21 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Protez saç hakkında bilgilendirme

Hybrid View

Yeni Üye
    Alıntı ozan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=spFgFeOnu5A

Böyle kaliteli iş yapabilecek firma olsa Türkiye'de düşünülebilinir. Ama çoğu sahtekar. Bende araştırmıştım bir ara.
    Firmalar aracı dostum,yani senden siparişi alıyor firmaya veriyor.Doğal olarak da fiyat 1000 dolar oluyor.500 kar koyuyor.Kaliteli iş dediğin alt yapı meselesi french lace ve swiss lace doğal olur dostum,doğallık arttıkça ömrü azalıyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Xsally Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Firmalar aracı dostum,yani senden siparişi alıyor firmaya veriyor.Doğal olarak da fiyat 1000 dolar oluyor.500 kar koyuyor.Kaliteli iş dediğin alt yapı meselesi french lace ve swiss lace doğal olur dostum,doğallık arttıkça ömrü azalıyor
    Dostum aracıda distribütör firma olarak ürünün arkasında duruyor mu? Herhangi bir problem ücretsiz değişim yapabilecek mi? Bunlar çok önemli. Yani yüksek kar yapacağım diye kalitesiz bakım ürünleri kullanırsa bir ortamda denizde vs o protezin kafandan düşme durumu kellikten daha ağır bir psikolojik problem.

Yeni Üye
    Alıntı ozan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum aracıda distribütör firma olarak ürünün arkasında duruyor mu? Herhangi bir problem ücretsiz değişim yapabilecek mi? Bunlar çok önemli. Yani yüksek kar yapacağım diye kalitesiz bakım ürünleri kullanırsa bir ortamda denizde vs o protezin kafandan düşme durumu kellikten daha ağır bir psikolojik problem.
    Valla değiştirme garantisi vermez sanmıyorum,kullanıcı faktörü çok önemli çünkü.Benim firma vermemişti en azından.Bakım ürünleri dediğiniz ABD menşeili olacak ...Bant ,solusyon filan onlar pek para değil,6 aylık malzemeyi 110-120 tl ye alırsın.Ben 5 Aydın kullanıyorum kafadan düşme imkansız gibi birşey..çok zor yani.

Google ye hair system order yazarsan orda özel sipariş (hazır kalıp farklı) yapan firmaları görürsünüz.onlarda tamir de var eski üniteyi 100-200 dolar arasın da tamir ediyorlar ..bana firma da aynısını demişti,tamire yollarız diye.

arkadaşlar ben de geçeceğim yakında proteze. ama bir ömür protezciye gidip de o yollar eskitilmez. sistemi kendin kurman lazım. o da nasıl olacak yurtdışından kendin sipariş verip, bakımını vs hep kendin yapacaksın. ali express'de nasıl sizce protezler? mesela şu nasıldır?

eminim ki bir çok firma zaten çin'den ithal ediyor protezleri.

benim merak ettiğim bir konu var madem siz kullanıyorsunuz. benim cildim çok yağlı. bu protezde sorun çıkarır mı? yani bantların gevşemesi vs...

Alıntı caletti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben de geçeceğim yakında proteze. ama bir ömür protezciye gidip de o yollar eskitilmez. sistemi kendin kurman lazım. o da nasıl olacak yurtdışından kendin sipariş verip, bakımını vs hep kendin yapacaksın. ali express'de nasıl sizce protezler? mesela şu nasıldır?

eminim ki bir çok firma zaten çin'den ithal ediyor protezleri.

benim merak ettiğim bir konu var madem siz kullanıyorsunuz. benim cildim çok yağlı. bu protezde sorun çıkarır mı? yani bantların gevşemesi vs...
    Gösterdiğin linkte saç sentetik yazıyor gerçek insan saçı olmalı. Şimdi farkettim Brezilyalı saçıymış aşağıda yazıyor.

Mesela örnek olarak indian hair yazar hindistanlı saçı gibi.

Gerçek saç da bu fiyatlar arasında bakarkende swiss lace uygun bulabilirsiniz.

Bende senin gibi cildim çok yağlı kullanmak istiyorum ama gidipte firmalara para yedirmek istemiyorum kaliteli saçlar amerikadan geliyo ve çok pahalı 1 yıllık saç 3 milyara mal olabilir kaliteli istiyorsan.

Çinden getirip kaliteli olursa ve kendimiz bakımımızı yaparsak 500-600 lira civarı halledebiliriz aslında ama tecrübeli bir arkadaş olsa.