Alıntı Perfect Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@kami Bugün aldım ilaçları hocam. bugün başlıcam hayırlısıyla yalnız aklıma takılan 1 kapsül derken mesela Zincodan 10 adetmi atıyoruz?

İlaçlar
https://i.imgyukle.com/2019/10/23/EpJjZ1.jpg
ben p5p kullanıyorum ama benexol isterseniz biraz deneyin. şimdi 60 ml bir losyon yaptığınızı düşünün, 45 ml distile suyu şırıngayla çekin dökün boş şişeye. sonra içine 3 adet zinco (3 kapsül) ve 1 adet benexol atın. benexol zor çözünüyor, belki biraz ezip atabilirsiniz daha erken çözünür. sonra bir adet sallama çay alın, ipini düzgünce çıkarıp içindeki çayı çıkartın, bize kağıdı lazım. sonra bir adet aspirini poşet çayın kağıdının içine koyun ve şişe ağzından sığmıyorsa hafif ezip küçültün poşet çay kağıdının enini. sonra şişeye çay demler gibi sokun bir 5-10-20 dk beklesin. ondan sonra poşet çay ve içinde kalan tortuyu çıkarın. geriye zinco/benexol ve aspirinin çözündüğü 45 ml distile su çözeltisi kalacak. bu çözeltiyi iyice çalkalayın, sonra 15 ml etil alkolü ekleyin tekrardan çalkalayın. en son olarak da koku vermesi için biraz nane veya lavanta yağı ekleyin, benexolün kokusu ağır olabiliypr lavanta daha iyi bastırır. günde 2 sefer kullanın, geçmiş olsun.