Sayfa 364/366 İlkİlk ... 264314354362363364365366 SonSon
3659 sonuçtan 3.631 ile 3.640 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Yeni Üye
    bu arada taksitle aklıma geliyor sorular peki dekort ampul un fonksiyonu ne oluyor. steroid falan yazıyor üzerinde, kafam takıldı. bir de allerset damla veya tablet eklesem farkı olur mu. tabletten ne kadar atacağız mesela.

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçlarınız yağlı ise losyon yağlanmayı kestiği için bu kadar hızlı bir sonuç gözlemlemiş olabilirsiniz.
    Çok yağlı abi saç derim, losyonu sürdüğümden beri yağlanma yok. Haklısınız. Teşekkürler

Yeni Üye
    Konuyu okuyabildiğim sayfalar kadarıyla okudum fakat aklıma takılan bir kaç soru var yardımcı olursanız çok sevineceğim

Spor yaptığım için anabolik açıdan testesteronun benim icin bir hayli önemi var o yüzden bu losyonun içindeki ilaçlar vücütta testesteronu düşürür farklı bir etki yaratır mı?

Sanırım bir ilacın içerisinde kortizol var uzun vadede topikal kullanımda yan etki yaratır mı? Kortizol kullanıp baya yan etkisine mazur kalıp hatta genç yaşta katarakt ameliyati olan arkadaşlarım mevcut.

Bunların haricinde bilmediğim bir yan etkiye sebebiyet verirmi bilgilendirirseniz memnun olurum şimdiden teşekkürler
    Konu ATSIZ tarafından (06.04.2015 Saat 20:01 ) değiştirilmiştir.

Bende miracle losyona bugünden itibaren başlayacaklardanım umarım bende de etkili olur, herkese teşekkürler

Yeni Üye
    bu arada diane 35 ile aldactone un farkları neler tam olarak ? aldactone da olup da diane 35 te olmayan neler acaba ? hangisi dht yi ve diğer androjenleri daha iyi baskılıyor saçta ?

Yeni Üye
    bir de çinko ve biotin birlikte kullanıldığında iyi bir dht blokerı olarak biliniyor. çinko ve biotin haplarından miracle losyona eklesek veya bu ikisini ayrı bir losyon oluşturarak yapsak nasıl olur veya olur mu, fikri olan var mı ?

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tigerrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir de çinko ve biotin birlikte kullanıldığında iyi bir dht blokerı olarak biliniyor. çinko ve biotin haplarından miracle losyona eklesek veya bu ikisini ayrı bir losyon oluşturarak yapsak nasıl olur veya olur mu, fikri olan var mı ?
    Medobiotinde çinko ve biotin var, ben ekledim. İnanılmaz kötü bir koku oldu. Tavsiye etmiyorum.

Tabi medobiotinde farklı maddelerde mevcut belki sadece biotin ve çinko denenebilir..

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı marauder Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende miracle losyona bugünden itibaren başlayacaklardanım umarım bende de etkili olur, herkese teşekkürler
    Fotoğraflarla takip ediniz, cildiniz derinizin sağlıklı olduğunu, saçların kalite artışını gözlemleyebilsenizde fotoğraf saç çıkışı gözlemlemek zor. İşe yarayacağına eminim, geçmiş olsun.

Yeni Üye
    Minoksidil ile dutasteridsiz sac cikisi saglanamazmi.bu iki ilacda yan etki orani yuksek ilaclar

Micracle losyon kulananlardanım tedavi güzel ilerlemekte ek olarak min-dut ekledim . Ancak losyonu ve min-dutu kullanmadığım bölgelerde(şakakların biraz altına) Sivilce için bepanthol kullanmaktayım ve tüylenme yaptığını gördüm hemde 1 hafta gibi bir sürede. Acaba böyle bir durum mümkün mü cünkü bu noktalara kullanmıyorum losyonları

Sayfa 364/366 İlkİlk ... 264314354362363364365366 SonSon

Bu Konudaki Etiketler