Sayfa 31/31 İlkİlk ... 21293031
307 sonuçtan 301 ile 307 arası

Konu: RU58841 Nasıl Kullanılır ?

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ayda 0.5 gramı dmso ile kullansak etki alabilir miyiz acaba?
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayda 0.5 gramı dmso ile kullansak etki alabilir miyiz acaba?
    Kami, oranlar kişiden kişiye değişir. Ben günlük 50 mg totalde aylık 1,5 gr kullanıyorum. Benim durumum için bu oranların yeterli geldiğinden emin değilim. Ki bunun yanında seti ve minoxil de kullanıyorum. Seti ve ru bende maksimum dökülmeyi azaltıcı etki yapıyor sanırım.

Bahsettiğin günlük 17mg civarı bir doza denk geliyor, senin durumun için yeterli olur mu bilinmez, denemeden bilemezsin. Ki bu arada forumda eski konularda vs. 33mg ın altında kullanana rastlamadım. Efektifliği tartışılır.

Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kami, oranlar kişiden kişiye değişir. Ben günlük 50 mg totalde aylık 1,5 gr kullanıyorum. Benim durumum için bu oranların yeterli geldiğinden emin değilim. Ki bunun yanında seti ve minoxil de kullanıyorum. Seti ve ru bende maksimum dökülmeyi azaltıcı etki yapıyor sanırım.

Bahsettiğin günlük 17mg civarı bir doza denk geliyor, senin durumun için yeterli olur mu bilinmez, denemeden bilemezsin. Ki bu arada forumda eski konularda vs. 33mg ın altında kullanana rastlamadım. Efektifliği tartışılır.
    seti ru güzel kombinasyon hem prostaglandin hem de androjenlere karşı güzel darbe. ben yan etkileri konusunda demiştim dmso ile geçirgenliği arttırsak ve böylece daha az etkenle aynı işi yapabilsek oluşabilecek yan etkileri de azaltmış oluruz.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seti ru güzel kombinasyon hem prostaglandin hem de androjenlere karşı güzel darbe. ben yan etkileri konusunda demiştim dmso ile geçirgenliği arttırsak ve böylece daha az etkenle aynı işi yapabilsek oluşabilecek yan etkileri de azaltmış oluruz.
    Ben hem setide hem ru da %30a yakın dmso kullanıyorum. Bunun yanında bi %10 da gliserin de vardır. Gliserin dmso oranlarını farklı faklı çok denedim. Bazen istediğin kadarını deriden geçir, işe yaramıyorsa, yaramıyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    önce dmso da çözün,%30 dmso bayağı geçirgen yapıyor, ru kullanmadan önce sistolik, diastolik basınç, nabız sayısını kontrol edin,

Endonezya’da Minoxidil+RU58841 reçetesiz alınabiliyormuş Mezogen isimli bir ürün halinde, gerçi kutu üzerinde FDA onaylı olduğu hakkında yanlış bir ibare de var. Sanırsam şişede minox geliyor, yanında da bir paket çıkıyor, açıp minoxa döküyorsunuz. Endonezya’da mı işler çok rahat yoksa Amerika mı çok sıkı anlamadım. Merck piyasaya Finasterid’i çıkarmasa şimdi doktor yazıp geçerdi sıkıntı da yaşamazdık :/

FDA onayı olmayınca korkuyor insan, çekincem olmasa çok kullanmak istiyorum

SaçımınDoktoru Üyesi dev97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 haftadır kullanıyorum. Miracle hoca sağolsun, temin etti. 90ml serioxydl losyona 1.5ml ru karıştırdım. Günde 1 kez uyguluyorum. Uyguladıktan sonra 3 gündür terleme baş gösterdi. Böyle bir yan etki alan var mı forumda?
    İyi mi kötü mü etki ediyor acaba?
    Belirtmiş olduğum her görüş, kendi gözlemlerimi ve araştırmalarımı kapsar.
    Kullanmış olduğum teknikler, ilaçlar, uygulamaları kimseye öneri olsun diye sunmuyorum.
    Tek amacım farklı bir bakış açısı sunmak ve kendi tedavi deneyimlerimi aktarmak.

- Günde 1 kez Finasteride 1.25 mg
    - Günde 2 kez sakallara Minox.
    - Günde 1 kez Ru58841 (Serioxydl Losyon ile çözüyorum)
    - 2 haftada 1 Dermastamp 1.5mm-2mm

Sayfa 31/31 İlkİlk ... 21293031