8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Farkı etkenle saç çıkarıp minoxidile kalınlaştırmak

Yeni Üye

Farkı etkenle saç çıkarıp minoxidile kalınlaştırmak

Farklı bir etkenle tüy çıkarıp minoxidil ile kalınlaştırmak saçı döngüye sokar mı ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Rowoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Farklı bir etkenle tüy çıkarıp minoxidil ile kalınlaştırmak saçı döngüye sokar mı ?
    Minoxil in her türlü saçı döngüye sokması muhtemel. Çok nadir kullanıcı bende hiç döngü olmuyor diyor, eğer o şanslı azınlıktan değilseniz, kaçınılmaz denebilir.

Yeni Üye
    Benim bildiğim döngü minoxidil saç çıkarırsa oluyor. Çünkü saçları çok güzelken başlayıp nw1-2 gibi yani döngü yaşıyorum diyen hiç görmedim.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Döngü denilen şey senkronlu shed değil mi neden bu kadar korkuluyor? Çıkardığı saçların çıkma dökülme fazları çakışıyor bu kadar
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Döngü denilen şey senkronlu shed değil mi neden bu kadar korkuluyor? Çıkardığı saçların çıkma dökülme fazları çakışıyor bu kadar
    Aslında tam olarak bu ancak müthiş bir korkuya sebep oluyor zira bazılarında en azından bir bir süre en başa döndürüyor tabi sonrasını beklemeden de hamamdan çıplak fırlayıp forumlara dalıyorlar.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında tam olarak bu ancak müthiş bir korkuya sebep oluyor zira bazılarında en azından bir bir süre en başa döndürüyor tabi sonrasını beklemeden de hamamdan çıplak fırlayıp forumlara dalıyorlar.
    Abi bence minox saf kafein ve cell gibi uyarıcılar prostaglandin seviyelerini en optimal seviyede ve doku kökleri iyi durumda tutmak için yanetkisi olmayan tedavilerden nadir ve en etkili olanları. Tabii ki ppg gibi etkenler deriyi tahrip etse de ppgsiz formüller çok daha etki veriyor yabancı forumlarda
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    O zaman dediğim gibi açıklığı fazla olmayanlar döngüden az mı etkileniyor ? Yoksa var olan saçın döngüsünü bozup kendi döngüsüne çevirme gibi bir olay mı var ? Açıkçası ben AGA'ya hücresel yaklaşmayı planlıyorum ama minoxidil de şok etki için kullanılabilir onun için soruyorum.

Alıntı Rowoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman dediğim gibi açıklığı fazla olmayanlar döngüden az mı etkileniyor ? Yoksa var olan saçın döngüsünü bozup kendi döngüsüne çevirme gibi bir olay mı var ? Açıkçası ben AGA'ya hücresel yaklaşmayı planlıyorum ama minoxidil de şok etki için kullanılabilir onun için soruyorum.
    Şok dökülmeye uğrayan saçları sıfırlıyor bilgim dahilinde