PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Panplus losyon

hairwish
19.01.2015, 03:26
15761578

selamlar öncelikle.
arayış içindeyken 1 hafta önce almış olduğum Panplus losyondan bahsetmeye çalışacağım. 1 haftadır kullandığımdan henüz işe yarıyor mu bilmiyorum.
bu losyonun en güvendiği içeriği MELATONİN.

googledan melatoninle ilgili şöyle bir açıklamaya ulaştım

Doç Dr. Ergun Çetinkaya

Melatonin hormonu beynimizin orta kısımlarında bulunan pineal bez tarafından salgılanan bir hormondur. Bu hormonun üretimi ve salınımı karanlık ile başlar ve aydınlık ile sona erer. Gece saat 23.00 ile 05.00 arasında salgılanan bu hormon 02.00-04.00 arasında en yüksek değerlerine ulaşır. Aydınlık döneminin uzaması veya aniden ışığa çıkılması melatonin üretimini durdurur. Hücrelerimizi yenileyici, bağışıklık sistemini düzenleyici, vücudumuzun biyolojik ritmini ayarlayıcı, anti-oksidan, yaşlanmayı geciktirici özellikleri olan melatonin hormonu gece salgılandığı için “karanlıklar hormonu” olarak da bilinir. Büyüme hormonunu arttırıcı ve ergenliği başlatıcı özellikleri de vardır. Işık, melatonin salınımını engeller. Görme engelli kişilerde kanser olma riskinin diğer kişilere oranla çok daha az olmasının sebebi görme engellilerde melatonin hormonunun fazla olmasına bağlanmaktadır.

Panplus ithalatçısı Assospharma'nın sitesinde Türkçe ve ingilizce olarak melatonin'in saçtaki etkileriyle ilgili 3 aylık çalışmaları bulabilirsiniz. Sebebi belli olmamakla birlikte saçtaki ANAGEN FAZI arttırdığını ileri sürülüyor.

şu sayfada Hair Loss Help Forums - melatonin internal (http://www.hairlosshelp.com/forums/messageview.cfm?catid=10&threadid=82772) bir kullanıcı uykusuzluk sorunu için melatonin tablet kullandığını, bunun saçlarını da olumlu yönde etkilediğini, crown bölgesinde gürleşme gördüğünü söylüyor.

Panplus Losyon; Su, Lavanta çiçeği suyu, Alkol Denat, Bahçe Nanesi çiçeği/yaprağı suyu, Saw Palmetto özü, Isırgan özü, Balkabağı meyvesi özü, Pantenol, Bezelye özü, Melatonin, Mısır özü, Nikotinamid, Üre (Karbamid), Siyanokobalamin (B12), Allantoin, hidroksiprolin, Kafein,Peg-40 Hidrojenize Hintyağı, Disodyum Edta, Fenoksietanol, Klorfenezin, Sodyum Benzoat ihtiva ediyor.

?????? İsviçre'de üretiliyor. yalnız orijinal firma sitesinde ne panplus ne de benzeri bir ürün var. ilginçtir bu ürünü başka bir ülke sayfasında da görmedim. umarım olumlu! sonuçları da 90 gün önceden alabilirim tabi o kadar süre dayanabilirsem.

daha önce bu ürünü kullanan ya da melatoninle ilgili fikri olan var mı?
sebat edip 3 ay kullanabilirsem sonuçları burdan paylaşacağım.

EDIT: fiyat bayağı yüksek 71 TL.

Miracle
19.01.2015, 08:42
selamlar öncelikle.
arayış içindeyken 1 hafta önce almış olduğum Panplus losyondan bahsetmeye çalışacağım. 1 haftadır kullandığımdan henüz işe yarıyor mu bilmiyorum.
bu losyonun en güvendiği içeriği MELATONİN.

googledan melatoninle ilgili şöyle bir açıklamaya ulaştım

Doç Dr. Ergun Çetinkaya

Melatonin hormonu beynimizin orta kısımlarında bulunan pineal bez tarafından salgılanan bir hormondur. Bu hormonun üretimi ve salınımı karanlık ile başlar ve aydınlık ile sona erer. Gece saat 23.00 ile 05.00 arasında salgılanan bu hormon 02.00-04.00 arasında en yüksek değerlerine ulaşır. Aydınlık döneminin uzaması veya aniden ışığa çıkılması melatonin üretimini durdurur. Hücrelerimizi yenileyici, bağışıklık sistemini düzenleyici, vücudumuzun biyolojik ritmini ayarlayıcı, anti-oksidan, yaşlanmayı geciktirici özellikleri olan melatonin hormonu gece salgılandığı için “karanlıklar hormonu” olarak da bilinir. Büyüme hormonunu arttırıcı ve ergenliği başlatıcı özellikleri de vardır. Işık, melatonin salınımını engeller. Görme engelli kişilerde kanser olma riskinin diğer kişilere oranla çok daha az olmasının sebebi görme engellilerde melatonin hormonunun fazla olmasına bağlanmaktadır.

Panplus ithalatçısı Assospharma'nın sitesinde Türkçe ve ingilizce olarak melatonin'in saçtaki etkileriyle ilgili 3 aylık çalışmaları bulabilirsiniz. Sebebi belli olmamakla birlikte saçtaki ANAGEN FAZI arttırdığını ileri sürülüyor.

şu sayfada Hair Loss Help Forums - melatonin internal (http://www.hairlosshelp.com/forums/messageview.cfm?catid=10&threadid=82772) bir kullanıcı uykusuzluk sorunu için melatonin tablet kullandığını, bunun saçlarını da olumlu yönde etkilediğini, crown bölgesinde gürleşme gördüğünü söylüyor.

sadece şişesini yanıma aldığımdan tam olarak yazamayacağım ancak Panplus Losyon; Lavanta, Saw Palmetto, Balkabağı Ekstresi ve Melatonin... ihtiva ediyor.

?????? İsviçre'de üretiliyor. yalnız orijinal firma sitesinde ne panplus ne de benzeri bir ürün var. ilginçtir bu ürünü başka bir ülke sayfasında da görmedim. umarım olumlu! sonuçları da 90 gün önceden alabilirim tabi o kadar süre dayanabilirsem.

daha önce bu ürünü kullanan ya da melatoninle ilgili fikri olan var mı?
sebat edip 3 ay kullanabilirsem sonuçları burdan paylaşacağım.

EDIT: fiyat bayağı yüksek 71 TL. İçerik orjinal ve gerçekse işe yarayacağını düşünüyorum. Bu enzim ve hormonlar çok önemli saç ve cüvut sağlığında...

hairwish
19.01.2015, 16:39
İçerik orjinal ve gerçekse işe yarayacağını düşünüyorum. Bu enzim ve hormonlar çok önemli saç ve cüvut sağlığında...

çok teşekkürler cevabınız için. peki minoxille bu ürünün birlikte kullanımı (aynı anda değil tabi) etkilerinde bir azalma yaratır mı?

hairwish
22.01.2015, 04:02
içindekiler kısmını güncelledim. Kafein,Peg-40 Hidrojenize Hintyağı, Disodyum Edta, Fenoksietanol, Klorfenezin, Sodyum Benzoat. bunlar bizzat saça zarar verebilecek maddelermiş.
kafein aynı zamanda minoxili de engelleyebilirmiş?

bu konuda beni bilgilendirebilir misiniz? kullanayım mı bırakayım mı?

Reincarnated
10.02.2015, 23:50
Aynı ilacın kapsül formunu kullanmıştım 6ay boyunca, hiçbir işe yaramadı. Verdiğim 300lira ile kaldım. Panplus ismi benim için iyi şeyler çağrıştırmıyor.

Invincible
11.02.2015, 00:59
İçerik gerçekten çok iyi. Neredeyse tüm ekstratlar var.

hairwish
22.02.2015, 00:49
panplus kapsül ve losyon aynı içeriğe sahip değil.

yaklaşık 20 gün kadar kullanıp bıraktığım için etkinliği konusunda bir şey söyleyemeyeceğim.

Hsyn10
17.11.2015, 03:34
dostum kullanmaya devam ediyo musun losyonu ne durumda etkisi var mı ?

Adana85
08.12.2015, 17:08
panplus kapsül ve losyon aynı içeriğe sahip değil.

yaklaşık 20 gün kadar kullanıp bıraktığım için etkinliği konusunda bir şey söyleyemeyeceğim.

kullanmaya devam ettinizmi, gozlemleriniz nedir bu urun hakkinda?

bankopm
08.12.2015, 17:14
miracle hocanin bir lafi var, kel dönup dolasip kendini anti-androjen dukkkaninda bulurmus. Böyle losyonlarin ne kadar fayda saylacagi malum. Klonlama gibi bir cozum buunursa tabi onun ayri parantezi var.