Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
50 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: 20 yaşında yıldım, saç dökülmesi psikolojimi mahvetti

minoxil ileriye dönük bundan 6-7 ay sonra deride kuruluk ve egzemaya yol açıyor ve bir anda neredeyse kel kalıyorsun bende öyle bir durum yaptı ve çoğu kulanıcıdada yapmış foam formulu neden türkyiede satılmıyor anlamıyorum. avodart ise saçı çok geç çıkarıyor ben 7 aydır kullanıyorum oral şekilde daha yeni yeni saççıklar saça dönüşüyor ama burda ki korkaklar avodart kullanma diyor 1-2 ay kullanıp libido düşünce yan etki diyorlar. evet libidoyu düşürüyor ama eskidende libido aşırı yüksek oluyordu her gün her gün cinsellik düşünmekte ayrı bir hastalık bence. tek tavsiyem anti androjen kullanıcaksan avodart kullan doğal olanları bırak veya tam tersini yap zaten avodart %95 Dht blokluyor bide üstüne onları bu saçla kullanmak saçma. Minoxilede dikkat et eğer kafanda geçmeyen bir kepek oluşursa ayvayı yersin çünkü önce önemsemiyorsun kafandaki saçları döküyor o kepek (sebo) sonra bırakmak zorunda olduğun için minoxilden çıkanlarda dökülüyor kel kalıyorsun haberin olsun

Yeni Üye
    Alıntı thrdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim bence haline otur şükret senin saçına şakaklardan başka hiçbirşey olmaz saç ekimiyle çok güzel sonuçlar alabilrsin bendeki gibi hem tepeden hemde şakaktan falan dökülse kafa yersin heralde bence saçın güzel hatta saçını doğru kesimlerle çok daha güzel hale getirebilirsin
    Hocam haklısınız ama dediğim gibi daha 20 yaşındayım ve her sene biraz daha açılıyor sabit kalsa inanın kafama takmam bu gidişle tepede açılır ama hangi yaşta bilmem

Yeni Üye
    Alıntı uzunsacl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    minoxil ileriye dönük bundan 6-7 ay sonra deride kuruluk ve egzemaya yol açıyor ve bir anda neredeyse kel kalıyorsun bende öyle bir durum yaptı ve çoğu kulanıcıdada yapmış foam formulu neden türkyiede satılmıyor anlamıyorum. avodart ise saçı çok geç çıkarıyor ben 7 aydır kullanıyorum oral şekilde daha yeni yeni saççıklar saça dönüşüyor ama burda ki korkaklar avodart kullanma diyor 1-2 ay kullanıp libido düşünce yan etki diyorlar. evet libidoyu düşürüyor ama eskidende libido aşırı yüksek oluyordu her gün her gün cinsellik düşünmekte ayrı bir hastalık bence. tek tavsiyem anti androjen kullanıcaksan avodart kullan doğal olanları bırak veya tam tersini yap zaten avodart %95 Dht blokluyor bide üstüne onları bu saçla kullanmak saçma. Minoxilede dikkat et eğer kafanda geçmeyen bir kepek oluşursa ayvayı yersin çünkü önce önemsemiyorsun kafandaki saçları döküyor o kepek (sebo) sonra bırakmak zorunda olduğun için minoxilden çıkanlarda dökülüyor kel kalıyorsun haberin olsun
    Minoxil konusu kafamı karıştırdı doğrusu, avodart bende libido düşüşü veya artışı yapmadı kullanmadan önce neyse aynı. Doğal olarak kullandıklarım dht dışında olan etkenler için hocam inflamasyon, pge, pgd2 vs vs.

Yeni Üye
    Arkadaşlar konuma bakan herkese şunu sormak istiyorum avodart kullanıyorum fakat daha ergenlikten çıktığımı düşünmüyorum sakal gelişimim tam değil bıraksam mı ne dersiniz?

