Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon
64 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Bakır Peptit Saç Losyonu

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    bir urun var arastırıyorum yazacagım sonra

SaçımınDoktoru Üyesi Adana85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul
    Alıntı bankopm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dermoday güvelinir gözüküyor fakat alternatif olarak folligen var o ne kadar güvenilir hiç bir fikrim yok.
    Tricımin ve folligen bakır peptitte sektör lideri gibiler fakat türkiyeden temini zor ayrıca tricomin baya pahalı..
    1- Miracle losyon - ogleden sonra ve aksam
    2- Min-dut (1 kutu minoxil icine 15 tane avodart) - sabah aksam
    3- Karisik bitki suyu - sadece aksam
    4- Karisik bitkisel yaglar - haftada 2 kere
    5- Azalderm ketoral acnelse - haftada birkac kere
    6- Topikal A/C/B/E vitamin karisimi - haftada 1 kere
    7- 0.5 mm dermaroller - gun asiri
    8- 1 mm dermaroller - haftada 1 kere
    9- Xpecia/GNC HSN Formula - sadece sabah birer tane

Folligen ebay da buldum bir tane. Sadece bunu Turkiyeye yolluyorlar. Digerleri gonderemiyoruz diyor. Kargo dahil 56.24 $ fiyati. Miktarina baktim 8 oz diyor. Çevirdim 236 ml ye tekabül ediyor arkadaslar. Almaya niyetlenen varsa tavsiyem bunu bir denemeleri. Icerigi saglam duruyor. Sitelerinde de detayli anlatmislar. Bu aralar alamıyorum. Ilerde deniyecem inşallah. Bana kalirsa dermoday urunleri fasa fiso beyler. Gecen bir urunune baktim argan yagi gibi pahali kombineli bir urunu 25-30 tl ye satiyor. Bizim aktarcilar geldi aklima Her neyse urunun linki buyrun:
    Folligen Solution Therapy Spray 8oz Copper Peptide Hair Regrowth | eBay

Yer
    Istanbul
    Alıntı cemba123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Folligen ebay da buldum bir tane. Sadece bunu Turkiyeye yolluyorlar. Digerleri gonderemiyoruz diyor. Kargo dahil 56.24 $ fiyati. Miktarina baktim 8 oz diyor. Çevirdim 236 ml ye tekabül ediyor arkadaslar. Almaya niyetlenen varsa tavsiyem bunu bir denemeleri. Icerigi saglam duruyor. Sitelerinde de detayli anlatmislar. Bu aralar alamıyorum. Ilerde deniyecem inşallah. Bana kalirsa dermoday urunleri fasa fiso beyler. Gecen bir urunune baktim argan yagi gibi pahali kombineli bir urunu 25-30 tl ye satiyor. Bizim aktarcilar geldi aklima Her neyse urunun linki buyrun:
    Folligen Solution Therapy Spray 8oz Copper Peptide Hair Regrowth | eBay
    Bu firmanin su urunu cok daha iyi:

Copper Peptides Urges Hair Growth Hair Signals Promotes Hair Grow | eBay

Bunun icinde GHK peptit var, yara iyilestirmede FDA onayi olan tip bu. Uzerinde benim arastirdigim kadariyla en cok calisma olanda bu. Fiyati digeri ile nerdeyse ayni fakat bu 4oz,digeri 8oz. O yuzden aslinda iki kat pahali oluyor ama ben yinede bunu deneme taraftariyim digeri zaten eski urun bunu onun yenilenmisi olarak cikarttilar icerigi cok daha iyi. Bunu ebay den almayi denedim ama kargo yapmiyoruz dediler, diger saticilardan da deniycem ona gore karar verecem.

Dermoday konusuna gelince, cemba123'un dedikleri benide dusunduruyor. Gerek argan yagli kremlerinin komik fiyatlari, gerekse kolajen kremi gibi gercek disi urunleri bu firmaya olan guvenimi biraz sarsti. Telefonla konusacagim bu firma ile ona gore karar verecegim. Sirf yerli bir firma oldugu icin bunlardan alasim geliyor, eger urun icindeki bakir peptit duzgun birsey ise guvenilir bir yerden temin edilmisse denerim ben bunu.

Yer
    Istanbul

Folligen i arastirdigimda sac gelişimine olumlu bir katkı sağladığını gösteren bir foto veya video göremedim. Youtube yi karis karis dolaştım yok.. Sadece birkac yorum disinda birsey görmedim. Bu durum açıkçası bakır peptid e olan guvenimi sarstı. Adana85 sen bulduysan herhangi bir gelişme burada yayinlarmisin.
    Dikkatimi ceken bir diger şey remox diye bir ürün. Bunda temel etken maddesi minox. Fakat losyonda oranini yuzdelik olarak daha fazla tutmuslar(yuzde 15 gibi). Ayrica icinde retin-a, azelaik asit gibi etkenler de var. Kullanici fotoları da var. 1-2 ayda mükemmel sonuç almışlar. En son da bi fiyatına bakayım dedim. O ne? 60 ml losyon 70 $-100 $arasi fiyat bicmis.
    Detaylar burada: Remox, Promox, Minoxidil Foam

minoxidil 5%,tretinoin 0.025%,azelaic acid 1.5%,finasteride 0.1% şeklinde bir karışım var en sonda,finas topikal işe yarıyormuydu.Bizde bu şekilde bir karışım yapsak nasıl olur ki
    Defne sabunu

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    remox'un içeriği on numaraymış
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon

Members who have read this thread: 2