33 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Güzelleşmek ve bioknezi....

Hybrid View

Dostum bahsettiğin durumu astral seyahat dedikleri ruhu bedenden ayırma şeysidir. Ancak sorunvar arkadaşın da dediği gibi bunu bırak yapmayı, yapabilmeyi öğrenmek aşırı disiplin ve sabır gerektirir. Bunu yapabilen insanlar kendilerini tümüyle bu mevzulara adamış insanlardır. merakım vardır bu tür şeylere araştırmıştm vaktiylen. Ama genetiğe müdahale etmeyi hiç duymadım. Deneyecek arkadaşlara başarılar..

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cidesphere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum bahsettiğin durumu astral seyahat dedikleri ruhu bedenden ayırma şeysidir. Ancak sorunvar arkadaşın da dediği gibi bunu bırak yapmayı, yapabilmeyi öğrenmek aşırı disiplin ve sabır gerektirir. Bunu yapabilen insanlar kendilerini tümüyle bu mevzulara adamış insanlardır. merakım vardır bu tür şeylere araştırmıştm vaktiylen. Ama genetiğe müdahale etmeyi hiç duymadım. Deneyecek arkadaşlara başarılar..
    astral seyahat duru görü vs olar başka sey bioknezi şu demek kendi vüüduna hukmetme astral seyahetse meditasyonla gezme dolanma duru görü ise bir yerleri görme bioknezi ile onlar ayrı
    ancak method ları aynı meditasyon yapmak o ucmak kendi bedenine bakma teknniğinin amaçı şu vücüdunu inandırmak dısardan kendine bakma ve aa gözlerim maviymişe inandırma aynaya bakma meditasyonla ve gözleriin rengiin değiştiğine inmamak ve vucüdü inandırmak
    astral seyhaet duru görü telekinizi bunlar la bioknezi aynı method farklı şeylerdir ve göz rengi değiştirmek zor değil bu forumdaki 10 kişi 3 ay 20 dakika konsatre olsunn gece uyurken hayal etsin inansın 5 kişi yapar