PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ön taraflarda açılma var? Resim mevcut hangi tedavi ile başlamalıyım?

RenaC
09.02.2015, 13:58
Merhaba arkadaşlar

Bende foruma yeni katıldım.Benimde saçlarım cok gürdü ama ön taraflar gitti.Engel olamadım sadece minox kullandım faydasını gördüm ama bırakınca gitti geri hepsi.
Resim koyuyorum.

Bilgili ve tecrübeli arkadaşlar bana hangi yolu izlemem ve hangi tedaviden başlamam gerektiğini söyler ve anlatırlarsa çok memnun olurum.

Yardımlarınızı bekliyorum.

17871788

uzman
09.02.2015, 14:06
1-Minox-dutas losyon
2-miracle losyon
3-sakaklara ketoral-azelderm krem
4-Ketoral şampuan haftada 2 yada 3 kere

İmkânının varsa 5 mg biotin hapı.

Ben bu şekilde kullandım ve sonuç aldim.ketoral ile azelderm kremi ara ara kullandım.vakit kaybetme bir an önce başla tedavine.

BnymN
09.02.2015, 14:24
uzman ın belirlediği tedavi sizi iyi sonuclara götürecektir.Tedavinizde başarılar.

NoMore
09.02.2015, 15:10
1-Minox-dutas losyon
2-miracle losyon

Ben bu şekilde kullandım ve sonuç aldim.ketoral ile azelderm kremi ara ara kullandım.vakit kaybetme bir an önce başla tedavine.
dostum ru nasıl gidiyor ? ilk izlenimin nedir bende ya rengi açtı yada parlaklık arttı gibi tam anlayamadım

uzman
09.02.2015, 15:33
dostum ru nasıl gidiyor ? ilk izlenimin nedir bende ya rengi açtı yada parlaklık arttı gibi tam anlayamadım

Kardeşim açık söylemek gerekirse min dut kullandığım zaman bizim uyuşukluk testini yaptığımda bazi bölgelerde uyuşukluğu yine hissediyordum. Kendim ilk uygulamayı yaptıktan sonra aradan 1 saat veya daha üstü bir zaman sonra tirnagimla uyuşukluk varmı diye kontrol ettim.hafif bir baski ile.gerçekten de uyuşukluk yok.direk hafif bir sizi hissettim.baski uyguladigim icin.kendi kendime acaba yanılıyor olabilirmiyim diye düşündüm. Kullanan arkadaşlar buna benzer bir deneme yapsınlar bence.fakat sabah duşa girdiğimde göğüs bolgemde benek benek kızarıklıklar gördüm.bu durumu hemen ru ya baglamadim.bir kaç güne kızarıklıklarin ru ile alakası varmı onuda anliycam.

Çözünmeyi minox ile yapiyorum.eczaneden aldim minoxu.şöyle bir gozlemim daha oldu minox daha çabuk kuruyor ru ile karıştırıldığı zaman.yaglimsi bir durumda olmuyor.parlama olayina gelince ise ön cizgime ve şakaklara uyguladığında bende şaşırmıştım.bir parlaklık meydana geldiğini gördüm. Bunu belki tam tarif edemedim ama gerçekten bir parlama var.

Birde benim aklıma takılan birşey daha var.hassas terazi ile 0,30 gr ölçüp 6 ml minoxa ekliyorum.bu şekilde doz 50 mg oluyor eğer yanlış hesaplamadiysam.yabancı bir forumda günde 1 kez kullanmak yeterli diyorlar.acaba günde 2 kez çokmu uyguluyoruz.

Şöyle bir şey daha okudum arkadaşlar başka bir etken de kullanılacaksa ru dan en az 1 saat önce kullanılması uygunmuş.
Sabah minox-dutas, öğlen minox-ru, aksam minox-dutas yapasim var.

Minox-dutas a tekrar başlamıştım.çıkışlarda görmeye başlamıştım.fakat ru dan dolayi bir ara vermek istedim.ru yu daha iyi gözlemlemek adına.

NoMore
09.02.2015, 15:45
Kardeşim açık söylemek gerekirse min dut kullandığım zaman bizim uyuşukluk testini yaptığımda bazi bölgelerde uyuşukluğu yine hissediyordum. Kendim ilk uygulamayı yaptıktan sonra aradan 1 saat veya daha üstü bir zaman sonra tirnagimla uyuşukluk varmı diye kontrol ettim.hafif bir baski ile.gerçekten de uyuşukluk yok.direk hafif bir sizi hissettim.baski uyguladigim icin.kendi kendime acaba yanılıyor olabilirmiyim diye düşündüm. Kullanan arkadaşlar buna benzer bir deneme yapsınlar bence.fakat sabah duşa girdiğimde göğüs bolgemde benek benek kızarıklıklar gördüm.bu durumu hemen ru ya baglamadim.bir kaç güne kızarıklıklarin ru ile alakası varmı onuda anliycam.

Çözünmeyi minox ile yapiyorum.eczaneden aldim minoxu.şöyle bir gozlemim daha oldu minox daha çabuk kuruyor ru ile karıştırıldığı zaman.yaglimsi bir durumda olmuyor.parlama olayina gelince ise ön cizgime ve şakaklara uyguladığında bende şaşırmıştım.bir parlaklık meydana geldiğini gördüm. Bunu belki tam tarif edemedim ama gerçekten bir parlama var.

Birde benim aklıma takılan birşey daha var.hassas terazi ile 0,30 gr ölçüp 6 ml minoxa ekliyorum.bu şekilde doz 50 mg oluyor eğer yanlış hesaplamadiysam.yabancı bir forumda günde 1 kez kullanmak yeterli diyorlar.acaba günde 2 kez çokmu uyguluyoruz.

Şöyle bir şey daha okudum arkadaşlar başka bir etken de kullanılacaksa ru dan en az 1 saat önce kullanılması uygunmuş.
Sabah minox-dutas, öğlen minox-ru, aksam minox-dutas yapasim var.

Minox-dutas a tekrar başlamıştım.çıkışlarda görmeye başlamıştım.fakat ru dan dolayi bir ara vermek istedim.ru yu daha iyi gözlemlemek adına.

ru nasıl kullanılır konusunda faradi isimli arkadaşta uyuşukluk konusunda aynı şeyi söylemişti. Bende o uyuşukluk testini daha önce yaptım ama çokta anlamadım ru kullandıktan sonra saç derime dokununca daha canlı olduğunu gözlemledim evet ru çoğumuzda aynı etkiyi yapmış parlaklık bendede var faradi de aynı şekilde nemli gibi demişti

günde 1 kez uygulamak bencede yeterli ben en son dün akşam uyguladım bu saat oldu hala parlak duruyorlar :D

bende minox ile kullanıyorum bundan sonra şöyle yapmayı düşünüyorum sabah min-ru akşam min-dut öğle yada akşam miracle şeklinde düşünüyorum

birde şöyle bir konu var buradaki elemanında saçlar giderek parlaklaşmış sanki pek ingilizcem yok o yüzden nasıl yapmış çok anlamadım ama
http://www.baldtruthtalk.com/showthread.php?12390-Hellouser-s-RU-Log-(with-Minox-CB-Nizoral-and-Saw-Palmetto)

mhmtclk
09.02.2015, 15:51
Ru'yu elseve ile cözüp kullananlar önce ru minoxilmi yapıyorsunuz yoksa minox ru mu ? hangisi daha uygundur acaba arkadaşlar

RenaC
09.02.2015, 16:59
1-Minox-dutas losyon
2-miracle losyon

Tamam kardesim deneyeyim.
minox icine avodart kapsülü katiyoruz degilmi minox-dutas losyon icin ?

Birde bu miracle losyonun asil formülü nasil
bazi arkadaslar icine biseyler katmislar falan tam dogrusunu bulamadim kafam karisti.

Ketoral-azelderm kremi karistirip sursem sikinti olurmu?

NoMore
09.02.2015, 17:03

bazi arkadaslar icine biseyler katmislar falan tam dogrusunu bulamadim kafam karisti.

hocam min-dut'a avodartın içindeki sıvıyı boşaltıyoruz invicble losyon konusu var orada ilk mesajda anlatılıyor nasıl hazırlanacağı
miracle losyonuda yine ilk sayfasındaki gibi hazırlayabilirsiniz ama oranları kendiniz duruma göre belirleyebilirsiniz 2 3 kutuya kadar çıkaranlar var oranları. diğer içine katılanlar içinde zaman içinde forumu inceleyip eklemeler yapabilirsiniz ama asıl olan ilk mesajdaki jenerik uygulamadır

uzman
09.02.2015, 18:00

Ben bazen ketoral ile azeldermi karıştırıp uyguluyorum.bazende önce azeldermi 15 20 dk sonrada ketorali uyguluyorum..

RenaC
09.02.2015, 19:32
hocam min-dut'a avodartın içindeki sıvıyı boşaltıyoruz invicble losyon konusu var orada ilk mesajda anlatılıyor nasıl hazırlanacağı
miracle losyonuda yine ilk sayfasındaki gibi hazırlayabilirsiniz ama oranları kendiniz duruma göre belirleyebilirsiniz 2 3 kutuya kadar çıkaranlar var oranları. diğer içine katılanlar içinde zaman içinde forumu inceleyip eklemeler yapabilirsiniz ama asıl olan ilk mesajdaki jenerik uygulamadır

Tesekkur ederim kardes.
Boyle bi baslayayim o halde

RenaC
09.02.2015, 19:33
Ben bazen ketoral ile azeldermi karıştırıp uyguluyorum.bazende önce azeldermi 15 20 dk sonrada ketorali uyguluyorum..

ben de 2 haftalik kullanim kadar karistirmayi düşünüyorum.Yoksa biraz zahmetli olacak.

RenaC
25.02.2015, 10:48
Arkadaşlar sabah keto azel ve minox aksam ayni. Günde birkez miracle losyon kullanıyorum.sac tellerinde kalinlasma var fakat dökülme artti biraz.sok dokulme diyecegim.olmamasi gerek çünkü minoxu tek basina uzun zamandır kullanıyorum.ne dusunuyorsunuz ?

RenaC
03.03.2015, 21:36
Arkadaslar saclarimda seyrelme artti.daha cok döküldü.sabah keto azel minox
gunde birkez miracle
Aksam yine keto azel minox

Saclarim dahada seyreldiseyreldi.devam etmelimiyim.
12 gun falan oldu.