Sayfa 41/42 İlkİlk ... 3139404142 SonSon
412 sonuçtan 401 ile 410 arası

Konu: Pgd2 İnhibitörlü Krem/Losyon Yapmak

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben aldım bile kapsül içeriği toz ama kolay eriyormu az sonra bakıcam
    hocam izninizle 60ml zixe 3 aspirin yerine 3 endol atsam daha mı iyi olur? bir de 60 ml losyona 600 mg kafein atmayı düşünüyorum. bu losyon ile ru’yu beraber kullanıp ileride de gerek duyulursa haftalık minox düşünüyorum pge2 artması stimüle edici etkisi için
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam izninizle 60ml zixe 3 aspirin yerine 3 endol atsam daha mı iyi olur? bir de 60 ml losyona 600 mg kafein atmayı düşünüyorum. bu losyon ile ru’yu beraber kullanıp ileride de gerek duyulursa haftalık minox düşünüyorum pge2 artması stimüle edici etkisi için
    Evet yapabilirsiniz ancak kafein çözümmüş formda olmalı çözünmüyor katı formlar.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet yapabilirsiniz ancak kafein çözümmüş formda olmalı çözünmüyor katı formlar.
    çok sağolun hocam iyi akşamlar endol ekledim zix’e, deneyimlerimi konuda aktaracağım inşallah
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

çok sağolun hocam iyi akşamlar endol ekledim zix’e, deneyimlerimi konuda aktaracağım inşallah
    arkadaşlar denk gelmişken yazayım, zixin malzemelerinden midir düşük oranından mıdır bilemem ama formül bende çok işe yaramadı ama illa zaman kazandırmıştır bu da bir artı. endolün işe yaradığını düşünüyorum ama 20mlye bir tane atınca doğal olarak bir şey beklemem yanlış olurdu zaten. advancell losyona başlayana kadar levosetirizin denemeyi düşünüyorum, yanında spiro da olabilir. ana tedavime başlayana kadar bi yan etki yapmaz diye umut ediyorum sonrası deneyimleyip umarım başarı hikayeleri kısmında bir konu açabilirim

arkadaşlar advancelle kadar spiro vb. bulaşmayacağım, hasarı cell ile kapatabileceğimi düşünüyorum. ilerde gerekirse ru ile kombinlenebilir sinerjik olur diye düşünüyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    arkadaşlar denk gelmişken yazayım, zixin malzemelerinden midir düşük oranından mıdır bilemem ama formül bende çok işe yaramadı ama illa zaman kazandırmıştır bu da bir artı. endolün işe yaradığını düşünüyorum ama 20mlye bir tane atınca doğal olarak bir şey beklemem yanlış olurdu zaten. advancell losyona başlayana kadar levosetirizin denemeyi düşünüyorum, yanında spiro da olabilir. ana tedavime başlayana kadar bi yan etki yapmaz diye umut ediyorum sonrası deneyimleyip umarım başarı hikayeleri kısmında bir konu açabilirim
    gücün karanlık tarafına geçeceksin gibi görünüyor.
    ��

Alıntı glaurung Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gücün karanlık tarafına geçeceksin gibi görünüyor.
    ��
    bu iyi bişi mi

Allerset damlayı deneyen uygulayan var mı topikal olarak uygulansa işe yarar mı?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı roronoaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allerset damlayı deneyen uygulayan var mı topikal olarak uygulansa işe yarar mı?
    Allerset hap topikal kullanım denemekteyim. Losyon kullanımlarında benim saç dökülmem 0lanmıyor. İşe yarayıp yaramadığını ilerki süreçte anlayabilirim. Yan etki olarak allerset yan etkisi aşırı baş ağrısı oluyor.
    Dökülmem tüm kafada. Şuan kafamda bir açılma yok fakat koruma için tedaviler uyguluyorum.
    Dökülmelerim 16 yaşında başladı. Şuan 22 yaşındayım.

Her gün 4/1 proscar (Başlangıç 01.08.2022)
    Her akşam Balık Yağı, D3K2
    Cyclo Progynova, Aldactone Losyon (Her Akşam 2ML, Başlangıç 25.10.2022)
    Ayrıca günlük kardiyo ve ağırlık antrenmanları yapmaktayım.

Allerset hapi oral kullaniyorum günlük degilde kafa kaşıntısı oldugunda iyi geliyor kaşıntıyı kesiyor babamda kullaniyor onunda alerjik kasintilari var genetik cikarimlar yapiyorum kendi kendime
    Uyguladigim bütün tedaviler geçici bir süre işe yaradı. Saçlar etkene alıştıktan sonra gerileme devam ediyor.

Sayfa 41/42 İlkİlk ... 3139404142 SonSon