Sayfa 54/366 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
3659 sonuçtan 531 ile 540 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

Miracle losyonu yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ilk 2 ay cok etkili sekilde saçlarımı güçlendirdi ve dökülmeyi azalttı üçüncü kez hazırladığım losyonun icine azelderm ile ketoral kremi kattıktan sonra dökülmede baya artış yaşandı yani kremleri kullanmasak daha etkili sonuç alacağımıza eminim.. Son olarak tedaviye destek amaçlı olarak dutas,allerset,elsev losyonu ayri bir sisede hazirladim miracle losyonu kullandıktan sonra günde bir defada dutas icerikli losyonu kullanmaya basladim dökülmede hemen azalma yaşandı dutas içerikli losyondan belliki baya sonuc alacam.. Ayrıca miracle kardeşimiz sagolsun bu konuda cok yardımcı oldu her sorulan soruya hicbir çıkar beklemeden yanıt verdi Allah razı olsun kendisinden

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    garniere yaptigim losyon koku yapiyor. iki gün sonra süzdüm o nedenle mi yoksa herkeste mi bu sekilde koku yapiyor. sadece aksamlari kullanabiliyorum. sanki sarimsak gibi bir koku var

Moderatör
    Alıntı adriano10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    garniere yaptigim losyon koku yapiyor. iki gün sonra süzdüm o nedenle mi yoksa herkeste mi bu sekilde koku yapiyor. sadece aksamlari kullanabiliyorum. sanki sarimsak gibi bir koku var
    Garnier koku yapıyormu baskalarında.3.losyonumu garnierle yapacagımda.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adriano10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Garnier koku yapıyormu baskalarında.3.losyonumu garnierle yapacagımda.
    Garnier koku yapıyor. Aldactone kokusu malesef garnierda da peşimizi bırakmıyor. Garnierli losyon Elseve'e göre daha ağır kokuyor.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı LahmacuN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Garnier koku yapıyor. Aldactone kokusu malesef garnierda da peşimizi bırakmıyor. Garnierli losyon Elseve'e göre daha ağır kokuyor.
    Ben elseve ile kullanıyorum bundada koku berbat. İlaç kaldıkça her ikisindede kokuyor bence.

SaçımınDoktoru Üyesi fhm001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya benim garnier zehir ya kokuyu nefesle cektimmi icime cigerlerimi yakiyor evdekiler evi terk ediyor sanki bekar evi mutfagi gibi kokuyor kalmis bulasik gibi ama alistik be usta

Moderatör
    o kadarmı kötü yahu dolapta bir tane var ilaçları alıp atıcam icine inşallah sölediginiz gibi bana abartılı bir koku gelmez.Sabahları işe gitmeden önce elseve,aksamları isten geldıkten sonra garnier kullanıcam.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Yeni Üye
    Losyonu buzdolabında tutarsaniz koku olmaz ki bu şekilde kullanıyorsanız etkisinin düşeceğine eminim çünkü etken maddeler reaksiyon yapiyor. Losyonda 6.aya girdim güzel gelişmeler oldu diğer siteden beri takip ediyorum konuyu, losyona ilk başlayanlardanim. Güzel insan (miracle) siten hayırlı olsun buarada

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı 1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Losyonu buzdolabında tutarsaniz koku olmaz ki bu şekilde kullanıyorsanız etkisinin düşeceğine eminim çünkü etken maddeler reaksiyon yapiyor. Losyonda 6.aya girdim güzel gelişmeler oldu diğer siteden beri takip ediyorum konuyu, losyona ilk başlayanlardanim. Güzel insan (miracle) siten hayırlı olsun buarada
    Resim paylaşırmısınız? Yoksa bilgi verirmisiniz?

SaçımınDoktoru Üyesi fhm001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Losyonu buzdolabindami muhafaza edelim?

Sayfa 54/366 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler