Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
38 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Miracle losyon kullanım sonrası saçlarım 1 aydırda Min+dut kullanıyorum

Yeni Üye
    Hangi dermapeni aldiniz acaba link paylasabilir misiniz?,
    30/E

Biotin
    Demir
    Cinko
    Folik Asit
    B12
    +Dermaroller
    + yesil cay

Yeni Üye
    Aynn başkan bayağı ilerleme var. Minoxil dutasterid deneyecem ama bende çarpıntı yapıyo lanet minox ve döngü olabilir diye başlamadım. hair forte veya minoxil %2 yapsam nasıl olur acaba 🤔

Dermapen link

Ben bu üründen aldım kullanıyorum.

hair forte ve minox %2 kullanmadığım için etkisi hakkında pek bişey söyleyemeyeceğim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Armaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynn başkan bayağı ilerleme var. Minoxil dutasterid deneyecem ama bende çarpıntı yapıyo lanet minox ve döngü olabilir diye başlamadım. hair forte veya minoxil %2 yapsam nasıl olur acaba ��
    Herhangi bir tedaviniz var mı bilmiyorum ama hiç bir şey kullanmamaktan iyidir bence. Denemekten bir zarar gelmez. Belki %2 sizi etkilemiyorsa, adım adım %5 likle belli oranlarda karıştırarak %3 %4 ü de deneyebilirsiniz. Böyle bir fikir geldi aklıma.

Yeni Üye
    Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herhangi bir tedaviniz var mı bilmiyorum ama hiç bir şey kullanmamaktan iyidir bence. Denemekten bir zarar gelmez. Belki %2 sizi etkilemiyorsa, adım adım %5 likle belli oranlarda karıştırarak %3 %4 ü de deneyebilirsiniz. Böyle bir fikir geldi aklıma.
    Topikal Fin kullanıyorum ben şuanlık iyi.. Acaba hair forte veya 2 minoxil ile nasıl olur diye düşündüm ama çarpıntı yapıyo min. hair forte içine proscar deneyebilirim belki

Topikal fin ne hocam proscar ile losyon mu hazirliyorsunuz ? Yoksa hazır var mi

Alıntı mm1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Topikal fin ne hocam proscar ile losyon mu hazirliyorsunuz ? Yoksa hazır var mi
    Topikal fin dediği finasterid yani dediğiniz gibi proscar ile hazırlanan losyondur muhtemelen arkadaşın dediği

Yeni Üye Rdads - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı RenaC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Topikal fin dediği finasterid yani dediğiniz gibi proscar ile hazırlanan losyondur muhtemelen arkadaşın dediği
    Hocam merhaba dutası oral yollamı kullanıyorsunuz
    Miracle losyon her akşam
    Biotin
    10 dakika masaj

hocam losyonları günde kaç kez ve hangi aralıklarla kullandınız ? Gelişim gerçekten cok güzel

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon