Sayfa 2/10 İlkİlk 1234 ... SonSon
93 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Proscara başladım

Yorumunuz için teşekkür ederim ama siteyi henüz kullanmayı tam çözemedim ve miracle losyon furya gibi herkes söylüyor fakat merak ettiğim saçımdaki seboreik dermatit illetine etkisi ne olur beni en çok bu etkiliyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı thrdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    . Saçımda seboreik dermatit olduğu için minoxil kesinlikle düşünemiyorum çünkü bu seboreik illeti çekilesi bişey değil saçları zaten yeterince zayıflatıyor saçımın seyrekliği konusundada çevremde tepen seyrelmiş gibi söylemler almaya başladım ki zaten seyreldiğini fark ediyordum Dökülme psikolojisi adamı yiyip bitiriyor resmen
    Erekte olamamak daha kötü olsa gerek. Haa bu ‘bu ilaç kesin adamın cinselliğini alır’ olarak algılama. Belki de bişrşey olmayacak. Ama aldığın risk çok büyük.

Forumda bir sürü etken var, seboreni tedavi etmeye bak. Onu tedavi edince saç sorunun da kalmayacak belki. Finas a başlayarak kristal dükkanına fil sokmuşsun. Bakalım neler olacak?

Finasterid i uzun yıllar sorunsuz kullananda var, penis içindeki süngerlerin yapısının bozulmasına bağlı olarak ereksiyon problemi çekende var ve bu insanların kan değerleri normal çıkıyor testte.Finasterid, miracle hocanın dediği gibi kumar ama tutarsa ne âla

Hocam dermorallerle yatıştırmaya kalkarsam seboreik dermatit azıyor daha beter ama miracleyi denemek istiyorum veya tavsiye edeceğiniz başka bişey varsa rica etsem

SaçımınDoktoru Üyesi
    Proscarı miracle üstadın dediği gibi oral alma topikalde gönül rahatlığıyla kullanabilirsin %0.1 ile başlayark sonra %0.05 civarı düşürürsen serum hormon dengeni etkileme ihitmalide baya bir azalır güvenli doz %0.005
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sacımcık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Proscarı miracle üstadın dediği gibi oral alma topikalde gönül rahatlığıyla kullanabilirsin %0.1 ile başlayark sonra %0.05 civarı düşürürsen serum hormon dengeni etkileme ihitmalide baya bir azalır güvenli doz %0.005
    erkek vücudunun en gerekli hormonuyla oynuyorsunuz bunu unutmayın, yarılanma ömrü de ru vb. gibi kısa değil her türlü riskli.. bu kadar tedavi imkanı bulduğumuza şükredeceğimize gidip en kolay yolu seçiyoruz. seti cell ru cb ohf zix gibi birçok tedavi var başarı oranları finasteridden çok daha iyi, 5 sene sonra doğru düzgün çalışmayan bir etken yüzünden kalıcı hasara uğramayın.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ayrıca androjenleri kalıcı olarak upregüle edip hiperandrojeniye sebebiyet verirse aldığından çoğunu götürür uyarayım. ilk olarak güvenli etkenlerle başlayın, herkes bilir finasterid oral/topikal kullanmayı boşuna araştırmıyor bu kadar insan. son çarenizse doktor kontrolünde topikal denenebilir ama bu kadar etken varken gereksiz
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Miracle takviyesi nasıl olur sizce ama miracle hakkında hiçbir fikrim yok ve maliyet kısmıda önemli günümüz şartlarında

Yeni Üye
    Alıntı sacımcık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    %0,1 oran 1 ml/1mg oluyo?

Güncelleme
    Proscara başlayalı 12 gün oldu halâ bi değişiklik yok agresif dökülmeye devam ediyor saçlarım ve dökülen saçların köke yakın yerleri beyazımsı bi tabakayla kaplı haftada 3 gün konazol şampuan kullanıyorum seboreik dermatit var saçımda şakakda seyrelme var çok bariz şekilde ön çizgi ve tepede buna dahil sorum şu dökülmeyi kesmemesi normal mi acaba ilklerde

Sayfa 2/10 İlkİlk 1234 ... SonSon