10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yeditepe üniversitesi yeni araştırma

Yeni Üye

Yeditepe üniversitesi yeni araştırma

https://m.youtube.com/watch?v=afkPmcIP1mY arkadaşlar bi izleyin nisan sonu mart gibi piyasaya sürülücek sizce sonuç ne olur

SaçımınDoktoru Üyesi
    tepesinde saç olmayanlara kesinlikle gençliğe döndürmeyecek bu tedavi tahminim dökülmeyi azaltır %15 20 oranında verim sağlar.Kök hücre tedavisi olmadan bu iş çözülmez destek tedavi çıkıyor sadece

Moderatör
    bir şey yapıyorlar bu güzel fakat etkenin güvenliği konusunda tereddütlerim var, sonucları gösterilen deneklerin sayısının azlıgı bilgilendirmenin azlıgı kafa karıştırıyor açıklamadan beri 1.5 ay oldu ses seda yok bedrettin dalan çözdük dedi bitti dedi teknoloji diye nutuk da attıi fakat bir de açıklama bilgilendirme gelse daha iyi olurdu
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    kök hücre tedavisi 200 yıl yada 300 yıl sonra gerçi bellide olmaz umut hep vardır şu an ki kök hücre dedikleri destekleme rejeneratif tıp daha kök hücreye emir verdiremiyoruz saç oluşuyor ama 3 yıl yada başka zaman zarfında o saç başka organa dönüyor mesela kkıl yapıldı 3 yıl sonra bağırsak oluşumu nbaşlıyor yada kanser su an tujisu lab dışında başarı elde eden yok oda yapay deri ile başarı sağladı kök hücre öyle yaptık oldu demekle olmuyor atmasyon laflar....
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

SaçımınDoktoru Üyesi yamakasii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kök hücre tedavisi 200 yıl yada 300 yıl sonra gerçi bellide olmaz umut hep vardır şu an ki kök hücre dedikleri destekleme rejeneratif tıp daha kök hücreye emir verdiremiyoruz saç oluşuyor ama 3 yıl yada başka zaman zarfında o saç başka organa dönüyor mesela kkıl yapıldı 3 yıl sonra bağırsak oluşumu nbaşlıyor yada kanser su an tujisu lab dışında başarı elde eden yok oda yapay deri ile başarı sağladı kök hücre öyle yaptık oldu demekle olmuyor atmasyon laflar....
    hicam sizin dediginiz ile kelopesia arasinda nasil bir baglanti var anlayamadim. kelopesia mevcut sac koklerini tedavi edecek. sizin dediginiz sorunlar sifirdan organ yaratma asamasinda ortaya cikiyor. kok hucre nakli zaten yillardir yapilmakta. hatta devlete gidip kok hucre bile bagislayabiliyorsunuz. kelopesia sifirdan sac koku yaratmayacak.

videoda ifikrettin hocanin dedigine gore elde ettikleri kok hucreler butun hucre tipine donusebilme ozelligine sahipmis. yani otolog kok hucre oluyor. ayrica kok hucre yerlestigi bolgede cevresinde ki hucreleride tamir edebiliyormus.

sinuc olarak videoda erkekler uzerinde ki etkileri oodukca etkileyici. 20 gunde bile ileri kellikte baya etkili. ben merak ettim ciksada bi denesek.

SaçımınDoktoru Üyesi yamakasii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hicam sizin dediginiz ile kelopesia arasinda nasil bir baglanti var anlayamadim. kelopesia mevcut sac koklerini tedavi edecek. sizin dediginiz sorunlar sifirdan organ yaratma asamasinda ortaya cikiyor. kok hucre nakli zaten yillardir yapilmakta. hatta devlete gidip kok hucre bile bagislayabiliyorsunuz. kelopesia sifirdan sac koku yaratmayacak.

videoda ifikrettin hocanin dedigine gore elde ettikleri kok hucreler butun hucre tipine donusebilme ozelligine sahipmis. yani otolog kok hucre oluyor. ayrica kok hucre yerlestigi bolgede cevresinde ki hucreleride tamir edebiliyormus.

sinuc olarak videoda erkekler uzerinde ki etkileri oodukca etkileyici. 20 gunde bile ileri kellikte baya etkili. ben merak ettim ciksada bi denesek.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ya Çıkmadan yorum yapmak anca tahmin olur. Herşey güzel olsun ilk önce. Benim takip ettiğim şirketlerin çalışmalarına bakıyorum onlarda 2017-2018 de çıkmayı planlıyor. Öncesinde güzel şeyler olursa ne ala..
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yamakasii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

sen onun dediğini anlamadın ki
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Üye
    Yer
    Istanbul
    Nedense Kelopesia konusu sürekli siliniyor. Ürünü begenmesek de kötü olsa da yinede sonuclarini merak edenler vardir.
    Safak Sezer de kullandim diyordu bu ürün icin ve bugün TV'de görünüyordu kendisi, Türk Mali dizisini birdaha baslatiyorlar. Tepe bölgesi tamamen bos, ürün ise yarasaydi herhalde ona yarardi?

SaçımınDoktoru Üyesi
    bu ürünü özellikle facebookta ve bu tarz forumlarda önplana cikartmanin derdinde olan bir grup insan var.
    sanirim hep ayni kisiler. amaclari tam olarak nedir kestirmek zor. 2 yildir ara ara ürün ha ciktikti cikacak
    yok sahin hocayla konustum söyle dedi böyle dedi diye gaz saliyolar. bide safak sezer konusu var. adam bile unuttu çoktan kapatti o defterleri.
    birak kardesim ciksin bi ürün
    adam gibi eczanelerde satilacak standartta izinleri alsin resmi olarak satisi baslasin önce. ise yarasin basimizada süreriz basimizin tacida yapariz.
    tosun hocami bezdirdiniz en sonunda.