Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Diyetle tedavi başlığını inceleyin arkadaşlar yağlanma,seboreik,egzama vs dahili büney rahatsızlıkları olduğu için dışarıdan müdahale ile çözülabilecek bir konu değil;
1-Sıfır şeker sıfır unlu mamüller (bu konuda her birey kendini gözlemlemeli mesela bu diyeti uygularken bende ciddi bir enerji açığı meydana geldi bunu kapatabilmek için arada sırada bir pirinç ve patates lapası gibi tüketmye başladım),
2-Bağırsak florası bozukluğu olabilir düzentlmek için ev yapımı olmak kaydıyla yoğurt,kefir turşu ve sirkeler kullanılabilir,
3-Özellikle mağnezyum ekskiliği ve D vitamini eksikliğinin sebep olduğu onlarca hastalık türü var bu yönde testler mutlaka yaptırılmalı,
4-Yine diyetle tedavi başlığında öğrendiğim ve uygulamay başladığım kemik suyu çorbası çok değerli bir besin mutlaka tüketilmeli
Bu hususlara muntazam dikkat edilirse çok bir takviye almaya gerek kalmadan şikayetler zamnala düzelebilir diye düşünüyorum.
Ustad Bende bu sikinti son 2 aydir var daha once bir de sigara icmez isem yaglanma gun icinde hic olmazdi ictigimde de aksama dogru normal olurdu ama simdi dustan 4 saat sonra falan felaket yag oluyor . Benim suanki dusuncem andocur den sonra testo yukselise gecti o yapiyor gibi bir arkadasta andocurden sonra yaglanmam artti dedi, ya da kullandigim birsey topical de olabilir uzun vade de bu sorunu yapti ancak Hersey tedavilerde kafam da kabuklanma VE asiri yaglanma oldu ne yapcaz bilemiyorum , Elma sirkesi uyguluyorum duzenli scalpa sampuan tgel aldim onlari uyguluyorum tedavi cell VE vitamin .