Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
47 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Finasterid ve Minoxidil ile gelen sonuçlar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Sahinz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne yapın ne edin finasteridi bırakmayın
    Kardesim morelini bozmak istemem ama bir zaman sonra saclar yeniden dokulmeye basliyor testester artisini hemde öyrle yavas bi dokulme olmuyor alayını alıp götürüyor . ben 1 sene kullandim mukemmrl sonuc aldim altinci ayda. Ama 12 . ayda oyle bi dokulduki ayrica libido artisi da oldu. Hayatimda oyle dokulme yasamadim bir ay ara verdim su an memnunum.ayrica mukemmel sonuc aldigim donemde libido ve cinsel istek dusmustu . yani bu ilac yannetki yaparsa dht azalmasina mutakip östorojen artarsa saclarda etki gorursun yanetkide . tabi östorojen artısindan sonra vucud belli bi sure sonra dengeleme icin testoyu artiriyor . ben su an bir hafya iki gunde 0.5 mg bir hafta aliyorum . sunanki tedavim bence proscardan daha olumlu sonuc veriyor. Vucuda iskence ama iste yapcak bisey yok proscar attigim hafta saclarim canli oluyor
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Keltoşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardesim morelini bozmak istemem ama bir zaman sonra saclar yeniden dokulmeye basliyor testester artisini hemde öyrle yavas bi dokulme olmuyor alayını alıp götürüyor . ben 1 sene kullandim mukemmrl sonuc aldim altinci ayda. Ama 12 . ayda oyle bi dokulduki ayrica libido artisi da oldu. Hayatimda oyle dokulme yasamadim bir ay ara verdim su an memnunum.ayrica mukemmel sonuc aldigim donemde libido ve cinsel istek dusmustu . yani bu ilac yannetki yaparsa dht azalmasina mutakip östorojen artarsa saclarda etki gorursun yanetkide . tabi östorojen artısindan sonra vucud belli bi sure sonra dengeleme icin testoyu artiriyor . ben su an bir hafya iki gunde 0.5 mg bir hafta aliyorum . sunanki tedavim bence proscardan daha olumlu sonuc veriyor. Vucuda iskence ama iste yapcak bisey yok proscar attigim hafta saclarim canli oluyor
    O ilacı 8 e boluyosan herşeyi yaparsın hocam

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar nizoral çok önemli bunun üstüne basarak söyşüyorum yıllardır finas tedavisi uyguluyorum ne zaman nizorale ara versem sac 6 7ay sonra seyrelme baslıyor
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Eleanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar nizoral çok önemli bunun üstüne basarak söyşüyorum yıllardır finas tedavisi uyguluyorum ne zaman nizorale ara versem sac 6 7ay sonra seyrelme baslıyor
    Nizoral candır ya ketoral konazol felan aldım ama nizoralden vazgecemem. Hatta lahmacunun nizoral hakkında paylaştığı bisey vardı çok güzel okumanizi tavsiye ederim

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nizoral candır ya ketoral konazol felan aldım ama nizoralden vazgecemem. Hatta lahmacunun nizoral hakkında paylaştığı bisey vardı çok güzel okumanizi tavsiye ederim
    Aynen fda deneklerin hepsinde nizoral kullanmış bu adamların var demekki bi bildigi
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

SaçımınDoktoru Üyesi
    O ilacı 8 e boluyosan herşeyi yaparsın hocam
    İlac kirici var hocam sekiz on zerrelere ayiriyor
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Defne sabunu
    Hp bioatin 5 mg hergun

SaçımınDoktoru Üyesi
    Nizorali haftada kaç defa, nasıl kullanacağım? Lütfen bilgi verir misiniz.
    Bir de acaba neden her gün kullanılamıyor?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Nizorali haftada kaç defa, nasıl kullanacağım? Lütfen bilgi verir misiniz.
    Bir de acaba neden her gün kullanılamıyor?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Günlük kullanıma uygun degil saçı yıpratır. Haftada iki üç ideal .
    Haftada iki nizoral
    Defne sabunu
    Hp bioatin 5 mg hergun

Ben bıraktım jineko başlangıcı oldu. Proscari bıraktım androcuru da yarıya bölerek kullanıyorum. Ağırlıklı olarak nolvadexe başladım. Ama işin garibi proscari bıraktıktan sonra saç dokulmem de azaldı. Ulan inşallah proscar çıkarmamıştır benim saçları yoksa gumleriz valla

Edit: sende durumlar nedir bayadir gozukmuyorsun az aktif ol sana da ihtiyacımız var
    yıllardır baydı biraz bu saç muhabbeti rutine bağladım götürüyorum. minoxidili bırakalı 1 ay oldu, krem karışımına devam ediyorum şakaklarda çok iyi sonuç veriyor, minoxidile tekrardan başlayacağım şakaklardan saç fışkıracak gibi duruyor bakalım

Alıntı Keltoşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    proscar 7inci ayda bırakmamama rağmen felaket dökülmüştü. 10 gün ara verdim. sonra tekrardan başladım. şimdi haftada 4-5 kere sabahları 1/5 kullanıyorum eski formundan fazlasını yakaladı.
    Oral
    1mg Finasterid (proscar) // 4 günde 3
    0.5mg Dutasterid (avodart) // 4 günde 1
    Topikal
    ------------
    Ek olarak
    ------------

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon

Bu Konudaki Etiketler