PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dermastamp:Saçları koparmaması ve rahat kullanım için

anl
25.01.2015, 10:44
Arkadaşlar saçlar 3 numaradan uzun oldugunda imkanı yok ki o dermarollerı kullanırken en az 3-5 tane kopmasın. Mesela ben her seferinde 3 numara kestirmek istemedigim için dermarollerı bırakmak zorunda kaldım. Bas çek yöntemiyle yapıyordum sürmüyordum koparmasın diye , ama o da silindir şeklindeki dermarollerla çok rahat yapılamıyor, hatta acayip yoruyor. Şu ürünle ilgili görüşleriniz önemli benim için. Büyük ihtimal işime yarar diyen de olur bakalım bi şuna : )

1600

payitaht
25.01.2015, 11:11
valla eğer kullanışlıysa yani saç maç koparmıyorsa hemen gözümü kırpmadan alırım....Mevcut dermarollerle çok sıkıntılı maalsef,,inşaallah işe yarar bu..sağol dostum bu konu için ayrıca..

Miracle
25.01.2015, 11:14
Güzelmiş bende stamp şeklinde kullanıyordum zaten rolleri. Kaç iğne var anl yurt içinde bulunuyor mu ve fiyatı nedir ?

anl
25.01.2015, 11:17
Güzelmiş bende stamp şeklinde kullanıyordum zaten rolleri. Kaç iğne varmış lahmacun ülkede var mı ve fiyatı nedir ?

Hocam ne lahmacunu, kafan iyice karıştı heralde senin 1000 tane konuyla ilgilenmekten : ) ben anl . 80 iğneliymiş, zaten düz platform şeklinde oldugu için yeterli oluyor fazlasıyla 80 igne. Yani döndürme olayı yok. Evet ülkede var, internetten sipariş ediliyor

atilla123
25.01.2015, 13:07
hayret aliexpress te bulamadim. ismi farkli sanirim

teto1907
25.01.2015, 14:10
bende dermarolleri farklı açılar ile batırarak uyguluyordum uzun saça uygulamak sıkıntılı bence bu çok işimize yarıyacak anıl kardeşim çok sağol :) bunu nerden temin edebiliriz ?

teto1907
25.01.2015, 14:12
Güzelmiş bende stamp şeklinde kullanıyordum zaten rolleri. Kaç iğne var anl yurt içinde bulunuyor mu ve fiyatı nedir ?

hocam ebayda var bu üründen sizce kaç mm kullanılmalı ?

Derma Stamp: Anti-Aging Products | eBay (http://www.ebay.com/bhp/derma-stamp)

Miracle
25.01.2015, 14:29
Hocam ne lahmacunu, kafan iyice karıştı heralde senin 1000 tane konuyla ilgilenmekten : ) ben anl . 80 iğneliymiş, zaten düz platform şeklinde oldugu için yeterli oluyor fazlasıyla 80 igne. Yani döndürme olayı yok. Evet ülkede var, internetten sipariş ediliyor Bu ne hız Anl 10 sn ye geçmedi be farkedip düzeltmem hemen şak diye yakalamışsın ışık hızında :)

anl
25.01.2015, 15:26
Bu ne hız Anl 10 sn ye geçmedi be farkedip düzeltmem hemen şak diye yakalamışsın ışık hızında :)

pardon hocam düzeltecegini tahmin edemedim :)
şu ebaya bi türlü guvememedim bugume kadar.Fazla para vereyim ama 3 günde elimde olsun riske girmeden mantigiyla yaklastim.Halbuki ebayda daha ucuz.
Bence bütün mm'ler işe yarar ,ama 1lik en iyisi ,fazla ugrasmadan direkt açar ufak bi değdirişle

hairwish
25.01.2015, 19:03
dermarollerla çok iyi bir geçmişim olmadı (nasıl kullanıldığını bilmediğimden herhalde) ama şakaklar için ideal görünüyor.

teşekkürler bilgilendirme için.

anl
31.01.2015, 17:17
hayırlısıyla az önce sipariş ettim dermastamp'i. Fotograftaki ürün, 1.5mm 'lik sipariş ettim, tam da stokta 1 adet kalmış. Sonumuz hayrolsun. Burdan paylaşacagım Dermastampin sonuçlarını - verimli kullanılıp kullanılmadıgını ve de saç koparıp koparmadığını : )

Invincible
31.01.2015, 20:13
Kaça aldın? daha fazla iğneli olanı var mı?

anl
31.01.2015, 21:13
Kaça aldın? daha fazla iğneli olanı var mı?

65TL(kargo dahil). 80 iğneli var , iğne sayısı daha fazla ya da daha az olan yok maalesef..
bi de sadece bu cosmodeep'in sitesinde var bu ürün. Diğer d.r satan firmaların hepsine tek tek baktım,ya dermaroller var ya da 1.600TL'lik değişik bir ürün var,uç bi şey o da zaten.

payitaht
31.01.2015, 23:06
hayırlısıyla az önce sipariş ettim dermastamp'i. Fotograftaki ürün, 1.5mm 'lik sipariş ettim, tam da stokta 1 adet kalmış. Sonumuz hayrolsun. Burdan paylaşacagım Dermastampin sonuçlarını - verimli kullanılıp kullanılmadıgını ve de saç koparıp koparmadığını : )

Sonuçları merakla bekliyoruz kardeşim..

anl
04.02.2015, 23:46
ürün geçti bugün elime dostlar fotografını çektim sizin için tekrar. Resmen ihtiyacım olan şeymiş bu yahu. an be an paylasacagım etkilerini. Ne sürersen sür %3 olan emilimi %40a çıkarır yazıyor kataloğu da çok sağlam hazırlanmış. Ki altına imzamı atarım %40 a çıkardıgına dair. şu an %3 emilim, bu güzelim miracle ve ivcble losyonu heba etmek gibi hissettirdi bi an :) heba olmasın bundan sonra bari :)1679

payitaht
05.02.2015, 00:35
ürün geçti bugün elime dostlar fotografını çektim sizin için tekrar. Resmen ihtiyacım olan şeymiş bu yahu. an be an paylasacagım etkilerini. Ne sürersen sür %3 olan emilimi %40a çıkarır yazıyor kataloğu da çok sağlam hazırlanmış. Ki altına imzamı atarım %40 a çıkardıgına dair. şu an %3 emilim, bu güzelim miracle ve ivcble losyonu heba etmek gibi hissettirdi bi an :) heba olmasın bundan sonra bari :)1679
Kardeşim heyecanla bekliyorum gelişmeleri,,sen 1.5 mm mi aldın,,,saçların kısa değil değil mi,,benim saçlarım ne çok uzun ne çok kısa,,,yani ister şakaklara,ister seyrek yerlere, ister yoğun saçlı yerlere bastırarak uyguladığın zaman hiç saç takılıyor mu,,koparıyor mu,,,eğer hiç koparmıyorsa tam benlik hemen alırım,,,bide kaç günde bir kullanacaksın kardeşim merak ettim,,

anl
05.02.2015, 09:37
Kardeşim heyecanla bekliyorum gelişmeleri,,sen 1.5 mm mi aldın,,,saçların kısa değil değil mi,,benim saçlarım ne çok uzun ne çok kısa,,,yani ister şakaklara,ister seyrek yerlere, ister yoğun saçlı yerlere bastırarak uyguladığın zaman hiç saç takılıyor mu,,koparıyor mu,,,eğer hiç koparmıyorsa tam benlik hemen alırım,,,bide kaç günde bir kullanacaksın kardeşim merak ettim,,

Bu sabah evden cikmadan uyguladim kardesim. benim de saçlar ne uzun ne de kısa. Sana şöyle söyleyim, tek tel saç koparmiyor, onu geçtim zaten fiziksel olarak koparma imkanı yok.Isterse beline kadar saçın olsun. silindir şeklinde olmadığı için asla zarar vermiyor. Aynı yere 3 defa bassan fazlasiyla yeter. Toplamda bi 10dakka falan sürüyor uygulaması

arda34
05.02.2015, 11:12
Haftada ne kadar uygulama sizlerce daha faydalı bu gibi ürünlerde. 1 den fazla uygulanması etkiyi azaltır mı ?

anl
05.02.2015, 11:15
Haftada ne kadar uygulama sizlerce daha faydalı bu gibi ürünlerde. 1 den fazla uygulanması etkiyi azaltır mı ?

Ben losyondan hemen once uygulayacagm aksamlari dostum. Sanmiyorum herhangi bi etki kaybi ya da bisey olacagini. sonuçta fiziksel bi mudahale bu, resmen sondaj calismasi gibi bi sey : )

teto1907
05.02.2015, 13:05
Ben losyondan hemen once uygulayacagm aksamlari dostum. Sanmiyorum herhangi bi etki kaybi ya da bisey olacagini. sonuçta fiziksel bi mudahale bu, resmen sondaj calismasi gibi bi sey : )

anl kardeşim bende isteyecem saçı artık pek kısaltmayı düşünmüyorum ama yinede belli olmaz sence 1 mm mi istiyeyim 1.5 mi senin izlenimlerin nasıl kaç mm daha uygun olur bu aletten fayda alırmıyız

anl
05.02.2015, 21:41
anl kardeşim bende isteyecem saçı artık pek kısaltmayı düşünmüyorum ama yinede belli olmaz sence 1 mm mi istiyeyim 1.5 mi senin izlenimlerin nasıl kaç mm daha uygun olur bu aletten fayda alırmıyız

1 ile 1.5 mm'nin hcbir farkı yok dermstampte kardesm. Düz çünkü, stokta 1.5mm bitmisti ama 1mm hatta 0.75 bile farketmez

teto1907
07.02.2015, 12:13
1 ile 1.5 mm'nin hcbir farkı yok dermstampte kardesm. Düz çünkü, stokta 1.5mm bitmisti ama 1mm hatta 0.75 bile farketmez

bende bugünlerde alıp deniyecem inşallah güzel sonuçlar alırız

Reincarnated
11.02.2015, 00:45
Hayır ya hayır :d neden 15dakika önce özellikle şakaklar için dermaroller siparisi verdikten sonra bu konuyu buluyorum :d umarım sendeki de, bana gelecek olan da işe yarar. Benim klasik dermaroller ile de bir şeyler yapma şansım var mı?

anl
11.02.2015, 20:15
Hayır ya hayır :d neden 15dakika önce özellikle şakaklar için dermaroller siparisi verdikten sonra bu konuyu buluyorum :d umarım sendeki de, bana gelecek olan da işe yarar. Benim klasik dermaroller ile de bir şeyler yapma şansım var mı?

şakakların uzun değilse, klasik dermaroller dermastampten daha verimli olacaktır zaten için rahat olsun. Dermastamp daha çok üst taraf için ve 3 numaranın üzeri saçları koparmadan daha kaliteli bir kullanım için iyi oluyor

avsen39
22.02.2015, 18:34
anl sence losyonun yaninda bu olmazsa olmaz diyor musun tek miracle mi devam ediyorsun su an. vertex kisim hissislesti ne yapsam sabitlendi seyreklik bu sanki tam aradigim hareketi getirir gibi orasi dolunca onlere doru uzayinca kafayi da dolu gosteriyor cunku.

anl
22.02.2015, 22:44
anl sence losyonun yaninda bu olmazsa olmaz diyor musun tek miracle mi devam ediyorsun su an. vertex kisim hissislesti ne yapsam sabitlendi seyreklik bu sanki tam aradigim hareketi getirir gibi orasi dolunca onlere doru uzayinca kafayi da dolu gosteriyor cunku.

sana şunu söyliyim: hangi losyon olursa olsun, emilim olayı çok sıkıntı bi konu. Yani emilim örneğin %5 ise, dermayla bu %60-80 aralığına yükseliyor kullanıma göre. Var sen hesap et, mikrodelikler açılması aşırı verimli bi olay, Hatta şunu söyliyim ,ben 3 önce tek başına dermaroller kullanarak saçları hat safhada canlandırdım, hem canlandi, hem de çıkışlar gözlemledim.Çünkü kanlanma demek, saçın beslenmesi, ölmemesi demek. Belki biraz radikal olacak ama, ben dermasız tedaviye, %50si eksik tedavi derim

anl
22.02.2015, 22:48
özellikle tepe bölgene çok yoğun bi şekilde tam 3 ay boyunca derma öneririm dostum

avsen39
22.02.2015, 23:26
özellikle tepe bölgene çok yoğun bi şekilde tam 3 ay boyunca derma öneririm dostum

cok sagolasin ikna oldum baya. siparis verecegim ben de bikac gun icinde. bu ara yogun calisiyorum haftada bir iki kez yapsam az mi olur yoksa her aksam gibi duzeni var mi + temizlik her uygulamadan sonra gerekli mi

anl
23.02.2015, 01:56
cok sagolasin ikna oldum baya. siparis verecegim ben de bikac gun icinde. bu ara yogun calisiyorum haftada bir iki kez yapsam az mi olur yoksa her aksam gibi duzeni var mi + temizlik her uygulamadan sonra gerekli mi

temizliği her kullanimdan sonra yapsan iyi olur. En geç 2 güne bir kullanirsan daha çabuk etki görürsün tabi. Bence haftada 1-2 az olur

avsen39
23.02.2015, 13:20
cosmodeep'e baktım stoklarda yok diyor kardeşim mail attım stok durumu şimdilik süresiz belli değil diyor başka bir yer var mı alabileceğim

anl
23.02.2015, 15:00
cosmodeep'e baktım stoklarda yok diyor kardeşim mail attım stok durumu şimdilik süresiz belli değil diyor başka bir yer var mı alabileceğim

valla dermastampi ben burdan başka hiçbir yerde bulamadım. En son aldığım 1,5 mm'lik 1 tane kalmıştı, adam öyle demişti yani. Sen diüer ignelere de baktın mı? Hiçbiri mi yok ?

avsen39
23.02.2015, 21:06
valla dermastampi ben burdan başka hiçbir yerde bulamadım. En son aldığım 1,5 mm'lik 1 tane kalmıştı, adam öyle demişti yani. Sen diüer ignelere de baktın mı? Hiçbiri mi yok ?

hicbiri yok gozukuyor tek tek tikladim. bekliyim o zaman mecbur

univited
25.02.2015, 11:28
Arkadaşlar ben de dermastamp aradım nette bir tek e-bayda var ama ben daha önce e bayı hiç kullanmadım kredi kartı da dolu şu an için almayı kendisine almayı düşünen olursa ben hesabına nakit havale edebilirim

anl
25.02.2015, 13:07
Arkadaşlar ben de dermastamp aradım nette bir tek e-bayda var ama ben daha önce e bayı hiç kullanmadım kredi kartı da dolu şu an için almayı kendisine almayı düşünen olursa ben hesabına nakit havale edebilirim

nasıl yani dostum?havale edebilirim derken ?başka yerden alması için mi?

univited
25.02.2015, 13:35
nasıl yani dostum?havale edebilirim derken ?başka yerden alması için mi?

Yok kardeşim eger e baydan almayı düşünen varsa ben parayı vereyim 2 tane sipariş etsin diye söylemiştim

avsen39
05.03.2015, 16:58
anl bu ürün bakımstore de de varmış. senin aldığın cosmodeep sitesiyle aynı ürün mü bakabilir misin DTR Derma Stamp 80 Titanyum İğne Sipariş Fiyatı En Ucuz Dermaroller Şikayet ve Yorumları (http://www.bakimstore.com/dtr-derma-stamp-80-titanyum-igne.htm)

anl
05.03.2015, 17:41
anl bu ürün bakımstore de de varmış. senin aldığın cosmodeep sitesiyle aynı ürün mü bakabilir misin DTR Derma Stamp 80 Titanyum İğne Sipariş Fiyatı En Ucuz Dermaroller Şikayet ve Yorumları (http://www.bakimstore.com/dtr-derma-stamp-80-titanyum-igne.htm)

mobilden açamadım şimdi dostum eve gidince bakayım bi

avsen39
06.03.2015, 23:06
aldim kardesim ben ordan ins farklisi degildir. yalniz pek aci falan hissetmedim etki etmiyor anlamina gelmiyordur bu umarim daha bir defa uyguladim gerci. cok kucuk geldi bana sanki . igne sayisi yeterlimi sence

anl
07.03.2015, 01:44
aldim kardesim ben ordan ins farklisi degildir. yalniz pek aci falan hissetmedim etki etmiyor anlamina gelmiyordur bu umarim daha bir defa uyguladim gerci. cok kucuk geldi bana sanki . igne sayisi yeterlimi sence

şimdi sana şunu sorayım önce, saçlarının uzunluğu ne kadar? Fotograf koyabilir misin mesela?
Dermastampi şu şekilde kullanmalısın : Ben mesela tak tak tak böyle vurur gibi bütün kafada gezdiriyorum acıta acıta. Yani bi nevi bas çek yöntemi, ve tüm kafa kızardıktan sonra losyonları uyguluyorum hemen.

Öyle çok da hafif bastırırsan bir işe yaramaz dostum, hafiften bir acı olacak, ve de baya bi kızaracak kafa, ben dermastample çok daha fazla verim aldım dermarollera göre, sen de dediğim şekilde uygula, sadece ilk 1 dakika falan acıyor, sonra alışıyor zaten hatta bazen abartıyorum, ufak böyle iğne ucu kadar kanamalar bile oldu ama çok çok ufak mikro düzeyde yani

avsen39
07.03.2015, 12:14
fotograf daha sonra koyacagim dostum soyle diyeyim 5-6 aydir sifirdan uzadi yanlar daha cok uzuyor ama onler seyrek ve kisa kaliyor gucsuzlukten ben 1.5 cm aldim boyu tam yeterli ama kanamasin diye ilk uygulamada hafif bastirdim sonra dedigin gibi yapayim biraz daha siddetli

anl
07.03.2015, 20:57
rahat ol mikro kanamalardan bir şey olmaz, toplu iğne ucu kadar bile olmuyor işte kızarmaya daha yakın aslında kanama da değil. Ben 2 güne 1 yapıyorum mesela , hafiften acıtarak, saçlar resmen rengini geri kazanmaya başladı, keşke 5 ay önce başlasaydım dermastampe diyorum çoğu zaman

avsen39
09.03.2015, 22:45
tamamdır dostum dedigin gibi yapmaya basladim gunde 1 kez. bu temizleme spreyi cabuk biter gibi geldi bitince nereden alabiliriz surekli

IAN
10.03.2015, 01:02
MERHABA;

bEN ROLLER VERSİYONUNU 10 GÜNDÜR KULLANIYORUM.
BEN SAÇLARI KISA KULLANIYORUM,HER GÜN YAPIYORUM VE AYNI BÖLGE ÜSTÜNDEN MİNİMUM 10 KEZ GEÇMEYE ÇALIŞIYORUM FAKAT EPEY YIPRATIYOR BENİ,KAFAM ŞU AN FENA YANMAKTA :)

SİZ NASIL KULLANIYORSUNUZ?

kısayken dermaroller kullanmak çok daha mantıklı ian. Ama eğer 3 numaradan uzunsa dermastamp. Çünkü koparmıyor asla. Ben bas çek yapar gibi böyle vurarak, mesela çekiçle hafif hafif çivi çaktıgını düşün, o şekilde kullanıyorum işte. Zaten ana mesela mikro gözenek açmak, hafiften kızartıp kanlandırmak, Ki emilim üst düzey olsun

NoMore
10.03.2015, 01:13
eveeeeet bende artık dermaroller kullanmayı düşünüyordum ama saçları uzun kullandığım için (5-7 cm arasıdır genelde) bu stamp kafama yattı şimdi anıl kardeşim bir kaç sorum var...
1-bu dermastamp şok dökülme yapıyor mu (:p)
2-kaç mm önerirsin ?
3-nerede bulabilirim bu ürünü netten mi yoksa reelde satan yerler nereler olur ?
4-haftada kaç kez kullanmalıyım ?

anl
10.03.2015, 02:08
tamamdır dostum dedigin gibi yapmaya basladim gunde 1 kez. bu temizleme spreyi cabuk biter gibi geldi bitince nereden alabiliriz surekli

1 aydan fazla dayanması lazım dezenfektanın kardeşim. Bittikten sonra aynı şişeye kolonya ya da eczaneden alacagın etil alkolü koysan, tıpatıp aynı işlevi görür merak etme

anl
10.03.2015, 02:18
eveeeeet bende artık dermaroller kullanmayı düşünüyordum ama saçları uzun kullandığım için (5-7 cm arasıdır genelde) bu stamp kafama yattı şimdi anıl kardeşim bir kaç sorum var...
1-bu dermastamp şok dökülme yapıyor mu (:p)
2-kaç mm önerirsin ?
3-nerede bulabilirim bu ürünü netten mi yoksa reelde satan yerler nereler olur ?
4-haftada kaç kez kullanmalıyım ?

1- İroni güzel, ama eminim yeni arkadaşlar falan gerçek sanar :) Rahat olun no more ironi yapt dediğim gibi :)

2- Dostum bu mm işi çok önemli değil. Neden diyecek olursan: Bak santimetre olur, metre olur, bunların 1 birimlik değişiminde bile uzunluk farkeder baya bi. Ama özellikle dermastampte 1 mm olsun 1,5 mm olsun ya da 0,5 mm olsun hiç farketmez. Bu farklı ölçüleri yanyana koy, uzunluk farkını gözünle bile anlayamazsın kolay kolay. Tüm numaraları biliyorum, gözümle gördüm ordan biliyorum. Yani hangi ölçüyü bulursan al, eğer ki saçın uzunsa zaten dermastamp kullan.

3- Satan birçok yer var, mesela benim aldıgım yer, avsenin aldıgı yer, Dışardan reelde alman yani bulmak biraz hatta baya zor olabilir dermastamp için konuşuyorum. Zaten internet güvenli oluyor için rahat olsun.

4- Ben her losyondan önce kullanıyorum, yani her gün 1 kere kullanıyorum. Bu dermarollerın haftada 1 veya 2 kere falan denilenleri, klinik ortamda, anestezik şekilde baya derinlemesine yapılan tedaviler için geçerli, ve asla evde uygulanmamalı. Bizim yaptıgımız sadece bi nevi kafayı kızartıp kanlandırmak, ve emilimi 1 çıt daha yükseltmek, biliyosun zaten

kajadiablo26
06.04.2015, 01:30
https://dermarollermarket.com/Sac-icin-dermaroller-stamp

şunu buldum ama dezenfektan yok sanırım

pipsqueak
06.04.2015, 01:31

dezenfektan sıkıntı değil, alkolle de temizlersiniz. Başka siteden dezenfektanda sipariş edebilirsiniz, iyi bir ürün dermastamp.

anl
06.04.2015, 01:38
Evet dogru söylüyor, dezenfekte etme olayını ben eski dezenfekte şişesine kolonya koyarak yapıyordum düşünün yani :) Mesele alkolle temizlemek. Ayrıca yanında dezenfektan da gönderiyor olmaları lazım. Yani cosmodeepstore bana gönderdi, bu yazdıgınız yerle iletişime geçerek sorabilirsiniz gönderip göndermedigini

kenpachi
06.04.2015, 01:43
bir hafta önce aldım dermarollri
artık bir süre onu kullanacagım
bi dahaki sefere stamp ı alırım:)

real
06.04.2015, 02:56

Bayadır araştırıyodum da hep bulduğum yerlerdeki stokta yoktu ve bu ürün yoktu. Teşekkürler paylaşım için :)

real
16.04.2015, 03:54
Bi türlü dermastampı stoklarda bulamıyorum. Dermarollermarketten sipariş etmiştim sonra iptal ettiler yok diye. Bulan varsa lütfen paylaşabilir mi

pipsqueak
23.05.2015, 17:29
Yeni bir dermaroller alacaktım fakat saç kopmasına karşı dermastamp edinmek istedim, 12 iğneli bir gençlik kalemi dışında şu güzel 80 titanyum iğnelilerden bulamıyorum. Şayet bulan varsa bende haber vermesini rica ederim.

teto1907
23.05.2015, 19:00
Yeni bir dermaroller alacaktım fakat saç kopmasına karşı dermastamp edinmek istedim, 12 iğneli bir gençlik kalemi dışında şu güzel 80 titanyum iğnelilerden bulamıyorum. Şayet bulan varsa bende haber vermesini rica ederim.

bi aralar vardı piyasada kalktı sanırım nedenini bilmiyorum

armagan
23.05.2015, 23:32
dermaroller kulanımı sonrası saçım daha fazla dkülüyor gibi geliyordu bunu sebebi saçları koparması mı,zararlı mı?

anl
24.05.2015, 01:03

ben cosmodeepten almıştım

anl
24.05.2015, 01:05
dermaroller kulanımı sonrası saçım daha fazla dkülüyor gibi geliyordu bunu sebebi saçları koparması mı,zararlı mı?

bunun cevabini en iyi siz verirsiniz. koparip koparmadigina dikkat edin, eger cok zarar veriyorsa bas-çek şeklinde uygulayin, ya da dermastamp alın

pipsqueak
24.05.2015, 07:33

koptuğu için armagan, bu yüzden dermastamp önermiş anl zaten, normal dermarollerda bile bas çek yaparsan dökülme olmuyor.

ben cosmodeepten almıştım

bakıyorum oraya da 12 iğneli var şu an sadece, geldiği an kapacağım :)

chris murphy
24.05.2015, 10:28
Dermorel çok korkutuyor beni alacagim fakat saç yolluyor denilmesi beni geri itiyor

pipsqueak
24.05.2015, 12:35
Dermorel çok korkutuyor beni alacagim fakat saç yolluyor denilmesi beni geri itiyor

stamp gibi uygularsanız normalinde bile kopmuyor, ayrıca katkısını inanılmaz buluyorum

pipsqueak
24.05.2015, 12:41
Dermastamp bekleyen arkadaşlar, 80 iğneli dermastampı stoklarına sokması içini Cosmodeep'e mesaj bırakalım. Ben gelene kadar her gün yazmayı düşünüyorum, sizde aynı talepte bulunursanız hızlı davranabilirler. :)

chris murphy
24.05.2015, 18:22
stamp gibi uygularsanız normalinde bile kopmuyor, ayrıca katkısını inanılmaz buluyorum

Miracle losyona başlayınca alacagim en adindan deneyecegim :)

atilla123
24.05.2015, 19:32
http://www.amazon.de/DRS-Dermapen-Stamp-Nadeln-Nadell%C3%A4nge/dp/B00L1XW9TU/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1432481443&sr=8-1&keywords=Dermastamp
aradiginiz ürün bunun gibi bisey mi?

pipsqueak
25.05.2015, 10:41
http://www.amazon.de/DRS-Dermapen-Stamp-Nadeln-Nadell%C3%A4nge/dp/B00L1XW9TU/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1432481443&sr=8-1&keywords=Dermastamp
aradiginiz ürün bunun gibi bisey mi?

Evet, budur.

armagan
26.05.2015, 01:35
Evet, budur.

ben bunu dermaroller öneri sayfasına da koymuştum bu ürün denenebilir mi? muhtemelen basma işlemi otomatik yapılıyor lakin titanyum yazılmamış bilginiz var mı?
Tahmini Teslimat Zamanı (http://tr.aliexpress.com/item/NEW-Electric-Auto-Derma-Mmicro-Neeedle-Stamp-0-25MM-2-0MM-Adjustable-12-Needles-csd-FreeShipping/32326434757.html)

tekin016
05.06.2015, 19:19
DERMASTAMP - Türkiyenin Doğal Sağlık Merkezi (http://www.dogalecza.com/DERMASTAMP_22503.html#0) bu nasıl sizce?

anl
05.06.2015, 21:26
otomatik olan da çok güzel aslında, ignesi az ama olsun, fazla yormaz en azindan. ben ben yaklasim 3 aydir kullaniyorum, Dermastamp asla sac koparmiyor roller gibi

volkani
06.06.2015, 00:18
otomatik olan da çok güzel aslında, ignesi az ama olsun, fazla yormaz en azindan. ben ben yaklasim 3 aydir kullaniyorum, Dermastamp asla sac koparmiyor roller gibi

bugun braz baktım da dermastap 12 ıgnelı olanları var pıyasa sadece 80 ıgnelı olan hıcbır yerde yok dermaroller alıcaktım ama bu konuyu gorunce fıkrım degıştı beklıyoruz stoklara gırsin dıye

anl
06.06.2015, 09:32
bugun braz baktım da dermastap 12 ıgnelı olanları var pıyasa sadece 80 ıgnelı olan hıcbır yerde yok dermaroller alıcaktım ama bu konuyu gorunce fıkrım degıştı beklıyoruz stoklara gırsin dıye

ben cosmodeepten almıştım dermastamp'i

pipsqueak
06.06.2015, 11:15

Sitelere mesaj atın hocam, bende onu bekliyorum. Yazıyorum aklıma geldikçe cosmodeep'e :) 12 iğneli bir işimize yaramaz çünkü.

armagan
06.06.2015, 11:19
ben cosmodeepten almıştım dermastamp'i

dermaroller ın dönen başlığını sabitlesek nasıl olur :)

anl
06.06.2015, 12:50
dermaroller ın dönen başlığını sabitlesek nasıl olur :)

arka taraftaki iğneler boşta kalacagından dolayı %100 verim alamazsın. Ama benim ilk kullandıgım dermaroller kitlenmişti , dönmüyordu; ben de dermastamp gibi sabit kullanmaya başladım . zaten daha sonra da dermastampi keşfedip ona geçtim

volkani
06.06.2015, 13:54
Sitelere mesaj atın hocam, bende onu bekliyorum. Yazıyorum aklıma geldikçe cosmodeep'e :) 12 iğneli bir işimize yaramaz çünkü.

80 Iğneler Derma Damga, Alibaba.com'da En İyi 80 Iğneler Derma Damga'u bulun. (http://turkish.alibaba.com/goods/80-needles-derma-stamp.html) bı tek burda var ama oda çinde kaç günde gelir kim bilir

armagan
06.06.2015, 14:03
arka taraftaki iğneler boşta kalacagından dolayı %100 verim alamazsın. Ama benim ilk kullandıgım dermaroller kitlenmişti , dönmüyordu; ben de dermastamp gibi sabit kullanmaya başladım . zaten daha sonra da dermastampi keşfedip ona geçtim
bende dermastamp gibi kullanmak için söylemiştim.9/15 iğneli derma stampten daha iyi olur diye düşünüyorum.

armagan
06.06.2015, 14:08
80 Iğneler Derma Damga, Alibaba.com'da En İyi 80 Iğneler Derma Damga'u bulun. (http://turkish.alibaba.com/goods/80-needles-derma-stamp.html) bı tek burda var ama oda çinde kaç günde gelir kim bilirhocam ben biraz durumumu düzeltip elektrikli olanından almayı düşünüyorum 36 iğneli var boy ayarını da kendin yapabiliyorsun yanılmıyorsam.Linkteki ürünü tek olarak göndermiyorlar muhtemelen.Ama hemen gönderirlerse 15 günde gelir muhtemelen.

volkani
06.06.2015, 14:18
hocam ben biraz durumumu düzeltip elektrikli olanından almayı düşünüyorum 36 iğneli var boy ayarını da kendin yapabiliyorsun yanılmıyorsam.Linkteki ürünü tek olarak göndermiyorlar muhtemelen.Ama hemen gönderirlerse 15 günde gelir muhtemelen.

daha önce yurtdışından alışverış yapmadım hem bılmıyorum hemde guvenemıyorum malesef 1 hafta beklıcem 80 ıgnelı gelmezse dermarol alıcam artık . Amayı duşundungun urunde cok ıyıymış ozellıkle boy ayarı

armagan
06.06.2015, 17:55
daha önce yurtdışından alışverış yapmadım hem bılmıyorum hemde guvenemıyorum malesef 1 hafta beklıcem 80 ıgnelı gelmezse dermarol alıcam artık . Amayı duşundungun urunde cok ıyıymış ozellıkle boy ayarı

oradan alınan ürünlerin 1 haftada gelmesi çok zor.Şöyle,ürünler ücretsiz kargo olarak çin postasıyla gemiyle geliyor(ekstra kargo ücretiyle uçak opsiyonu olabilir).Gemiyle Türkiye'ye gelip Türkiye'den ptt ile dağıtıma çıkıp size ulaşması takdir edersiniz ki biraz zaman alır :)

volkani
06.06.2015, 19:04
oradan alınan ürünlerin 1 haftada gelmesi çok zor.Şöyle,ürünler ücretsiz kargo olarak çin postasıyla gemiyle geliyor(ekstra kargo ücretiyle uçak opsiyonu olabilir).Gemiyle Türkiye'ye gelip Türkiye'den ptt ile dağıtıma çıkıp size ulaşması takdir edersiniz ki biraz zaman alır :)

1 hafta derken turkıyedekı sıtelere stok olarak gelmesını beklıcem cosmodeepte de yok suan yanlış anlaşılma oldu :)

volkani
11.06.2015, 14:13
dermastamp buldum beyler toplanın

volkani
11.06.2015, 14:15

anıl kardeşım DermaVital Mesostamp 0,5 mm - BotanikEcza Minoxil,Toppik,Bioxinin Forte,Suna Dumankaya,Folixir (http://www.botanikecza.com/DERMAVITAL-DermaVital-Mesostamp-0-5-mm-32-igne-yer-almaktadir-_6632.html#0) bu lınktekı ış gorur mu acaba 0,5 mm bıraz kucuk gıbı geldı bana sen ne dıyosun bu duruma

pipsqueak
11.06.2015, 17:25
anıl kardeşım DermaVital Mesostamp 0,5 mm - BotanikEcza Minoxil,Toppik,Bioxinin Forte,Suna Dumankaya,Folixir (http://www.botanikecza.com/DERMAVITAL-DermaVital-Mesostamp-0-5-mm-32-igne-yer-almaktadir-_6632.html#0) bu lınktekı ış gorur mu acaba 0,5 mm bıraz kucuk gıbı geldı bana sen ne dıyosun bu duruma

saçlı deriye uygulamak için en azından 1.00 mm olmalı. 0.5 saçlı deri için zor uygulanıyor. Zordan kastım epey bastırarak yapmak zorunda kalıyorum, vertexte falan işe yarayıp yaramadığına emin değilim. Açıkçası derma stamp dört gözle beklesemde sipariş vermeyi düşünmüyorum :)

volkani
11.06.2015, 17:29
saçlı deriye uygulamak için en azından 1.00 mm olmalı. 0.5 saçlı deri için zor uygulanıyor. Zordan kastım epey bastırarak yapmak zorunda kalıyorum, vertexte falan işe yarayıp yaramadığına emin değilim. Açıkçası derma stamp dört gözle beklesemde sipariş vermeyi düşünmüyorum :)

bana kalırsa da 1 mm ıdeal bende dusunmuyorum bu urunu almayı cosmodepptekıler 1 ay snra gelır dedıler dermaroller almaya karar verdım en azndan bastırarak falan yaparım

pipsqueak
11.06.2015, 17:37
bana kalırsa da 1 mm ıdeal bende dusunmuyorum bu urunu almayı cosmodepptekıler 1 ay snra gelır dedıler dermaroller almaya karar verdım en azndan bastırarak falan yaparım

Saçların varsa, kafanı kazımayacaksan inan bana ve bekle. Şakaklarda aldığım sonuçtan dermaroller sayesinde çok memnunum ama tepeyi kızartmak bile 2 saatimi alıyor, hiç sipariş verme dermaroller'ı. Stamp çok daha iyi, hem saçın kopacak sinir edecek seni. Dermaroller kafasını kazıtanlar ya da 3 numara falan kullananlar için gayet ideal, hem de 0,75mm falan yeterli fakat biraz saç uzasa rollerın iğne uzunluğu da yetmeyecek. En iyisi beklemek 1,00mm almak.

Ebayden bende bir adama mesaj attım dünyanın neredeyse her yerine gönderiyor türkiyeye gönderir mi diye sordum, 2-3 gün oldu cevap bile vermedi. Yani sevindim cosmodeepe geleceğine.

volkani
11.06.2015, 21:04
Saçların varsa, kafanı kazımayacaksan inan bana ve bekle. Şakaklarda aldığım sonuçtan dermaroller sayesinde çok memnunum ama tepeyi kızartmak bile 2 saatimi alıyor, hiç sipariş verme dermaroller'ı. Stamp çok daha iyi, hem saçın kopacak sinir edecek seni. Dermaroller kafasını kazıtanlar ya da 3 numara falan kullananlar için gayet ideal, hem de 0,75mm falan yeterli fakat biraz saç uzasa rollerın iğne uzunluğu da yetmeyecek. En iyisi beklemek 1,00mm almak.

Ebayden bende bir adama mesaj attım dünyanın neredeyse her yerine gönderiyor türkiyeye gönderir mi diye sordum, 2-3 gün oldu cevap bile vermedi. Yani sevindim cosmodeepe geleceğine.

saçlarım kotu degıl cok sukur seyreldı 2-3 yıl ıcınde uzun kullanıyorum saçları dermaroller almak ıstemıyorum ama 1 ay dedıler 1 ayda mı gelır 2 ayda mı gelır o da bellı degıl beklemeye geceyım en ıyısı soyledıgın gıbı 1 ay cosmodep ı beklıcegımıze yurtdışından alsak daha erken gelır ben pek anlamıyorum yurtdışından sıparış falan olaylarını sana mesaj atarsa satıcı bana haber verırsın yada başka bı yerden bakalım alalım daha uygun fıyata alırız ustelık

pipsqueak
11.06.2015, 23:34
saçlarım kotu degıl cok sukur seyreldı 2-3 yıl ıcınde uzun kullanıyorum saçları dermaroller almak ıstemıyorum ama 1 ay dedıler 1 ayda mı gelır 2 ayda mı gelır o da bellı degıl beklemeye geceyım en ıyısı soyledıgın gıbı 1 ay cosmodep ı beklıcegımıze yurtdışından alsak daha erken gelır ben pek anlamıyorum yurtdışından sıparış falan olaylarını sana mesaj atarsa satıcı bana haber verırsın yada başka bı yerden bakalım alalım daha uygun fıyata alırız ustelık

dolar çok artmış olmasa buldum başka bir tane shipping worldwide olan, yani gönderimi tüm dünyaya yapan ama ürün+kargo 100 lirayı geçer diye diğer adama mesaj attım işte. 10 dolardı yanlış hatırlamıyorsam onun sattığı aynısı hemde. ikisi de güvenilir satıcılar.

Derma Micro Needle Stamp 1 0mm Like Roller Wrinkles Acne Scar | eBay (http://www.ebay.com/itm/DERMA-MICRO-NEEDLE-STAMP-1-0mm-Like-Roller-Wrinkles-Acne-Scar-/271441449410?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3f332bd1c2)

şu benim cevap beklediğim adam.

volkani
11.06.2015, 23:51
çinden falan mı alsak acaba

volkani
11.06.2015, 23:52
burdakı fıyattan cok patlayacak ben burayı beklıyım hocam :))öğrenciyiz sonuçta çinden falan mı alsak acaba :))

pipsqueak
12.06.2015, 00:06
çinden de baktım, 14 euro + yol parası yine aynı para tl ile. Eğer cosmodeep bir ay içinde getirecekse beklemeye değer. :) bakalım bekleyen epey kişi var derma stampı sanıyorum ki. Stokta görürsem haber veririm hemen.

PewDiePie
12.06.2015, 02:00
Bende duşunuyordum mesaj şurada dursun,bir hareketlenme olursa haber verirseniz,alıntılarsanız teşekkür ederim.

volkani
12.06.2015, 02:18
çinden de baktım, 14 euro + yol parası yine aynı para tl ile. Eğer cosmodeep bir ay içinde getirecekse beklemeye değer. :) bakalım bekleyen epey kişi var derma stampı sanıyorum ki. Stokta görürsem haber veririm hemen.

2 kere sordum 1 ay sonra dedıler zaten dıger fırmalara da cosmodeep dagıtım yapıyormuş bekleyelım ordan alalım en iyisi

armagan
13.06.2015, 14:30

ben çinden 80 iğneli sipariş ettim,eğer ürün iyi çıkarsa burada görselini paylaşırım linkide koyarım,yaklaşık 30 lira yanılmıyorsam ne zaman gelecek bilmiyorum:)

PewDiePie
15.06.2015, 06:23
ben çinden 80 iğneli sipariş ettim,eğer ürün iyi çıkarsa burada görselini paylaşırım linkide koyarım,yaklaşık 30 lira yanılmıyorsam ne zaman gelecek bilmiyorum:)

Abi ürün geldiğinde haberdar edersen çok memnun olurum.Bir de çinden geldiğinde daha mı ucuz oluyor, iki güne paket olmasın iğneler ?

armagan
15.06.2015, 17:06
Abi ürün geldiğinde haberdar edersen çok memnun olurum.Bir de çinden geldiğinde daha mı ucuz oluyor, iki güne paket olmasın iğneler ?

valla gelince görücez,gelsin hemen fotoğrafları atarım ama bu hemen kısmı için 1-2 hafta beklemek gerekli :)

atilla123
15.06.2015, 17:27
bugün siparis ettigim dermastamp benzeri ürün geldi.
0.5 mm siparis etmistim. cildime degdiriyorum igneyi hissetmiyorum bile.
keske biraz daha derin uç alsaydim. saçlari yolmasin diye bunu aldim ama buseferde saçtan igneler deriye ulasmiyo :) saci yolmasin diye bu ürün veya benzeri ürün siparis etmeyi düsünen varsa 1 mm olanindan siparis ederse daha iyi olur bence
http://imgim.com/ggi.jpg

ürün linki:
https://www.vitex-shop.de/microneedling-produkte/dermastamp-80/a-430/

armagan
16.06.2015, 01:12
bugün siparis ettigim dermastamp benzeri ürün geldi.
0.5 mm siparis etmistim. cildime degdiriyorum igneyi hissetmiyorum bile.
keske biraz daha derin uç alsaydim. saçlari yolmasin diye bunu aldim ama buseferde saçtan igneler deriye ulasmiyo :) saci yolmasin diye bu ürün veya benzeri ürün siparis etmeyi düsünen varsa 1 mm olanindan siparis ederse daha iyi olur bence
http://imgim.com/ggi.jpg

ürün linki:
https://www.vitex-shop.de/microneedling-produkte/dermastamp-80/a-430/

benim siparişimde bunun aynısı muhtemelen,ne kadara aldın hocam?

atilla123
16.06.2015, 15:44
benim siparişimde bunun aynısı muhtemelen,ne kadara aldın hocam?

11 euro + kargo masrafi dostum. amazondan siparis etmistim. 5-6 günde geldi.

Pata
16.06.2015, 16:38
Kaç İğneli bu Atilla ? nette iğnesi az olanlar var 10 tane nedir ? dikiş iğnesi seti alır onu saplarım...

armagan
16.06.2015, 18:54
11 euro + kargo masrafi dostum. amazondan siparis etmistim. 5-6 günde geldi.
hocam ben ebay den aldım kargo dahil 20-30 tl diye hatırlıyorum,kargo için ne ödediniz?

armagan
07.07.2015, 05:11
arkadaşlar merhaba benim adığım ürün geldi linki de bu gayet uygun,şekil olarak bir fark yok,YYR markalı bir kutuda geliyor,herhangi bir ülke ibaresi göremedim ama 20 günü geçti gelme süresi :) buyrun link;Derma Micro Needle Big Stamp 0 5mm Acne Pits Wrinkles 0 5mm Needle DAK | eBay (http://www.ebay.com/itm/Derma-Micro-Needle-Big-Stamp-0-5mm-Acne-Pits-Wrinkles-0-5mm-needle-dak-/310703651144?ssPageName=ADME:X:AAQ:US:1123)

Cosmodeep
30.07.2015, 14:40
Merhabalar,

Ürünümüz Stoklara Girmiştir.

Dermaroller - Derma Stamp - 50,00 TL (http://www.cosmodeepstore.com/Derma-Stamp,PR-54.html)

İyi Günler.

pipsqueak
30.07.2015, 15:07
Merhabalar,

Ürünümüz Stoklara Girmiştir.

Dermaroller - Derma Stamp - 50,00 TL (http://www.cosmodeepstore.com/Derma-Stamp,PR-54.html)

İyi Günler.

Beklenen ürün geldi. Verdim bile siparişimi! Ürün fiyatını 49,99 yapıp kargo ücreti ödetmediğiniz için teşekkürler. :)

Cosmodeep
30.07.2015, 15:12
Beklenen ürün geldi. Verdim bile siparişimi! Ürün fiyatını 49,99 yapıp kargo ücreti ödetmediğiniz için teşekkürler. :)

Rica ederiz, Maksimum fayda görmeniz dileğiyle.

BnymN
27.09.2015, 18:18
Göz altı morlukları için hangisini önerirsiniz.Genetik değil estetik ameliyat sonrası morluklar için.

rahman1642
12.06.2016, 18:11
Benim saçlar 3numara dermastampmi kullanayim kaç mm uygun sence ??? Eczanede satilirmi ??

teto1907
13.06.2016, 01:40
Benim saçlar 3numara dermastampmi kullanayim kaç mm uygun sence ??? Eczanede satilirmi ??

saçların kısa ise dermaroller kullan ben saçlarım uzun olduğu için dermastamp aldım arkalara dermastamp önlere dermaroller uyguluyorum dermaroller uygulamak hem daha pratik hemde daha acısız dermastamp daha fazla acı veriyor eğer 3 numara saçın varsa 1mm veya 1.5mm alabilirsin

Rapidesh
24.09.2016, 17:10
Arkadaşlar sonuçlar nasıl bir bilgi verin ? Faydasını gördünüzmü ?

Kolekalsiferol
24.09.2016, 18:02
Dermastampın minoxil ile en etkili veya önerilen kullanım şekl nasıl? uygulandıktan hemen sonra mı yoksa belirli bir süre geçmesi gerekiyor mu

saçmasaç
25.09.2016, 01:43
Dermastampın minoxil ile en etkili veya önerilen kullanım şekl nasıl? uygulandıktan hemen sonra mı yoksa belirli bir süre geçmesi gerekiyor mu

0.2 mm'lik dermastamp kullanacaksanız uygulamanın hemen ardından minox kullanımı ilacın etkisini arttırıyor. Fakat 0.5 mm ve üzeri uygulamalarda etki ile birlikte kana karışma ihtimalinden ötürü yan etki görme olasılığı da artıyor.

Yalova22
25.09.2016, 03:56
0.2 mm'lik dermastamp kullanacaksanız uygulamanın hemen ardından minox kullanımı ilacın etkisini arttırıyor. Fakat 0.5 mm ve üzeri uygulamalarda etki ile birlikte kana karışma ihtimalinden ötürü yan etki görme olasılığı da artıyor.

Bir kaç kere ben bu yan etkileri yaşadım. Kalp çırpıntısı insanı korkuyor. Yoğun olarak 1.0mm Roller sonrası hemen Minoxidil sürüldüğünde tuhaf bir kalp çırpıntısı oluyor . Bunun kalbe zararı varmıdır ?

saçmasaç
25.09.2016, 11:20
Bir kaç kere ben bu yan etkileri yaşadım. Kalp çırpıntısı insanı korkuyor. Yoğun olarak 1.0mm Roller sonrası hemen Minoxidil sürüldüğünde tuhaf bir kalp çırpıntısı oluyor . Bunun kalbe zararı varmıdır ?

Tabi ki var hocam dediğim gibi uygulamadan hemen sonra minox kullanmak istiyorsanız -saçsız bölge için söylüyorum- 0.2 mm'yi geçmemelisiniz.

saçmasaç
25.09.2016, 11:20

Tabi ki var hocam dediğim gibi uygulamadan hemen sonra minox kullanmak istiyorsanız -saçsız bölge için söylüyorum- 0.2 mm'yi geçmemelisiniz.

Violator
28.09.2016, 15:18
Merhaba,
Dermastamp'ı her gün kullanan var mı? yada haftada gün kullanmak doğru olur.

saçmasaç
28.09.2016, 20:03
Merhaba,
Dermastamp'ı her gün kullanan var mı? yada haftada gün kullanmak doğru olur.

Hergün kullanmak fayda yerine zarara sebep olur. 0.5 mm altı uygulamalarda maximum haftada 2 uygulama yapılmalı, 0.5 ve üzeri uygulamalarda ise haftada biri geçmemeli.

yeniuye
10.07.2017, 23:31
arkadaşlar bu dermastamp'ı tam olarak nasıl kullanmak gerekiyo? örnegin: sakaklara uygularken bastıgımız bir yere bir kaç defa daha basmak gerekirmi? ve kanatana kadar bastırmak gerekir mi yoksa kızarık bırakmak yeterlimi?

Miracle
10.07.2017, 23:33
insülin iğnesi kullanın dermastamp ve dermaroller tavsiye etmiyorum.

yeniuye
10.07.2017, 23:50
insülin iğnesi kullanım dermastamp ve dermaroller tavsiye etmiyorum.

insülin ignesi ile dermastamp aynı işi görmezmi hocam bastır çek sonuçta

kel-alaka
11.07.2017, 10:08
Arkadaşlar bende kullanıyorum ürünü , sıcak suyla temizliyorum işim bittikten sonra.Millet kolonya ile dezenfekte edın falan dıyor ama Sıkıntı yaratırmı ?

jackal52
11.07.2017, 15:47
insülin ignesi ile dermastamp aynı işi görmezmi hocam bastır çek sonuçta

daha derine iniyor hocam insülin iğnesi

Tosunbey
11.07.2017, 19:00
Şakaklar için inüsülin iğnesi tepeler için ise dermastamp çok iyi fakat bu dermastamp inüsülin iğnesinden daha acılı oluyor gözler yaşlanıyor ya

Miracle
11.07.2017, 20:55
insülin vb ince çaplı iğneler scarsız ve derin micro travma yapar en iyi yenileme potansiyeline sahip bir araçtır bu kategoride.

rahman1642
11.07.2017, 21:49
1.00MM LIK ALDIM BENDE yalnız dokulmeyi azda olsa azaltıyor günlük dokulmelerimi takip ediyorum faydası oldugunu dusunuyorum nacizane tavsiye ederım dermastampları

Kemairon
12.07.2017, 11:58
Arkadaşlar bende kullanıyorum ürünü , sıcak suyla temizliyorum işim bittikten sonra.Millet kolonya ile dezenfekte edın falan dıyor ama Sıkıntı yaratırmı ?

Medikal ürün dezenfektanları var ufak şişelerde. Dermaroller kullandıktan sonra ondan püskürtüyorum. 1 senedir hiçbir problem yaşamadım. Kolonya mikrobu öldürmez yayar diye çok şey duydum ancak doğruluk payı nedir bilmiyorum.

Galaxy13
12.07.2017, 13:01
Beyler bende de dermastamp var 1.0mm, daha kullanmadım ama kullanacağım, lakin bazı kişilerle konuşmama rağmen hala aklımda soru işareti var, tedavime başlama sürecimde sadece bu soru işareti kaldı
Bu çok önemli bir konu sonuçta, işin sonunda ayvayı yemek var

Ben mesela dermastampdan sonra minoxil kullancaktım bir ara sonra vazgeçtim, hatta minoxilden bile vazgeçtim

şimdi ise dermastamp'ı kullandıktan sonra bemiks,evigen,bepanthene ampülleri bazı yağ karışımlarınla mesela hint-biberiye-jojoba, bunlar ile karıştırıp bu ampülleri, dermastampdan sonra kafama sürüp sonra bone ile kapatıp 30 dakika bekletmek istiyorum
böyle yaparsam gözeneklerin tıkanma ihtimali var mı? eğer yok diyecekseniz, ozaman o sürdüğüm şeyler nereye gidiyor? açılan deliklerden içeri girecek, orada kalıcı bir yağ tabakası bırakmıyor mu?

jackal52
12.07.2017, 21:59
Medikal ürün dezenfektanları var ufak şişelerde. Dermaroller kullandıktan sonra ondan püskürtüyorum. 1 senedir hiçbir problem yaşamadım. Kolonya mikrobu öldürmez yayar diye çok şey duydum ancak doğruluk payı nedir bilmiyorum.Sadece alkol bazlı ürün kullanıyorsanız dezenfekte için çakmakla yakın ve üfleyin dermastampa klasik berber usulü dezenfekte yöntemi.

jackal52
12.07.2017, 22:01
Beyler bende de dermastamp var 1.0mm, daha kullanmadım ama kullanacağım, lakin bazı kişilerle konuşmama rağmen hala aklımda soru işareti var, tedavime başlama sürecimde sadece bu soru işareti kaldı
Bu çok önemli bir konu sonuçta, işin sonunda ayvayı yemek var

Ben mesela dermastampdan sonra minoxil kullancaktım bir ara sonra vazgeçtim, hatta minoxilden bile vazgeçtim

şimdi ise dermastamp'ı kullandıktan sonra bemiks,evigen,bepanthene ampülleri bazı yağ karışımlarınla mesela hint-biberiye-jojoba, bunlar ile karıştırıp bu ampülleri, dermastampdan sonra kafama sürüp sonra bone ile kapatıp 30 dakika bekletmek istiyorum
böyle yaparsam gözeneklerin tıkanma ihtimali var mı? eğer yok diyecekseniz, ozaman o sürdüğüm şeyler nereye gidiyor? açılan deliklerden içeri girecek, orada kalıcı bir yağ tabakası bırakmıyor mu?Hocam iğneleme işlemini belirli periyotlarla tekrarlayacağınız için tıkanma gb bi durum söz konusu olmaz.

cheboksa
03.02.2019, 04:39
pardon hocam düzeltecegini tahmin edemedim :)
şu ebaya bi türlü guvememedim bugume kadar.Fazla para vereyim ama 3 günde elimde olsun riske girmeden mantigiyla yaklastim.Halbuki ebayda daha ucuz.
Bence bütün mm'ler işe yarar ,ama 1lik en iyisi ,fazla ugrasmadan direkt açar ufak bi değdirişle

imzanızdaki tedaviniz ne durumda acaba merak ettimde

hercai83
04.02.2019, 09:14
Merhaba bu siteyi ve sizi yeni farkettim.ciddi saç kaybım var.2 çocuk annesiyim.erkek tipi saç dökülmesi var.tepe bölgesi açıldı.saçlarım sürekli yağlanıyor.nette dolanan miracle losyonu kullansam fayda görürmüyüm.birde dermostapı nasıl kullanacağım.kullandıktan sonra losyonu mu süreceğim.yardımcı olursanız sevinirim

sacımcık
25.04.2019, 14:43
Merhaba bu siteyi ve sizi yeni farkettim.ciddi saç kaybım var.2 çocuk annesiyim.erkek tipi saç dökülmesi var.tepe bölgesi açıldı.saçlarım sürekli yağlanıyor.nette dolanan miracle losyonu kullansam fayda görürmüyüm.birde dermostapı nasıl kullanacağım.kullandıktan sonra losyonu mu süreceğim.yardımcı olursanız sevinirim

Miracle kullandıoktan sonra öğrenebilirsin sonucu onun dışında kisme kesin birşey söylemiyor burda :D , iki olarak dermastamp önemli değil ister sonra ister önce deniliyor , youtubedan bakabilirsin bastırıp çekiyorlar genelde

Bugra3
25.04.2019, 15:54

Merhaba, forumdaki tedavi alternatiflerini okuyup, kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz bir tedavi ile bir yerden başlamanızı tavsiye edebilirim. Malum bu dökülme olayı kişiden kişiye çok farklılık gösterebiliyor, haliyle bir etken bir kişide çok güzel sonuçlar ortaya çıkmasını sağlarken, başka birisinde çalışmayabiliyor. Tabi bunun şçin 4-5 ay düzenli bir kullanım ve belli aralıklarla fotoğraflama yapıp gözlem yapmanız gerekir. Sonrasında bir gelişme göremezseniz diğer alternatiflerleri denemeye yönelebilirsiniz.

Tedaviye başlamadan önce belki bir kan testi yaptırmanız daha uygun olabilir, eğer vitamin eksikliği veya farklı bir durumunuz da varsa, bunlar da negatif etkiliyor olabilir.

Dermastampi bas çek şeklinde kullanacaksınız, fakat çok iyi dezenfekte etmenizi tavsiye ederim size hem uygulama öncesinde hem de sonrasında. Ve kullanımdan sonra herhangi bir losyon kullanmamanızı da tavsiye ederim. Çoğu kişide bir sorun olmuyor olabilir fakat ben tek bir kullanım sonrasında haftalarca süren ve tekrarlayan bir tahriş ve alerji durumuyla (sivilce oluşumları şeklinde) karşı karşıya kaldım.

Şimdiden geçmiş olsun. Bol şans

norman34
25.04.2019, 22:05
Merhaba, forumdaki tedavi alternatiflerini okuyup, kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz bir tedavi ile bir yerden başlamanızı tavsiye edebilirim. Malum bu dökülme olayı kişiden kişiye çok farklılık gösterebiliyor, haliyle bir etken bir kişide çok güzel sonuçlar ortaya çıkmasını sağlarken, başka birisinde çalışmayabiliyor. Tabi bunun şçin 4-5 ay düzenli bir kullanım ve belli aralıklarla fotoğraflama yapıp gözlem yapmanız gerekir. Sonrasında bir gelişme göremezseniz diğer alternatiflerleri denemeye yönelebilirsiniz.

Tedaviye başlamadan önce belki bir kan testi yaptırmanız daha uygun olabilir, eğer vitamin eksikliği veya farklı bir durumunuz da varsa, bunlar da negatif etkiliyor olabilir.

Dermastampi bas çek şeklinde kullanacaksınız, fakat çok iyi dezenfekte etmenizi tavsiye ederim size hem uygulama öncesinde hem de sonrasında. Ve kullanımdan sonra herhangi bir losyon kullanmamanızı da tavsiye ederim. Çoğu kişide bir sorun olmuyor olabilir fakat ben tek bir kullanım sonrasında haftalarca süren ve tekrarlayan bir tahriş ve alerji durumuyla (sivilce oluşumları şeklinde) karşı karşıya kaldım.

Şimdiden geçmiş olsun. Bol şans

Bende daha yeni iğnelemeye başladımda siz nasıl dezenfekte ediyorsunuz acaba?