167 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Zix Saç Dökülmesinde Yeni Potansiyel Tedavi ?

Hybrid View

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet yardımınız için teşekkürler teoride gayet işe yarar bir tedavi gibi duruyor fiyatı da cüzi oldukça ama prostagood dediğiniz kafamı kurcaladı kabak çekirdeği ekstresi tamam ama prostagood eklersek dutaslı losyon gibi olur gibi onun haricinde etken maddeler dogal oldugundan libidoda yan etki yapmasa gerek birkaç kişi bunu kurcalarsak 3. bir losyon üretebiliriz sanırım diğer 2sine ek
    Prostagood aslında tamamen bitkisel bir kapsül sayılabilir, fakat reçeteli satılan ilaçlar arasında abdiibrahim tarafından üretilmesi sebebiyle. yani prostagood özünde çok güçlü bir saw palmetto ekstresi ve içeriğinde sağlam betasitesterol var. Oranı düşük bir b.sitesterolle verim alınabileceiğini zannetmiyorum. Bir de şuna bakabilirsin betasitesterol için, güvenilir bir marka. http://www.gnc.com/Source-Naturals-M...uctId=10978241

Tabi ayrıca bu etkenlerin oranlarını iyi ayarlamak lazım, oranlarla ilgili bir açıklama göremedim yüzde şeklinde yani
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Moderatör
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Prostagood aslında tamamen bitkisel bir kapsül sayılabilir, fakat reçeteli satılan ilaçlar arasında abdiibrahim tarafından üretilmesi sebebiyle. yani prostagood özünde çok güçlü bir saw palmetto ekstresi ve içeriğinde sağlam betasitesterol var. Oranı düşük bir b.sitesterolle verim alınabileceiğini zannetmiyorum. Bir de şuna bakabilirsin betasitesterol için, güvenilir bir marka. Source Naturals® Mega Strength Beta Sitosterol - SOURCE NATURALS - GNC

Tabi ayrıca bu etkenlerin oranlarını iyi ayarlamak lazım, oranlarla ilgili bir açıklama göremedim yüzde şeklinde yani
    evet oranlara erişemedim henüz fakat yayınlayan evde yapması kolay ucuz vs dediğine göre tarifi de vardır bir yerde muhtemelen zaten çinkonun fazlası saça zararlı oldugundan üst limiti ayarlamamız sorun olmaz sanırım ama alt limidi bulmak lazım oranları aramak lazım neden konusu aktif değil onu anlayamıyorum açıkca sonuç alanlar olmus