PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni kaydoldum bu açilmami yoksa ben mi abartiyorum yardim lütfen

Volknky
11.12.2014, 22:04
Merhaba arkadaşlar yeni kaydoldum.yardıma ihtiyacım var.Saçlarım eylül ayına kadar gayet iyiydi yada ben farketmedim eylülde cok döküldügünü farkettim. ve o dökülmeden beri sanki acılmalar var sacımda psikolojim bozuldu elim sacımdan inmiyor. durmadan eski resimlere bakıp kıyaslama yapıyorum herkes fark olmadıgını söylüyor ama bana varmış gibi geliyor saclarım seyreldi gibi.Saclarım genel olarak ince telli ve seyrekti ama bana dahada seyreldi gibi geliyor.Resimleri yüklüyorum.Eczaneden prozinc sampuan aldım dove serum ve arginine özlü bi saç kremi var glissin onları kullanıyorum dökülme azaldı ama yinede devam ediyor.Elimi her sacıma attıgımda bazen hiç gelmiyor bazen 1 yada 2 tel geliyor.Hiç gelmediği nadir oluyor. özetlersek 10 kez elimi saçıma attıgımda 8-15 arası tel geliyor normalmidir.Cevaplayan herkese simdiden teşekkür ederim.flaşhsız cekim resimler1243124412451246124612471248

Invincible
11.12.2014, 23:06
Ön taraf kendini bıraktı bırakacak dikkatli ol.

kaan
11.12.2014, 23:13
Minoks-Dut karışımını kullanmaya başlasanız iyi olacak. Ön taraflar gidiyor.

Volknky
11.12.2014, 23:49
hocam bide saçlarımın dökülmesi bir bölgeden olmuyor enseden yanlardan üstten gidiyor elimi attıgımda bu bişeyi degiştirir mi okudugum kadarıyla saç dökülmesinin tipleri varmış bunu hekim mi belirliyor yoksa biz mi belirtilere göre

BnymN
12.12.2014, 01:12
Demir cinko tahlili yaptır genetigin varsa tedaviye basla sacların zayıflamaya baslamis

anl
12.12.2014, 03:22
hocam bide saçlarımın dökülmesi bir bölgeden olmuyor enseden yanlardan üstten gidiyor elimi attıgımda bu bişeyi degiştirir mi okudugum kadarıyla saç dökülmesinin tipleri varmış bunu hekim mi belirliyor yoksa biz mi belirtilere göre

bu söylediğin yüksek ihtimal genetik dökülme belirtileri. Tahlilini yaptırdıktan sonra bence de burdaki tedavilerden bi kombinasyon olustur ve sabırla devam et kardeşim