9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Masaj faydali midir

Yeni Üye

Masaj faydali midir

Şakaklarım için masaja başlamayı düşünüyorum. Yeni saç çıkışı görmeyi pek ummuyorum belki minyatürleri canlandırabilirim. Sonuç alabilen veya alan birini gördünüz mü? Nasıl yapılmalıdır? Merak ettiğim çok şey var tavsiyelerinize açığım. Ayrıca konazol şampuan tecrübesi olan sonucu paylaşırsa sevinirim

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2-2.5 sene deneyen forumun ''masörü'' olan ben sağlıklı bir cevap verebilirim sanırım. dökülmemi ilk 2017'de fark edip 2019 da dahil olmak üzere masaj yaptım ve saç seviyem stabile yakın kalmıştı, gerçi masajı bırakıp bir şey kullanmadığımda da çok farklı bir sonuçla karşılaşmadım ama elbet faydası vardır. şu an setipiprant ve advancell kullanıyorum artışa geçiş var saçta. masaj yapabilirsiniz isterseniz ama yanına seti advancell gibi bir tedavi iyi olabilir. daha ekonomik olarak zix belirli derecelerde yardımcı olabilir
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Üye Sanberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Masaj mutlaka yapın faydası olacaktır bende uzun zamandır yapıyorum sem sert olan scalp yumuşadı ve dökülmede azalma oldu. yabancı bir sitede masaj ile çok iyi sonuç alan kişiler gördüm buradada bu masaj işinin ehli Kami nickli üyedir.

Üye Sanberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Şu şekilde yapabilirsiniz mesela

https://www.youtube.com/watch?v=NL-K...ture=emb_title

Bence dermastamp uygula masajla birlikte daha etkili bir kere youtubeda Nw7 birinin dermaroller ile bir senelik testinde saçları kalınlasıp güclenıo https://youtu.be/mxs6fhxLGBE linki burda

Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2-2.5 sene deneyen forumun ''masörü'' olan ben sağlıklı bir cevap verebilirim sanırım. dökülmemi ilk 2017'de fark edip 2019 da dahil olmak üzere masaj yaptım ve saç seviyem stabile yakın kalmıştı, gerçi masajı bırakıp bir şey kullanmadığımda da çok farklı bir sonuçla karşılaşmadım ama elbet faydası vardır. şu an setipiprant ve advancell kullanıyorum artışa geçiş var saçta. masaj yapabilirsiniz isterseniz ama yanına seti advancell gibi bir tedavi iyi olabilir. daha ekonomik olarak zix belirli derecelerde yardımcı olabilir
    Kami cell losyonun içine ekleme yaptın mı sen?

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı norman34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kami cell losyonun içine ekleme yaptın mı sen?
    hayır, normal kullanıyorum. ama kafein ile tepkimiyorsa ve bütçeniz uygunsa eklenebilir miracle abiden rica edebilirsiniz.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Şartlar geri gitmiyorsa faydası vardır ancak durumun geri gitmesine engel olabilecek kadar güçlü bir etkisi yoktur özetle saç durumu ne kadar iyi ise etkisi o kadar görünür olur ve geri gidişi önlemek için en azından ortalama bir tedavi gerekmektedir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Derinin gerginliği azaldı ve daha iyi hissediyorum