Sayfa 246/366 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296346 ... SonSon
3659 sonuçtan 2.451 ile 2.460 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı landonxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deli olacam abicim nebiçim iştir hep benimi bulur bu tarz problemler anlayamadım.Losyona salisilik asit kattım losyon kurudu.Birazdaha losyon ilavesi yaptım neyse açıldı biraz.Süzme işlemini yaptım ve losyonun hemen hemen %65 ini kurtardım.Ancak bu seferde sizme aracı olarak kullandığım bu siyah ince yazlık gömlek losyona biraz boya verdi.Öyle simsiyah bir renk olmadı ama renk çok azda olsa koyulaştı.Bu losyon kullanılırmı yoksa çöpmü ona göre kullanacam.Başını ağrıttığım herkesten şimdiden özürdilerim...
    gömlegin markası kötüyse boya zararlı olabilir cin malı vs yada kalitesiz boya zararlıdır

Alıntı mesud Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elseve arginin yarısına 1 aldactone, 1 diane, 1 dekort ampul kavanozun içine karıstırdım iki gündür sadece sakaklarıma sürüyorum losyonu birde losyon sürmeden 15-20 dk önce alzerdm krem sonra ketoral krem sürüyorum, iki gündür başım fena halde ağrıyor gece ağrıdan uyanıyorum neyden kaynaklandı acaba çok kötü ağrıyor ne yapmam lazım
    önce kremi bırak losyona devam et bakbakalım basın agrıyormu sonra losnu bırak 1 hafta kreme gec hangisi basını agrıtıyor yada bas agrın pskolojıkmı baska sebeplemi anlarsın

Alıntı bonzai Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim bu inanılmaz bir sonuç. nasıl oluyorda oluyor bir kere de biz de böyle bir gelişme hatta yarısı olsa dişimi kırcam. imzanıza kullandıklarınızı ekler misiniz rica etsem?

Alıntı bonzai Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şaka gibi kardes sen bu sacları ekti,rmediine eminmisin ?? bu sonucu proscar minoxmu verdi yani ilk resimdeki sacı geri getirmek cok zordur ondan sasırdım 7 sene propecia kullanan biri olarak soyluyorum baya iyi sonuc almıssın yada diyorum seni ufolular kacırdı bilmedigimiz bir ilac teknolojisi mi buldun şaka gibi valaha baya basarılı

Üye
    Yer
    Kocaeli
    Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    236 sayfada bonzai resim koymus ona yazdım ama alıntı yapamadım kime yazdıgım belli olmamıs onun resmine harika olmus dedim mesud isimli arkadasında bası agrımıs onada bir kremi bırak bir losyonu hangisi bas agrıtıyor anlarsın demiştim oda alıntı yapamadım ortaya soylemiş gibi olmus kardes
    Anladım.Teşekkür ederim. Bu arada harbi süper başarı. Umutlar top yaptı. Keşke tedavi detayını yazsa son 7 ayını.
    Konu mimecer tarafından (18.12.2014 Saat 15:25 ) değiştirilmiştir.
    05/01/2015 itibariyle
    Min-dut (10 tane) (sabah-akşam)
    Miracle losyon (sabah-akşam) (2 kutu aldactone-diane35)
    Haftada iki dermaroller (0,75 mm)
    İlave bir ürünün daha kullanımı
    ------
    04/12/2014 itibariyle
    Min-dut (10 tane) (sabah-akşam)
    Miracle losyon (sabah-akşam) (4 kutu aldactone)
    Haftada iki dermaroller (0,75 mm)
    İlave bir ürünün daha kullanımı
    ------
    07/11/2014 itibariyle
    Min-dut // Miracle (sabah-akşam)
    Haftada bir dermaroller (0,75 mm)

Fotografın ilki sanki baska kisiye ait son iki fotogragi birinci fotografa hic benzetemedim

Azalderm ile ketoral krem arasında ki fark nedir, biz bu kremleri losyondan önce mi sürmeliyiz birde forumda okuduğum kadarıyla sadece saçsız bölgeye uyguluyoruz değil mi ?

Alıntı Baydeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fotografın ilki sanki baska kisiye ait son iki fotogragi birinci fotografa hic benzetemedim
    aynı kişi yada ikiz kardesi resimleri inceledim sac ekimi kuskum var
    1)biri evde vasat cekilmiş digeri daha kalite studyo cekimi gibi
    2)ilk resimde solunda yuznde ben var ikinci resimdede aynı ben var dikkatli bakarsan görürsün
    3)birinde kasları ince cıkmıs digerinde kalın buda arkadasın tipini degistirmiş
    4)yası 30 dolaylarında
    5)yeni binada oturuyor
    6)basından bir fırtınalı aşk gecmiş
    7)bir kas sene evvel kavga etmiş izler taze
    8)evinde ya ögrenci var yada okuyan biri
    9)serbest meslekle ugrasıyor
    sherlock holmes gibiyim brader
    Konu bendeniz tarafından (18.12.2014 Saat 17:12 ) değiştirilmiştir.

Üye
    Yer
    Kocaeli
    arkadaşlar arkadaşımızın resimleri doğru olabilir. Sneijder ile Melo ya hiç dikkat ettiniz mi? onlar keldi , ama aynı bu arkaşımız gibiler. Melo ile Sneijder napmış acaba?

Hahahaha dedektif olman gerekiyormuş gözünden ayrıntılar kaçmamış.. Valla o resim bence birinci kisiye ait degil ona ait olsa bile yüz hatları baya degisime uğramış yani saçlı resimi eski olabilir şahsen inandırıcı bulmadim

Sayfa 246/366 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296346 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler