Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon
66 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Tirnak sürtmesi ile saç çikarma

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı charm35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam 2. günü bitirdim sonra yazıcam buraya etkisini daha sonra.Bu arada gerçekten kan dolaşımını arttırıyo nasıl oluyosa artık.Hatta normalde tansiyonum 10-7 falan çıkar açken uyguladım 10dk tansiyonu ölçtüm 13-9 çıktı.
    bekliyoruz hocam

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    https://www.youtube.com/watch?v=0FokOboizqg şu videoda adam çıkış yakaladığı söylüyor ve fotoğraflarla kanıtlıyor
    Günlük ilaç hazırlıyorum içeriğim
    1 adet aldactone (100) mg
    1 adet diane35
    ikisini 80 derecelik kolonyada eritiyorum.

Günlük masaj ve dermaroller.

------------------------------------------------

Tedavi düzenim :
    1 gün aldactone+diane35 losyonu
    1 gün minox
    dönüşümlü kullanıyorum.
    ---------

setipiprantı sadece yaz aylarında kullanıyorum.

ben 1 aydır yapıyorum ön şakaklarda açılma var ama stres de çoktu bu sıra ondanmı oldu yoksa bundan mı bilmiyorum.Dökülme olayını hintli birinin videosında da görmüştüm dediğine göre minoxildeki gibi eski güçsüz saçı döküp yeni sağlıklısını çıkarıyor diyordu bakalım bilmiyorum ne olacak

etkili olduğuna dair video çok var. bana da öyle geliyor. ilk yapıldığında saç döküyor cansız olanları. sonra çıkarıyor olabilir. sabırla 3 ay devam eden birileri olursa, hepimize ön ayak olmuş olur aslında. olumlu veya olumsuz diye.

Alıntı akrepkral06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    etkili olduğuna dair video çok var. bana da öyle geliyor. ilk yapıldığında saç döküyor cansız olanları. sonra çıkarıyor olabilir. sabırla 3 ay devam eden birileri olursa, hepimize ön ayak olmuş olur aslında. olumlu veya olumsuz diye.
    ben 14.07 de başlamışım hocam her ay yazarım 6 aya kadar yapıcam etkisi olacakmı bakmak için.1 ayı çok az geçmiş saçım aynı gibi eskisiyle biraz fazla döküldü gibi ama sıklığı aynı hala biraz şakallar az geldi ama yenileme sürecinde olabilir küçük saçlar falan fazla hala oradada

Yeni Üye
    Şu olaydan artık nefret ediyorum.zaten saçımız nazlı zaten az.r de her yeni ürün uyguladığımızda önce döküyor olayı...
    Yeni bir şey uygulamaya korkar oldum.
    Bana bu etkiyi yapmayan tek şey ısırgan yeşil çay ve lavanta oldu.lavanta ile saç durulama bıçak gibi o agresif dökülmeleri kesiyor.i.saraçoğlu benim ailemde herkes kel benden başka ben kalan saçımı bunla korudum diyor.
    Ben bu herbalistlerden (kimya profu kendisi c.başkanının da bitki danışmanı) bir tek ona güveniyorum.diğerleri şarlatan gibi.biraz da suna dumankaya fena değil.maranki tam piyasa adamı.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    62 yaşımıza geldiğimizde bizim de öyle saçımız ve cildimiz olsun ben de piyasa adamı olmaya razıyım hocam bazen de bu tür şeyleri çok söyleyene değil de kendi üzerinde başarıyla uygulayana itibar etmek gerekebilir.Ben de saraçoğlunun kürlerini uyguluyorum bu arada ama Marankiyi de tu kaka etmiyorum.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

1 buçuk ay olmuş başlayalı benim saç biraz daha falza dökülüyo başladığımdan beri.Daha olumlu bir etkisi olmadı 3 aya tamalayıp bakıcam duruma bakalım.

Yeni Üye
    Tırnak masajından saç çıkaran türk yok arkadaşlar galiba .hep hintlilerden çıkmış nedense.adamlarda zaten kellik yok pek😂
    Cemil hocam maranki kullandıklarından öyle değil bence.genetik mirası sağşam.Allah vergisi.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Uygur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tırnak masajından saç çıkaran türk yok arkadaşlar galiba .hep hintlilerden çıkmış nedense.adamlarda zaten kellik yok pek��
    Cemil hocam maranki kullandıklarından öyle değil bence.genetik mirası sağşam.Allah vergisi.
    O türtkler henüz 2 aydır tırnak sürtüyorlar hocam biraz bu uğurda emek versinler bakalım bir de ben izah edemediğimiz her durumu genetiğe verme kolaycılığına kaçmayı doğru bulmuyorum öyle düşünseydik bizim forum olmazdı bugün,bilmem yanlış mı düşünüyorum.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon