13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Solgar Chlorella'da 5. Ay Saç beyazlaması için

Hybrid View

Yeni Üye
    Aynı fikirde değilim 1 aydır 500 mg chlorella kullanıyorum siyahlasma ciddi anlamda yapıyor Diane 35 aldactone 5. Seneme yaklaştım dianenin verdiği sinir stres sıkıntı önüne geçemiyorum sürekli stres içindeyim herşeyi kafaya takıyor içime atıyorum saçın daha fazla beyazlamasini durdurmak için kullanıyorum normalde yaşadığım stresi başkası yaşasa saçı bembeyaz olur ama bu ilaç olan siyahlari koruyor beyazlara bı miktar siyahlatio ayrıca metiyonin tablette kullanıyorum ikisi mucize oluyor chlorella 2. Kutuma başladım öylemi saç açıcı kullanıyorum saçı sarı yaptığım halde bu chlorella bir hafta içerisinde geri siyahlastirio

Alıntı Barmen10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı fikirde değilim 1 aydır 500 mg chlorella kullanıyorum siyahlasma ciddi anlamda yapıyor Diane 35 aldactone 5. Seneme yaklaştım dianenin verdiği sinir stres sıkıntı önüne geçemiyorum sürekli stres içindeyim herşeyi kafaya takıyor içime atıyorum saçın daha fazla beyazlamasini durdurmak için kullanıyorum normalde yaşadığım stresi başkası yaşasa saçı bembeyaz olur ama bu ilaç olan siyahlari koruyor beyazlara bı miktar siyahlatio ayrıca metiyonin tablette kullanıyorum ikisi mucize oluyor chlorella 2. Kutuma başladım öylemi saç açıcı kullanıyorum saçı sarı yaptığım halde bu chlorella bir hafta içerisinde geri siyahlastirio
    Bu post sonrası tekrar deneme amaçlı tekrar başladım. Beyazlar hayli artmıştı ve 2 haftada dipten koyulaşma ve dolayısı ile genel görünümde koyulaşma hafif belli oldu 1 ay sonrası ise emin oldum. Chlorella bende kesinlikle saçta koyulaşma yapıyor hatta bunu sakalda da yaptım. Yorumum ve gözlemim kendi adımadır herkeste bu gerçekleşmeyebilir ya da büyük bir beklenti tatmin olmayabilir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .