtiyacım var

Sayfa 14/16 İlkİlk ... 41213141516 SonSon