Sayfa 5/65 İlkİlk ... 345671555 ... SonSon
643 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Dünyadaki saç dökülmesi araştırmaları ve 2020ye kadar çözümü

Ben bu hairclone ve ayari seylere inanmiyorum hatta samumed follica histogen bile benim icin minoxidil ayarinda olur . Bi tik ustu replicel olur cunku cerrahi islem bana daha tatminkar geliyo. Kyocere riken isbirliginden umutluyum . Fakat onlarin da hala klinik denemeleri mevcut degil. Yani insanlar uzerinde 2018de denemeye baslayacaklar . 2 yil surecek . 2020de japonya pazarina sunulacak. Ve 1 yil sonra avrupa asya amerika pazarina sunulacak. Fakat baslarda pahalin olabilir(hic onemli degil ben vari yogu satar yaptiririm) halk tabakasina inmesi de 2024-5 gibi olacak. Ben 30lu yaslarimda %70 bu sorunu cozmus olacagim . Ama 2018de cikacak urunler isi baya guzel vaziyette bize sunarsa tadindan yenmez.
    Bazen histogen follica samumed gibi sirketlerin takipci sayisina bakiyorum da cok az yani . Dunya sanki bizim kadar takmiyo gibi mi arkadaslar biz mi abartiyoruz ? Bu beni umitsizlestiriyo cunku.

insanlar takmıyor o kadar gerçekten de biz abartıyoruz arkadaşlar
    aklın ve karakterin çok az değer gördüğü bir dönemden geçiyor olmamız bunda çok büyük bir etken
    en basitinden karşı cins için en fazla kafaya takılıyor bu ancak kadınların çoğunluğu bunu sandığımız gibi önemsemiyor,
    ikili, mesleki ilişkiler içinse kel olmak aksine olgunluk kattığı için dezavantajdan çok avantaj
    tamam ilaç kullanalım ve mücadele edelim ama gerçekten abartmamak lazım, yan etkisi olan ilaçları kullanmamak gerekir.
    genç arkadaşlar için söylüyorum, konuşma, etkin iletişim sanatına yönelin ve duruşunuza dikkat edin, saçınız olmasa da olur

Dogru bunlar fakat 30 yaslarda olanlar icin gecerli bence .
    Lise ve universitedekiler icin cok buyuk problem ya da bekarlar icin.
    Sonumuz ne olacak bakalim İnşallah bulurlar. Bu saydigimiz sirketler paravan degilse tabi

ben hep merak ediyorum mesela dünyanın herhangi bi karesinde acaba bu mucize ilacı bulup bizlere gülen varmıdır ne kadar paran olursa olsun maalesef kapitalizmi delemiyorsun hep aynı yollar kimi bu yolu belki daha iyi yapıyor ama sonuç hep hüsran

SaçımınDoktoru Üyesi dht58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ununu eleyip elegini asmış olanlar için pek proplem olmasada Bekarlar için kesinlikle bir problem..İnsan ister istemez büyük bir özgüven kaybı yaşıyor maalesef.Ne kadar düşünmemeye çalışsanda o his bazen aniden sarıveriyor benligini ve insana kendisini çok kötü hissettiriyor.Bu gerçekten berbat bi his..Allah yardımcımız olsun

Beyler follicanin kurucularin george cotsarelis gecenlerde bi toplanti yapti hairlosstalktan da bi kisi bazi sorular sordu toplantiya gidip. Cok umitlestirici seyler soylemiyor. Bi zaman dilimi yok genellikle teori uzerine.
    Replicel tedavilerinde kullanacagi aleti kullanima hazir hale getirdi. Histogenden ses yok . Samumedde kipirdanmalar var fakat onlar bi tarih vermiyolar. Acikcasi dunyada pek de gundem degil kellik. Turkiyede bile her zaman kellik bitti haberlerini yapan siteler gecen senenin kelopesiasinda kalmislar. Taa yazin kyocera riken hakkinda yazmislar daha yok. Sac dokulmesi sitelerinde de ufak capli sirketler fon dileniyor ve nasil yardim edeceginizi anlatiyor maddi acidan. Var guzel haberi olan beyler ? Ama bi arkadasindan duyduklarini soyleme kaynak gosterin biz de bakalim. Cunku benim de bi arkadasimin tanisi saclarini klonlatip eski haline dönmustu bi arastirma yapan olursa sevinirim

Arkadaşlar replicel den sevindirici açıklama var. Ürünleri güvenlik testlerinden geçmiş. Ürünlerini mart sonunda ticarileştirmeyi düşünüyorlar.
    http://replicel.com/20170314-2/

Alıntı Bluefume Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar replicel den sevindirici açıklama var. Ürünleri güvenlik testlerinden geçmiş. Ürünlerini mart sonunda ticarileştirmeyi düşünüyorlar.
    http://replicel.com/20170314-2/
    Dünyanın en mükemmel haberi, bizimkiler hala gelecek hafta çıkıyor diye milleti oyalasın.
    Setipiprant
    Dermoday
    Bakım için de Keratin

Dökülme duşta 15-20 duş dışında max 5, yanlarda dökülmem vardı durdu sayılır.

Sayfa 5/65 İlkİlk ... 345671555 ... SonSon