1504 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Minoxil+Dutasteride Losyonu ( by Invincible )

Hybrid View

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Hakanank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar bende geldim o forumda eminim ki çok pahalı bir hocanın Viral reklamı şişirilmiş şekilde yapılıyor. Herhangibir tedavi yada başka bir doktorun saç ekimi sonucu yeni cevaplar kısmına düşünce hemen aynı yada birkaç farklı nickten o hocanın farklı konularına yorumlar övgüler yada göstermelik sorular yazılıp güncel kısım onun ismi ile dolduruyor.. Bu durumu ilk farkedenlerden olan Erbay nickli kişi bu durumu dile getirdiği anda sitede banlandı, akabinde onun akıbetini soranlar vs. Şimdi bu ve benzeri losyonlar saç ekimi yada prp mezoterapi gibi seçimlerden önce bedava oluşu ve gözle görülür saç çoğalması meydana getirdiği için sitenin finans kaynağının işlerini sekteye uğrattı. Sonuç olarak başarı cezasız kalmadı neyse buradayız takibe devam
    Aynen o olaylardan sonra bir de miracle uzaklaştırılması orada nelerin döndüğünün açık kanıtı zaten.

Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    losyonu deneyecek olanlar yaşlarıyla birlikte yan etki görüp görmediklerini yazabilir bi ileriki zamanlarda yan etki görmezlerse belki hgfye katarım ben de yarılanma süresi fazla insan çekiniyor
    Bunu inan en çok ben istiyorum, çünkü böyle etki alan bir tek benim şu an ve diğer insanlara nasıl etki edecek çok merak ediyorum.

Bakalım, kullanan herkese söylüyorum, fotoğraflarınızı çekin sizlerde ki sonuçları da görelim.

Moderatör
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen o olaylardan sonra bir de miracle uzaklaştırılması orada nelerin döndüğünün açık kanıtı zaten.

Bunu inan en çok ben istiyorum, çünkü böyle etki alan bir tek benim şu an ve diğer insanlara nasıl etki edecek çok merak ediyorum.

Bakalım, kullanan herkese söylüyorum, fotoğraflarınızı çekin sizlerde ki sonuçları da görelim.
    gözlerim bozuldu artık saç ile ilgili yazı araştırma post okumaktan bildiğin göz sağlığı köşesi gerekecek siteye

SaçımınDoktoru Üyesi bunalıyorum_aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Gençler merhaba, öncelikle geçmiş bayramınız mübarek olsun. Şef diğer sitede söylediğim gibi ilk olarak senin losyonla başladım. Miracle'nin losyon ile beraber kullanmayı düşünüyorum. Yaşım 22, yaklaşık 2 haftayı geçkin bir süredir losyona devam ediyorum. Dökülmem bazen az bazen çok oluyor. Galiba bu saçımı yıkayıp daha sonrasında ilacı sürmemle alakalı bir durum. Fakat şunu çok net bir şekilde söyleyebilirim ki hiçbir yan etki görmedim Daha öncede yazılarını birden fazla okudum, galiba kesin bir şey söylemek için 3 aylık bir ''sürekli kullanım'' gerekiyor. Bende resim çekerek paylaşacağım ve ileride arkadaşların fikir sahibi olmasını destekleyeceğim. Başarılarının devamını diliyorum.

Bu Konudaki Etiketler