Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası

Konu: Ketoral krem kullananlar?

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece keto krem mi kullanıyorsun?saç dökülmesi o kadar çok boyutu olan bir rahatsızlık ki değil tek bir etken bir sürü etken masaj ve iğneleme yaptığım halde 3 aydır nazlana nazlana geliyor sonuçlar.
    Hocam bende miracle losyonla beraber bu kremi saçlarımı kazıtıp düzenli olarak minyatürleşmiş bölgelere sürsem minyatürleşmeye tersine çevirmeye yardımcı olur mu?

SaçımınDoktoru Üyesi m4a1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Izmır
    Hocam ketoralı sürdükten sonra ketoral olan bölgeyi güneş ışığına maruz bırakmayın. Saçlarım 3 numaraydı, ketoral sürdüğüm yerler direkt güneş aldığı için gün sonunda muazzan bir tahriş oluşturdu o bölgede. Aman dikkat
    •2.5mg biyotin ayın 4 günü
    •Günde 5ml allerset damlalı miracle losyon (yarım paket diane)
    •Dermaroller ayda 1 (1mm iğne)
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, sadece kendi düşüncelerimi belirtmekle birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Yaklaşık 20 gündür sabah aksam olmak üzere dökülme olan heryere ketoral krem sürüyorum saçlarımın seyreldigini fark ettim böyle bir ihtimal var mıdır çok mu sık kullanıyorum?

tarun
    Guest
    arkadaşlar cell + miracle losyonun yanında 1 aydır şakaklar ve ön çizgi için ketoral krem kullanıyorum

şakaklarda gerileme var

bu sure etki edip etmemesini anlamak için yeterli mi

devam edeyim mi ,yoksa bırakayım mı

Alıntı tarun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar cell + miracle losyonun yanında 1 aydır şakaklar ve ön çizgi için ketoral krem kullanıyorum

şakaklarda gerileme var

Ne sıklıkla ve ne kadar kullanıyorsunuz ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

tarun
    Guest
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne sıklıkla ve ne kadar kullanıyorsunuz ?
    hocam günde bir kere kullanıyorum

forumda yazdığı gibi alın kısmına nohut tanesi kadar yan şakaklara mercimek büyüklüğünde sürüyorum

dün daha önce çektiğim fotolara baktım şakakların birleştiği alın kısmında da biraz gerileme var

Yeni Üye Muse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir
    Alıntı tarun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

şakaklarda gerileme var

Devam ettiniz mi kreme? Ben de aynı tedaviyi düşünüyorum da bu sıralar.

merhaba
    ben de ketoral krem kullanmaya başladım,günde bir (sabah)yaklaşık 1 hafta olacak ama kremden sonra öğleye doğru elimi saçımın arasına götürmemle bile acayip bir dökülme oluyor elime fazlaca saç geliyor,acaba bu ketoral da minoxidil gibi döngü mü yapıyor yoksa direkt döküyor mu,sizin deneyiminiz ne oldu, ketoralı kullanmaya devam edip verim alabildiniz mi yoksa

Sayfa 2/2 İlkİlk 12