33 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Sakal Çıkarma Yöntemleri

Hybrid View

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yöntemlerden hangisi daha çok işe yaradı kullananlarda merak ediyorum açıkcası.
    Üstad sadece minox kullandığım dönemlerde saçıma sıkarken elime bulaşan minoxu çıkmayan sakallarıma sürmüştüm ve sakallarım saçlara oranla baya sık çıktı.Dökülmede olmadı hala sapasağlam yerlerinde duruyorlar Tamamen köse olanları bilemem ama sakalı seyrek arkadaşlara kesinlikle sadece minox tavsiye ediyorum.
    Bu mevzu ile alakalı benim merakımı celbeden bir husus var üstad.Min+dut karışımı yada diğer antiandrojenlerin sakal, yüz ve kaşlardaki tüy ve kıllar üzerine nasıl bir etkisi olur.Saçın aksine antiandrojenlerin bu bölgelerdeki tüy ve kılları dökeceğine dair bilgiler var nette doğrumudur?
    Konu saçmasaç tarafından (26.11.2015 Saat 11:55 ) değiştirilmiştir.
    Saf Spirolacton + Dermapen

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı saçmasaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstad sadece minox kullandığım dönemlerde saçıma sıkarken elime bulaşan minoxu çıkmayan sakallarıma sürmüştüm ve sakallarım saçlara oranla baya sık çıktı.Dökülmede olmadı hala sapasağlam yerlerinde duruyorlar Tamamen köse olanları bilemem ama sakalı seyrek arkadaşlara kesinlikle sadece minox tavsiye ediyorum.
    Bu mevzu ile alakalı benim merakımı celbeden bir husus var üstad.Min+dut karışımı yada diğer antiandrojenlerin sakal, yüz ve kaşlardaki tüy ve kıllar üzerine nasıl bir etkisi olur.Saçın aksine antiandrojenlerin bu bölgelerdeki tüy ve kılları dökeceğine dair bilgiler var nette doğrumudur?
    Benim sakallarda problem yok aslında ama minoxu surdukten sonra elimde kalan fazlaliklari yıkarken içim yanıyordu bende mi sakala sursem napsam

Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim sakallarda problem yok aslında ama minoxu surdukten sonra elimde kalan fazlaliklari yıkarken içim yanıyordu bende mi sakala sursem napsam
    Minox'un içine dut karıştırdıysan tam aksine dökebilir kardeş aman dikkat
    Saf Spirolacton + Dermapen

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben onu onceleri cok yapiyordum ya elimde kalani bosa gitmesin diye yuzume suruyodum .
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

jackal__1907
    Guest
    Haftada 1 defa yapın en fazla cildiniz tahriş olabilir.tahriş olsa bile 1-2 güne geçiyor.
    Konu jackal__1907 tarafından (05.06.2016 Saat 03:51 ) değiştirilmiştir.

Bu Konudaki Etiketler