Sayfa 3/3 İlkİlk 123
30 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Minoxidil Alacaklar Buraya..

Bende alırım 50 tl vermketen anam ağladı

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar eczanelerle konuştunuz mu hiç, ben gittim tedavim süresince bütün ürünleri sizden alacağım diye söz verdim ve üç adete minox u 100 tl ye aldım.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı habus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    botanikle aynı fiyata geliyor, alacaksan hiç riske girme direk botanikten al.

Ben 3 adet minoxil ve bir de dermoday anti hair loss şampuanı 103 liraya aldım birkaç hafta önce.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Yeni Üye
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    botanikle aynı fiyata geliyor, alacaksan hiç riske girme direk botanikten al.

Ben 3 adet minoxil ve bir de dermoday anti hair loss şampuanı 103 liraya aldım birkaç hafta önce.

dostum botanık derken link felan var mı? pek bilgim yok yenı arastıryorum ben de senın aldıgın setı düşünüyorum şampuanla fiyatı ne olur şu an <* tşk

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı habus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum botanık derken link felan var mı? pek bilgim yok yenı arastıryorum ben de senın aldıgın setı düşünüyorum şampuanla fiyatı ne olur şu an <* tşk
    Adı %5 deri spreyi olarak geçiyor.

Deri Spreyi %5 Saç Dökülmesine Karşı Sprey Erkekler İçin - BotanikEcza Minoxil,Toppik,Bioxinin Forte,Suna Dumankaya,Folixir

Bu da dermoday anti hairloss şampuanın linki

Dermoday Anti Hair Loss Şampuan 300 ml - BotanikEcza Minoxil,Toppik,Bioxinin Forte,Suna Dumankaya,Folixir
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

SaçımınDoktoru Üyesi
    rogaine foam kullanan varmi yurt disindan getirtme durumumuz ben donusumlu kullanmak istiyorumda miracle +minox(dus)+foam

Yeni Üye
    hocam 3adet bende almak istiyorum artık tam bir sayı bellirleyip getirsek mi fiyat çok uygun olucak...

SaçımınDoktoru Üyesi arda34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    botanikte 3 kutu % 5 forte monoxil 87.00 TL eczane de 51 Tl bu işte bir iş olmasın arkadaşlar fark çok değil mi ?? alacam ama karasız kaldım

Alıntı arda34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    botanikte 3 kutu % 5 forte monoxil 87.00 TL eczane de 51 Tl bu işte bir iş olmasın arkadaşlar fark çok değil mi ?? alacam ama karasız kaldım
    geçende yıl başı indirimi vardı botanikte 3 kutuyu 71 tl aldım.hala devam ediyormu bilmiyorum.daha öncede 3 kutu almıştım.benim sorun tepe bölgesinde 1,5 aydır kullanıyorum.tepede bi etki şu an gözlemleyemedim ama saçımın ön tarafında her bölgede olmasa da küçük ince saçların çıktığını gördüm.Miracle losyon da kullanıyorum ama etki gösterdiğini hissedemiyorum.Tabi kişiden kişiye değişebiliyor.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123