Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Follica/ Dr.Cotsarelis

SaçımınDoktoru Üyesi

Follica/ Dr.Cotsarelis

Follica kendi yeni tedavisi hakkında bir açıklama yaptı. Dr.Cotsarelis, tedavimiz epidermal bozulma veya wnt uygulamasını, fibroblast büyüme faktörü-9 polipeptidini veya sonik dikenli protein gen sinyalini yukarı regüle eden başka bir bileşiği içeriyor. Dedi.
    Yeni bir çıkış tarihi vermedi. Son olaraksa yeni methodlarının saç pigmentasyonunda da etkili olduğunu gri saç kürü olabileceğini söyledi.

Böyle detaylı mekanizmal açıklamalar olması güzel bütün çalışmaların müdahele edilen tüm biyokimyasal basamakları belirtmesi güzel.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    wnt döngüsünden çözerlerse bu iş çok kişiyi mutlu eder.

Follica'nın yeni paylaşılan öncesi sonrası fotoğrafı:

SaçımınDoktoru Üyesi
    Tedavilerle vertexde fayda görememiş birisi olarak, heyecanlandırdı bu fotolar beni. Umarım gerçektir ve erişme, kullanma şansımız olur umarım.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    %44 artış gözlemlenmiş, hayırlı olsun
    https://www.directorstalkinterviews....data/412801393
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Bunun yanında acilen bir firmanın daha bunla birlikte bir ilaç piyasaya çıkarması lazım aksi ilacın çıkıp çıkmaması umrumda olmaz çünkü fiyatının uçuk olacağı belli olur. acilen rakipleride piyasaya ilaç vermeli ve rakabet ortamı fiyatları düşürmeli. yoksa bu işin bize maliyeti 100.000 TL den aşağı olmaz.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kertmeyenkele Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunun yanında acilen bir firmanın daha bunla birlikte bir ilaç piyasaya çıkarması lazım aksi ilacın çıkıp çıkmaması umrumda olmaz çünkü fiyatının uçuk olacağı belli olur. acilen rakipleride piyasaya ilaç vermeli ve rakabet ortamı fiyatları düşürmeli. yoksa bu işin bize maliyeti 100.000 TL den aşağı olmaz.
    bir yerde sadece kliniklerde kullanılacak denmiş, patenti düşene kadar emerler bizi
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    araştırdım bulamadım. Çıkış tarihi veya sonuç duyurusu hakkında bilgi sahibi olan var mı ?

2021'in 2.çeyreğinde çıkacağı söyleniyor

Sayfa 1/2 12 SonSon