Alıntı uzunsacl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim kusura bakmada bunca millet salak bi senmi akıllısın adamlar kalıcı yanetki yaşıyolar avodart kullanırsın saçların çıkar sende yanetki göstermez başkasında gösterebilir çoğu insan kallıcı yanetkiler yaşadığını söylüyolar bizim yaptıgımız korkaklık değil önlemdir . sonuçta hormonlarla oynuyosun saçtan daha büyük problemlere yol açabilir.
    ve herkese sanki normal bişeymiş gibi göstermende bi ayrı mesele .

bu arada kardeşim avodart kullanmadanda bu saçalrı koruyabilirsin haberin olsun. siteyi iyice bir araştır.

Alıntı mycrimso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar konuma bakan herkese şunu sormak istiyorum avodart kullanıyorum fakat daha ergenlikten çıktığımı düşünmüyorum sakal gelişimim tam değil bıraksam mı ne dersiniz?
    bence sakal gelişimi için değilde kalıcı yanetki görmemek için bırak

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı SaçDostu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim kusura bakmada bunca millet salak bi senmi akıllısın adamlar kalıcı yanetki yaşıyolar avodart kullanırsın saçların çıkar sende yanetki göstermez başkasında gösterebilir çoğu insan kallıcı yanetkiler yaşadığını söylüyolar bizim yaptıgımız korkaklık değil önlemdir . sonuçta hormonlarla oynuyosun saçtan daha büyük problemlere yol açabilir.
    ve herkese sanki normal bişeymiş gibi göstermende bi ayrı mesele .

bu arada kardeşim avodart kullanmadanda bu saçalrı koruyabilirsin haberin olsun. siteyi iyice bir araştır.
    Bazı insanların gevşekliğini inan aklım almıyor. Bırak okuyup araştırmayı, okuduğunu anlamaktan da acizler. Şu forumdan artık birşey öğrenme imkanım kalmadığını tekrar anladım. Çok yazık.

Yeni Üye
    Alıntı SaçDostu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence sakal gelişimi için değilde kalıcı yanetki görmemek için bırak
    minoxun içine katarak devam edebilirim ama hocam herkes saç durumumun çok iyi olduğunu sanıyor fakat ben bunu yaşıma veriyorum yani inanın 25'e gelmeden kel kalacağımı düşünüyorum aydan aya açıklığı fark edebiliyorum favori ve kulak üstü bölgelerim seyreldi favoriler çok zor uzuyor, uzayınca da kıvır kıvır oluyor kötü bir görüntü alıyor

Alıntı mycrimso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    minoxun içine katarak devam edebilirim ama hocam herkes saç durumumun çok iyi olduğunu sanıyor fakat ben bunu yaşıma veriyorum yani inanın 25'e gelmeden kel kalacağımı düşünüyorum aydan aya açıklığı fark edebiliyorum favori ve kulak üstü bölgelerim seyreldi favoriler çok zor uzuyor, uzayınca da kıvır kıvır oluyor kötü bir görüntü alıyor
    haklı olabilirsin yaşa bağlı olarak şuanki durumun iyi olduğunu düşünebilirsin ve benim durumumda kötü ama seninki dökülmeden çok psikolojik takıntı olmuş ben ufak bir dökülmeye bu kadar ağır tedaviler uygulayanı ilk defa gördüm .
    dutası minox içinde çözüp kullansan oral olarak kullanmaktan daha iyi olur ( yanetki açısından )

fakat geri dönüşü olmayacak tedaviler kullanıpta ilerde şimdiki olduğun durumdan daha ağır psikolojik duruma düşmende olası. O yüzden kulaktan dolma bilgilerle hemen dutasa filan gerek yoktu önce güzelce bir araştırıp tedavini ona göre ayarlaman lazım benim sana şahsi olarak verebileceğim ilk tavsiye ortalık sakinleşince psikoloğa gitmen obusif olabilirmisin diye düşünmüyorum değil en kötü mükemmelliyetçi bir kişiliğin vardır . herneyse umarım hakkında hayırlısı olur.

Banned
    Minoxilin kaşıntı yapmasının sebebini ppg olduğunu bile bilmiyor bişeyler anlatıyor işte hocam çok sallamamak lazım ��

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon