Sayfa 4/19 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
187 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Saç Dökülmesinde Nihai Kesin Çözüm İçin Kendi Kaynaklarımız İnsanımız Gerekli.

Yeni Üye
    Alıntı benanlmm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstad mümkünse uygulayacağınız teknikteki gelişmeleri buraya da yazsanız olur mu? (klinikte deniyoruz,uzm dr ile görüştük vs) Her gün buraysa bakıyorum da merak ediyoruz açıkcası
    Aynen her gün bende bakıyorum gelişme var mı diye. Zaten saçlarım son evrede artık giderse geri gelmez diye düşünüyorum. Umarım en kısa zamanda sonuçlanır.

Hocam, en azından aklınızda bir tarih varsa onu söyleyin. Böyle beklemek çok hoş bir durum değil, tarih belirtirseniz motive bir şekilde bu işe tutunuruz.

Yeni Üye
    arkadaşa katılıyorum buşekilde yarım bırakmak dogru değil ne oldugunu merak içerisinde herkes bir umut bekliyor detaylı bilgi verilmesi şu durumda dogru güzel olur

Yeni Üye
    Alıntı hairlab Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşa katılıyorum buşekilde yarım bırakmak dogru değil ne oldugunu merak içerisinde herkes bir umut bekliyor detaylı bilgi verilmesi şu durumda dogru güzel olur
    Evet çok merak ediyoruz çözümün ne olduğunu fakat sakin olmalıyız saygı çizgisini aşmamalıyız elbet miracle hocam açıklar neyin ne olduğunu

Çözümü anlatmamı beklemeyin arkadaşlar, Uygulama saçlı deriyi tedavi sürecidir. Bir ilaç vb temelli değil uygulama temellidir. Klinik açılabilirse zaten görecek bileceksiniz. Tarih veremiyorum ekipsiz izinsiz yapılamaz. Herkes yaptığı tedaviyi ya da yaptıracağı başka planları bir tarih bekleyerek ertelemesin. Herkese mutlu huzurlu günler diliyorum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çözümü anlatmamı beklemeyin arkadaşlar, Uygulama saçlı deriyi tedavi sürecidir. Bir ilaç vb temelli değil uygulama temellidir. Klinik açılabilirse zaten görecek bileceksiniz. Tarih veremiyorum ekipsiz izinsiz yapılamaz. Herkes yaptığı tedaviyi ya da yaptıracağı başka planları bir tarih bekleyerek ertelemesin. Herkese mutlu huzurlu günler diliyorum.
    Yani hocam saçlarınin büyük kısmını kaybetmiş yada tamamen kaybetmiş kişiler sonuç alamaz mi , saçlı deri demişsiniz ya

Yeni Üye

Hocam iyi akşamlar diliyorum öncelikle. Nasıl yapılıcağını anlatmaktan ziyade, yer açılana kadar geçen süreç takibini burdan yapabilirsek çok memnun oluruz. Buna ek olarak klinik açılabilirse göreceksiniz demişssiniz ama böyle bişeyin kliniğini açmanıza izin verirler mi bilemedim. Hayırlısı olsun.

Yeni Üye
    çok iddialı bi açıklama olmuş umarım devamı güzel olur

Histogenin çözümü bu çözüme en yakın uygulama ancak bizimki çok daha maliyeti düşük ve kolay bir uygulamaya sahip.
    Konu Miracle tarafından (12.10.2021 Saat 10:15 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Hidrogenin çözümü bu çözüme en yakın uygulama ancak bizimki çok daha maliyeti düşük ve kolay bir uygulamaya sahip.

Çözümün kafadaki yağ tabakasını eritmesi ile ilgisi var mı acaba ?

Sayfa 4/19 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon