PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Minox un etkisini arttırmak için "DMSO"

Barret
04.01.2015, 21:20
Bir arkdaş minoxun emilimini , etkisini arttırmak için DMSO kullanmamı söyledi. Yabancı forumlarda kullananlar varmış ve iyi sonuçlar alındığını söyledi.
Bahsettiği bu

Merck -D- > Dimethyl Sulfoxide (D.M.S.O) Extra Pure

Dimethyl Sulfoxide (D.M.S.O) extra pure (http://www.merckkimyasallari.org/merck-d/Merck-116743.1000)

5 ml katılacakmış. Fazla değil.

Bu taşıyıcı , sacın kokune taşıyor, epıdermisi geçebiliyor dedi. Diğerleri %5 geçerken bu %70 lerde geçiriyor dedi.

Bunu minox dut ile beraber kullanmayı düşündüm.

Sonra aklıma miraclenin losyonu geldi. Geçirgenliği arttırmak ve etkisini arttırmak amacı ile kullanılabilir.

@invincible
@miracle

----------

dmso plastiğe duyarlı olduğu için cam şişede yapmamız gerekiyormuş !

Invincible
04.01.2015, 21:25
Yalnız oranları düşürmek lazım dmso ile kullanılacaksa. Dut 10 yerine 5 olmalı ya da 1 kutu aldactone yerine yarım kutu gibi ne kadar kullanıyorsanız en azından yarıya kadar düşürmek gerekir diye düşünüyorum.

İlerleyen zamanlarda duruma göre artış olabilir.

Tıbbiyeli
04.01.2015, 22:02
aslında mantıklı ha çamur gibi tortu ile hazırlayacağına yarım kutu at dmso ile afa rahat kullan geç :)
Bu site güvenilir bir site mi bi de linkte fiyat yazıyor mu ben göremedim.
Yalnız şunu söylemekte fayda var,bu dmso konusunda çok daha temkinli olmamız lazım.Bu zamana kadarki tedavileri bi deneyelim bakalım şeklinde yapıyorduk sonuçta ciddi bi risk yoktu hiçbi losyonda ama bu dmsoyu şu an araştırıyorum biraz,emilim konusunda harbiden çok ciddi bir molekül.Mesela dmso kullanılan cilt temiz olmalıdır çünkü yukarıda ne varsa dmso ile emilir gibi uyarılar falan var.Yani hurra diye dmso ile bişey kullanmadan önce ciddi araştırıp düşünüp kullanmak lazım ama topikal tedavi amacımız için gerçekten çok çok umut vadeden bişey,bilgisayar oyununda hile yazmak gibi bişey bu anladığım kadarıyla :)

Miracle
04.01.2015, 22:22
Bunu denedim arkadaşlar konu açmak için erken dedim ama madem açılmış iyi olmuş. Dmso bazı plastikleri çözebilen bir solvent bu nedenle plastik minoxlara birşey katmayın. Ben cam şisede hazırladım ama bu kadarına henüz ihtiyaç yok diye sürdürmedim hemde extra zaman aldı şu şişe meselesi. Araştırın tıbbi ambalajlar la etkileşimini ona göre kullanın pratik yollar üretmeli...

Tıbbiyeli
04.01.2015, 22:40
abi sen ne için hazırladın dmso yu spironolakton için mi
bi de minoxidil in dmso da çözünmeyeceği bilgisi var kimi yerde de çözünür diyor
dmsoyu bi şekilde doğru kullanabilirsek antiandrojen losyon için mükemmel olacak gibi.Tortu falan da uğraşmayız.Tabi hangi maddeleri çözebileceğimizi sağlam kaynaklardan vs. bulmamız lazım.
Etil alkol-ppg tarzı bi karışıma belli bi yüzdeyle ekleyerek kullanmak en mantıklısı olacak sanırım.

Gordon Freeman
04.01.2015, 23:13
Bu dmsoyu sadece internetten mi alabiliriz?

Miracle
04.01.2015, 23:15
abi sen ne için hazırladın dmso yu spironolakton için mi
bi de minoxidil in dmso da çözünmeyeceği bilgisi var kimi yerde de çözünür diyor
dmsoyu bi şekilde doğru kullanabilirsek antiandrojen losyon için mükemmel olacak gibi.Tortu falan da uğraşmayız.Tabi hangi maddeleri çözebileceğimizi sağlam kaynaklardan vs. bulmamız lazım.
Etil alkol-ppg tarzı bi karışıma belli bi yüzdeyle ekleyerek kullanmak en mantıklısı olacak sanırım. Minoxla yaptım. Minpx dmso da çözünmüyor olsa bile (sanmıyorum ama araştırmadımda) bir önemi yok çünkü zaten çözünmüş durumdadır alkolde. Dmso sadece çözünmüş etkeni iletir derinlere. Bu bilgi doğru bile olsa saf bilgi doğru bile olsa yanlış tez üretmemize bizzat sebep olabilir. Kılı kırk yarmamız şart.

racing34
05.01.2015, 01:10
Minoxilin ben bütün hücrelerimden geçtiğini hissediyorum çünkü zaman zaman tansiyonumu düşürüyor ve kalbimde çarpıntı yapıyor bu yüzden kardiyolojiye gittim efor ve ilaçlı tomografi tarzı film çektiler bişey çıkmadı şükür yani minox bence bir güzel emiliyor zaten gereği yok ben esas zor emilen spiroyu iletebilirmi onu merak ediyorum

Vfr34
05.01.2015, 05:06
dmso polar yapılı her ne varsa çözer alkolün çözdüğü herşeyi çok daha iyi seviyede çözer vede hücrelere kana taşır.dmso yanlız cildi yakıyor yanlız onu sürerseniz şakaklara yanmanın ne seviyede olduğunu anlarsınız.
uzun süreli yoğun dmso kullanımında cilt kabuk kabuk dökülüyor kepeklenme oluyor bu da kişisel tecrübem bilginiz olsun.

minoxidil içine karıştıran arkadaşlar çok kaçırmasınlar gerçekten riskli olabilir herkesin bünyesi bir değil.o plastik kutuyu da çözmüyor bilginiz olsun.

dmso ayrıca alkol ile karıştırıp elimde denedim doktorların tanı koyamadığı ama egzama şüphesi taşıyan kaşıntı ve yer yer sulu kabarcıklara sürdüm ve inanılmaz bir biçimde bu sorundan kurtuldum.böyle sorunları olan yakınlarınız varsa tavsiye ederim arkadaşlar denesinler

Miracle
05.01.2015, 08:31
dmso polar yapılı her ne varsa çözer alkolün çözdüğü herşeyi çok daha iyi seviyede çözer vede hücrelere kana taşır.dmso yanlız cildi yakıyor yanlız onu sürerseniz şakaklara yanmanın ne seviyede olduğunu anlarsınız.
uzun süreli yoğun dmso kullanımında cilt kabuk kabuk dökülüyor kepeklenme oluyor bu da kişisel tecrübem bilginiz olsun.

minoxidil içine karıştıran arkadaşlar çok kaçırmasınlar gerçekten riskli olabilir herkesin bünyesi bir değil.o plastik kutuyu da çözmüyor bilginiz olsun.

dmso ayrıca alkol ile karıştırıp elimde denedim doktorların tanı koyamadığı ama egzama şüphesi taşıyan kaşıntı ve yer yer sulu kabarcıklara sürdüm ve inanılmaz bir biçimde bu sorundan kurtuldum.böyle sorunları olan yakınlarınız varsa tavsiye ederim arkadaşlar denesinler Enteresandır bende haifif uyuşuk bir bölge vardı travma sebepli oraya sürdüm daha iyi hissettim. Bu dmso gizemli bir etken. Bu yakma ve pullanma bende de oldu ve sebebinin sülfür bileşenleri olduğunu düşünüyorum, soğan ve sarmısaktada da bol bulunur ve onlarda cildi yakar ayrıca zaten dmso sarmısak gibi kokuyor. Birde vfr bazı sentetik eldivenleri çözdüğü belirtiliyor normal ambalaj plastiği ile etkileşime girmiyormuymuş bu konuda emin misin ? Ben bu yönde spesifik bir kaynak ne yazık ki bulamadım.

Barret
05.01.2015, 14:03
Yalnız oranları düşürmek lazım dmso ile kullanılacaksa. Dut 10 yerine 5 olmalı ya da 1 kutu aldactone yerine yarım kutu gibi ne kadar kullanıyorsanız en azından yarıya kadar düşürmek gerekir diye düşünüyorum.

İlerleyen zamanlarda duruma göre artış olabilir.

Böyle daha mantıklı olur. Maddi yönden de kazanç olur.

Barret
05.01.2015, 14:05
aslında mantıklı ha çamur gibi tortu ile hazırlayacağına yarım kutu at dmso ile afa rahat kullan geç :)
Bu site güvenilir bir site mi bi de linkte fiyat yazıyor mu ben göremedim.
Yalnız şunu söylemekte fayda var,bu dmso konusunda çok daha temkinli olmamız lazım.Bu zamana kadarki tedavileri bi deneyelim bakalım şeklinde yapıyorduk sonuçta ciddi bi risk yoktu hiçbi losyonda ama bu dmsoyu şu an araştırıyorum biraz,emilim konusunda harbiden çok ciddi bir molekül.Mesela dmso kullanılan cilt temiz olmalıdır çünkü yukarıda ne varsa dmso ile emilir gibi uyarılar falan var.Yani hurra diye dmso ile bişey kullanmadan önce ciddi araştırıp düşünüp kullanmak lazım ama topikal tedavi amacımız için gerçekten çok çok umut vadeden bişey,bilgisayar oyununda hile yazmak gibi bişey bu anladığım kadarıyla :)

Haklısınız. Ancak yarım kutu değil 5-7 ml civarında atılmalıymış. Çünkü çok fazla emilim sağlıyor.

Barret
05.01.2015, 14:11
Enteresandır bende haifif uyuşuk bir bölge vardı travma sebepli oraya sürdüm daha iyi hissettim. Bu dmso gizemli bir etken. Bu yakma ve pullanma bende de oldu ve sebebinin sülfür bileşenleri olduğunu düşünüyorum, soğan ve sarmısaktada da bol bulunur ve onlarda cildi yakar ayrıca zaten dmso sarmısak gibi kokuyor. Birde vfr bazı sentetik eldivenleri çözdüğü belirtiliyor normal ambalaj plastiği ile etkileşime girmiyormuymuş bu konuda emin misin ? Ben bu yönde spesifik bir kaynak ne yazık ki bulamadım.
Biz 5 ml atacağız bir şişe neredeyse 1 yıl gidecek bize. 5 ml zararı olabilir mi bahsettiğiniz anlamda ? Belkide sizin bahsettiğiniz yoğun dmso olduğu zamandır.

Miracle
05.01.2015, 14:26
Biz 5 ml atacağız bir şişe neredeyse 1 yıl gidecek bize. 5 ml zararı olabilir mi bahsettiğiniz anlamda ? Belkide sizin bahsettiğiniz yoğun dmso olduğu zamandır. Yok o oranlarda bir şey olmaz zaten bazı kremlerde mevcut ve plastik tüpteler.

Barret
05.01.2015, 15:44
Yok o oranlarda bir şey olmaz zaten bazı kremlerde mevcut ve plastik tüpteler.

o zaman sıkıntı olmaz herhalde. Dermaroller kullanmaya gerekte kalmaz. avadartı tıda tasarruflu harcamış oluruz.

-------------

Cam şişede yapmamız gerekiyormuş. Uygun bir cam şişe ve fıs fıs gerekli.

Vfr34
06.01.2015, 00:33
dmso yu alkol,lumiganla ve denedim başka hiçbirşey ile denemedim.lumiganla karıştırmak için mecbur enjektör kullanıyorum.burada enjektöre alırken alkol de ekliyorum derişimi düşürmek için.dmso enjektöre girene kadar sorun yok ama dmso eklenince egzotermik bi durumlar oluyor ve enjektör ısınıyor.bunu sadece alkol ve dmso ile yaptıgımda hiçbir sorun yok ama lumigan eklenince enjektör ısınıyor.

enjektörlerimde 3. haftasına girdiler öyle bahsedildiği gibi bi çözünme söz konusu değil.halen daha aynı şekildeler sürekli içinde dmso duruyor olmasına rağmen.minox kutusu enjektörlerin yapıldığı plastikten daha mukavemetli çözünme olacağını zannetmiyorum

soğangillerdeki yanma ve pullanmanın sebebi muhtemelen yoğun kükürt oranlarındandır.

aslında bizim sarımsak yağı gibi veya sporcu içeceklerindeki aminoasitleri ciltten taşıma denemeleri yapmamızda belki işimize yarayabilir bazı aminoasit içeceklerinde saç yapısında hücre yapısında bulunan çokça aminoasit bulunuyor bunu da denememiz gerek.

MULTİPOWER AMİNO MEGA SHOT 14.500 MG (http://www.gym-market.com/ProductDetail.aspx?CategoryId=6&ProductId=611)

mesela bu ürünü dmso ile denemek istiyorum ama biraz tuzluca fiyatı daha hesaplı bi yol bulursam deniycem ama

şu allergan veya cosmo pharmaceuticals isimli firmalar artık bi jel solüsyon artık her neyse çıkarsalar da böyle deneyler yapmak zorunda kalmasak en azından
kök hücre tedavileri çıkana kadar

caglar103
06.01.2015, 00:55
Amino asitin faydası olduğuna eminmisiniz. Bende amino asit kullanıyorum. Ama faydası olduğunu pek sanmıyorum. Oral olarak kullanıyorum.

Vfr34
06.01.2015, 02:20
oral kullanımda kafa derisine ulaşması biraz zor değil mi sizcede?sporda kaybedilen enerji açığını tamamlamak için vücut onları kullanır bitirir zaten.sırf bu yüzden kozmetik firmalar losyonların içine takviye aminoasit koyuyorlar.
1507

bunlar saç temel yapısında bulunan aminoasitler.sarımsağın bu işi tek başına çözmesi gerek aslında ama neden bunu deriye hücre içlerine doğru gönderemiyoruz bilmiyorum ciltten emilim çok düşük oluyor

Vfr34
06.01.2015, 02:42
dmso vazgeçilmezimiz değil ayrıca arkadaşlar.penetrasyon artırıcı bi sürü kimyasal var şöyle ki;

1,3 Dİdosil üre
1,3 Difenii üre
1,8-Sineoi
3-Karen
7-Oksabisiklo 2,2-heptan
Askaridoi
Azon
Desilmetil sülfoksit (DeDMSO)
Dimetil isosorbit
Dimetil formamit (DMF)
Dimetil sülfoksît (DMSO)
d-Limonen
izopropil miristat
Karveol
Karvon
Menton
N-metil-2-prolidon
NNdimetil toluamit
Oleik asit
Pinen oksit
Propiien glikol
Puiegon
Sikloheksen oksit
Siklopenten oksit
Sodyum lauril süifat
Terpinen-4-oi
Üre
a-Pinen
a-Terpineo
ama çoğusu malesef kanserojen

Barret
06.01.2015, 22:44
Ben en kısa zamanda bunu minox ve dut ile beraber kullanacağım

kemal08
08.01.2015, 00:49
EE alıyor muyuz ortak dmso?

Barret
08.01.2015, 02:38
EE alıyor muyuz ortak dmso?

Ortak derken? normal küçük şişeler halinde satılmıyor mu ki?

kemal08
08.01.2015, 15:46
1-2 sayfa önce verilen linkte 1 litrelik satılıyordu. Varsa küçük şişeli satış link alabilir miyiz?

Barret
08.01.2015, 16:59
1-2 sayfa önce verilen linkte 1 litrelik satılıyordu. Varsa küçük şişeli satış link alabilir miyiz?

hee.. ben oraya telefon açtım onlar firmalara satış yapıyor muş , onlardan alamayacağız. Onun için küçük şişeler haline alacağız herhalde.

Vfr34
09.01.2015, 06:38
hee.. ben oraya telefon açtım onlar firmalara satış yapıyor muş , onlardan alamayacağız. Onun için küçük şişeler haline alacağız herhalde.

bi eczaneden isteyin getirtirler 100 ml lik

Barret
09.01.2015, 15:07
bi eczaneden isteyin getirtirler 100 ml lik

Dimetil sülfoksit ( DMSO ) %99,9 (1lt ambalaj) (http://erenkimya.com/dimetil-sulfoksit-dmso-rpe-acs-for-1lt-ambalaj-ce445103-1lt)

fiyatı 90 tl dedi. 1 lt lik. Paylı alsak bölsek sanırım bize 5 6 ay yeter. sonuçta 5 ml - 7 ml arası kullanacağız.

şöyle bir link buldum. Aynısı mıdır acaba ? @miracle

ikinci bir link

http://magaza.hammaddeler.com/Merck-Dimetil-Sulfoksit-Ekstra-Saf-1-lt-1167431000,PR-991.html

baya da pahalı ne yapsak ortak mı alsak cidden ....

@miracle ne güzel zaten açmışsın dmso hakkında küçükte olsa detay bilgi. İçeriği gayet güzel. Faydaları çok iyi.

Not ( yabacı sitelerde deneyenler olmuş olumlu sonuç almışlar link bulursam atacam )

Barret
09.01.2015, 15:50
dmso yu alkol,lumiganla ve denedim başka hiçbirşey ile denemedim.

Daha önceki DMSO konusunda %20 civarında dmso karışımı yaptığınızı yazmışsınız. Bu değer çok fazla. Minox ile olan kullanımda 5-7 ml öneriliyor. Baş ağrısı sizde o yüzden olmuştur. Çok fazla kattınız çünkü.

Yine aynı sayfada minox ile beraber kullanmayın yazmışsınız. Bunun kötü etki ile sonuçlanacağına dair bir şey okudunuz mu ? Yoksa tahminen mi böyle düşündünüz. Varsa böyle bir şey almadan vazgeçelim zira ben minox , dutasterid ve dmso yu birlikte kullanacağım.
Yabacı sitede minoza karıştırarak kullananlar varmış. İyi sonuçta almışlar .

pua
09.01.2015, 17:27
Daha önceki DMSO konusunda %20 civarında dmso karışımı yaptığınızı yazmışsınız. Bu değer çok fazla. Minox ile olan kullanımda 5-7 ml öneriliyor. Baş ağrısı sizde o yüzden olmuştur. Çok fazla kattınız çünkü.

Yine aynı sayfada minox ile beraber kullanmayın yazmışsınız. Bunun kötü etki ile sonuçlanacağına dair bir şey okudunuz mu ? Yoksa tahminen mi böyle düşündünüz. Varsa böyle bir şey almadan vazgeçelim zira ben minox , dutasterid ve dmso yu birlikte kullanacağım.
Yabacı sitede minoza karıştırarak kullananlar varmış. İyi sonuçta almışlar .

dmso kullanan biri olarak sunu soyleyeyim,dmso yu minoxla karıstırmak veya yanında dermaroller kullanmak cok sağlıklı değil ,cunku kana karısma miktarını arttırır bu yontemler,dmso gercekten kafana göre kullanabileceğin birşey değil,eger ki alırsan görursun ck etkili bir kimyasal, insanın gözunu korkutacak cinsten

Barret
09.01.2015, 18:47
dmso kullanan biri olarak sunu soyleyeyim,dmso yu minoxla karıstırmak veya yanında dermaroller kullanmak cok sağlıklı değil ,cunku kana karısma miktarını arttırır bu yontemler,dmso gercekten kafana göre kullanabileceğin birşey değil,eger ki alırsan görursun ck etkili bir kimyasal, insanın gözunu korkutacak cinsten

Yok zaten bu kimyasalı kullanırken dermaroller kullanmak akıl karı karı değil. Ama minoxla kullanılmaz diyorsunuz. Başka ne ile kullanabiliriz ki ?
Minox un içine dut. katarak kullanılmaz mı diyorsunuz ?

Ama bir şeye dikakt edelim, çok küçük oranlar halinde koyacağız. Bazı arkadaşların yorumlarını okudum sizde dahilsiniz herhalde ( yorumlarda isim hatırlayamadım ) %20 lik oranlarda veya dms onun tamamnını kullanan arkadaşlar var. Bu çok zararlı.

Benim bahsettiğim 60 ml minoxun içine 5 ila 10 arası dut. ve 5 ml dmso katmak. Bu şekilde olan karışım hakkında ne dersiniz ?

pua
09.01.2015, 20:15
Yok zaten bu kimyasalı kullanırken dermaroller kullanmak akıl karı karı değil. Ama minoxla kullanılmaz diyorsunuz. Başka ne ile kullanabiliriz ki ?

Ama bir şeye dikakt edelim, çok küçük oranlar halinde koyacağız. Bazı arkadaşların yorumlarını okudum sizde dahilsiniz herhalde ( yorumlarda isim hatırlayamadım ) %20 lik oranlarda veya dms onun tamamnını kullanan arkadaşlar var. Bu çok zararlı.

Benim bahsettiğim 60 ml minoxun içine 5 ila 10 arası dut. ve 5 ml dmso katmak. Bu şekilde olan karışım hakkında ne dersiniz ?

ben sadece tehlikesi konusunda seni uyarıyorum,istiorsan al kullan,denersin bi yanetki görursen bırakırsın,denemeden kesin bir şey soyleyemek imkansız

pua
09.01.2015, 20:15

ben sadece tehlikesi konusunda seni uyarıyorum,istiorsan al kullan,denersin bi yanetki görursen bırakırsın,denemeden kesin bir şey soyleyemek imkansız

Vfr34
11.01.2015, 06:49
minox katıksız kullanırken dahi aşırı fazla kaşıntı ve kafa derimde basınç yapıyor.cesaret edemedim.içine dmso eklemeye.avodart ile kullandım.alkol dmso avodart karıştırarak ama kısa süreli oldu.2 enjektör kullandım sadece fayda edip etmediğini görmek için biraz uzun soluklu denemek gerek.deniycem ama

Alp23
22.02.2015, 15:18
peki beyler zararsız brşeyle karıştırsak ketoral filan ?

Eastanbull
22.02.2015, 15:57
peki beyler zararsız brşeyle karıştırsak ketoral filan ?

ben 60 ml dmsonun içine 1 kutu aldacton bi kutu diane atıyorum , enjektöre 1 ml bu karışımından 1 mlde minox çekerek kullanıyorum abartılıcak bişiy yok bence

anl
22.02.2015, 16:42
ben 60 ml dmsonun içine 1 kutu aldacton bi kutu diane atıyorum , enjektöre 1 ml bu karışımından 1 mlde minox çekerek kullanıyorum abartılıcak bişiy yok bence

oha çok sağlam. Ama 60 ml dmso, diane ile aldactonu oral gibi kullanmışsın etkisi yaparsa haber ver bize dostum

Eastanbull
22.02.2015, 17:52
oha çok sağlam. Ama 60 ml dmso, diane ile aldactonu oral gibi kullanmışsın etkisi yaparsa haber ver bize dostum

aynen ama o kadar etkili olacağını sanmıyorum gerçi 15-20 gün oldu daha bişey söylemek için erken olabilir foto falan aldım ilerleyen zamanda gelişme görürsem bilgilendiricem sizide inşallah

uzman
22.02.2015, 18:43
aynen ama o kadar etkili olacağını sanmıyorum gerçi 15-20 gün oldu daha bişey söylemek için erken olabilir foto falan aldım ilerleyen zamanda gelişme görürsem bilgilendiricem sizide inşallah

Sanki dianeyi oral alan arkadasdin.harbi iyi cesaret var sende.:)

Eastanbull
22.02.2015, 21:19
Sanki dianeyi oral alan arkadasdin.harbi iyi cesaret var sende.:)

evet benim o :) cesaret değil de kel kalmak istemiyorum sadece benim için dünyanın sonu gibi bişey bu

Barret
26.02.2015, 00:42

Kardeş ne yaptın sen ya. 60 ml minoxa 5 6 ml dmso düşünüyordum , sen 60 ml dmso içine atmışsın.
Bence dikkat et kendine. Yada bu şekilde kullanmayı bırak.
Ama illaki devam edeceğim diyorsan,sonuçlar hakkında bize mutlaka geri dönüş yaparsın...

Invincible
26.02.2015, 02:56
evet benim o :) cesaret değil de kel kalmak istemiyorum sadece benim için dünyanın sonu gibi bişey bu

Valla sonunuçlarını bekliyoruz. Bu arada Diane kullandıktan sonra oluşan yan etkiler ortadan kalktı mı tamamen?

Eastanbull
26.02.2015, 03:22
Valla sonunuçlarını bekliyoruz. Bu arada Diane kullandıktan sonra oluşan yan etkiler ortadan kalktı mı tamamen?

paylaşıcam inşallah ilerleyen zamanda ... libido , sperm falan normale döndü vücut kıllarım , sakallarımda çıkıyor tekrar çok hafif jinekomasti var oda düzeliyor yavaş yavaş

muros
27.04.2015, 16:37

dmso ya devam ediyor musunuz ve sonuçlar nasıl?

Eastanbull
27.04.2015, 23:50
dmso ya devam ediyor musunuz ve sonuçlar nasıl?

devam ediyorum , fazla olmasada dökülme devam ediyor hala ama gerileme yok şakaktaki tüylerde saç formunu almaya başladı yalnız vücut kıllarımda biraz kalınlaştı