PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 30'unda Miracle losyonla saçları geri kazanmak

rmndes
02.12.2014, 10:21
Öncelikle.

Ozgur85
02.12.2014, 10:34
Tebrikler, müthiş gelişme farkediliyor. Oha yani:)

karaali
02.12.2014, 15:15
abi saçlarındaki gelişim kendini belli ediyor çok iyi ancak minox kullanırsan cok daha iyi olur bence hemen minoxuda kat tedavine

Murphy
02.12.2014, 16:08
Abiler bu androcur ne işe yarar yeni losyon hazırlıycam bende? Eczaneden hangi isim ile alıcaz acaba biraz bilgi verir misiniz ?

Miracle
02.12.2014, 16:16
Abiler bu androcur ne işe yarar yeni losyon hazırlıycam bende? Eczaneden hangi isim ile alıcaz acaba biraz bilgi verir misiniz ? İsmi androcurdur fiyatı 50 tl bir tabletini 2/3 gün saça sürülecek şekilde formülize edin losyonda tamamdır.

BnymN
02.12.2014, 17:40
Hey maşallah kafa tüyle dolmuş resmen devamının gelmesi dileğiyle.

Invincible
02.12.2014, 23:09
İlerleyen zamanlarda çok daha iyi olacaktır. Yanına minoxta ekle bence.

pipsqueak
02.12.2014, 23:55
Öncelikle tebrik ederim sizi. Daha dolacak gibi duruyor! Umarım en azından bir 5 sene geriye gider saçlarınız.

20'lerin başlarında dutasterid+minoxidil, 20lerin sonları ve 30'larda miracle losyonun etkisi daha fazla sanırım, farklı kişilere bakarak böyle bir genelleme yaptım bilmem katılır mısınız bana?

NoMore
03.12.2014, 00:00
Öncelikle tebrik ederim sizi. Daha dolacak gibi duruyor! Umarım en azından bir 5 sene geriye gider saçlarınız.

20'lerin başlarında dutasterid+minoxidil, 20lerin sonları ve 30'larda miracle losyonun etkisi daha fazla sanırım, farklı kişilere bakarak böyle bir genelleme yaptım bilmem katılır mısınız bana?
bu son yazdığına bende çok katılıyorum sanki forumdaki istatistiksel durum öyle gibi görünüyor 30 yaş üzeri ve bayanlarda miracle çok etkili ama 20-30 aralığında min-dut daha etkili gibi

pipsqueak
03.12.2014, 00:05
bu son yazdığına bende çok katılıyorum sanki forumdaki istatistiksel durum öyle gibi görünüyor 30 yaş üzeri ve bayanlarda miracle çok etkili ama 20-30 aralığında min-dut daha etkili gibi

Aslında bu istatistik ilaçlara yeni başlayacak olanlar için nasıl bir tedaviye kanalize olacaklarını da gösterebilir. Tedaviye başlamadan önce her kimse bütün hikayelere bakıp üç aşağı beş yukarı tespitler yapabilir ve tabii Miracle'nin de söylediği gibi sonra kendi vücuduna ne uygun geliyorsa..

anl
03.12.2014, 02:01
Bu androcur kafama iyice yatmaya başladı arkadaşlar

rmndes
03.12.2014, 09:41
Bu androcur kafama iyice yatmaya başladı arkadaşlar

5 tanede yan etki hiç görmedim. 4. kürümde 6 ya çıkartıcam.
Açıkçası yoğun tüylenmede Androcurun etkisi çok fazla

rmndes
03.12.2014, 09:44
Dermaroller siparişi verdim 540 iğneli. 6. ayıma kadar miracle +dermaroller deneyip duruma göre 6. ayda minoxa geçmeyi planlıyorum. Bu sayede hangi kürün ne denli etkili onu görmüş olucam. Saçıda bir an da losyonlara boğmak istemiyorum.

pua
03.12.2014, 14:23

aldactone sayısını arttırmayı düşünmüyormusun

rmndes
03.12.2014, 15:21
aldactone sayısını arttırmayı düşünmüyormusun

1 kutuydu aldactone, açıkçası bunu 2 ye çıkarmayı planlıyorum 4. kürde
dermarollerın etkisine bağlı ve dökülme şiddetine

payitaht
03.12.2014, 20:55
Ben son losyonumda 6 adet kullandımi şükür bendede bi yan etki görmedim,,,Böyle androccour kullanan arkadaşları görünce daha bi cesaret geliyor,,Bundan sonra Acaba 10 lasam mı...!!
Olmadı 150 mg lık kutudan alırım,,her losyona 3 veya 4 adet katarım...150 lik kutuda 30 tablet var... En az 1 kutu, 7 veya 10 losyonda anca biter...150 tl 150 mg 'ı androccour un...

mhmtclk
03.12.2014, 21:19
bu androcuru bende katmayı düşünüyorum ikinci losyonumda şuan ilk losyonu kullanıyorum. rmndes abimiz güzel sonuçlar aldığını söylemiş payitaht sende androcurun etkisi nasıl oldu önceden androcur katmadan hazırladığın losyonlara göre dahamı iyi sonuç alıyorsun şuan ?

payitaht
03.12.2014, 21:39
ilk 2 losyonumu androccoursuz yapmıştım,,,sonraki tüm losyonlarda androccoıur kullandım...ama bazı arkadaşların yorumları yüzünden öyle korka korka çekine çekine 1 er 2 şer attım 200 ml.e.....Sonra baktım hiç yan etki yok,,saçlardaki düzelmede ve kalite artışıda devam ediyor bende dozu giderek arttırdım,,dahada arttırmayı düşünüyorum...Miracle üstat ta zaten daha önceden 15 adet bile kullansan sistemik etkiye karışma oranlarının çok düşük olduğunu söylemişti daha önceden...
Hatta ben arkadaşlar yüz için bile kullanıyorum androccour u... Yüzüm için ayrı ufak losyon yaptım...
50 ml lik ufak fısfıs şişesine garinierin çinkolu toniğine 2 adet androccour ve 1 kutu divinadaki beyaz hapları kullandım,,yüzde bile yağlanmayı kesti,,sivilce yok oldu,,cild sıkılaştı ve pürüzsüzleşmeye başladı ...Androccourun yüzüme faydasını daha bi hissediyorum....Androccourun saçıma ne kadar etki edip etmediğini anlamak için yeni losyonlarımda androccouru çıkarmam lazım ki asıl etki derecesini anlayabileyim,,,ama çıkarmayıda hiç düşünmüyorum çünkü durumdan şimdilik memnunum...Ben kendime losyonların asıl etkisi için bi 8 ay veya en az 1 yıl biçiyorum,,,,8 aydan önce yapılan her yorum bence yanıltıcı ki saç ekiminde bile sonuçlar 6 ay ile 12 ay arasında ortaya çıkıyor,,hemen umutsuzluğa kapılıp pes eden arkadaşlara bir uyarı babında diyorum....

rmndes
04.12.2014, 09:46
ilk 2 losyonumu androccoursuz yapmıştım,,,sonraki tüm losyonlarda androccoıur kullandım...ama bazı arkadaşların yorumları yüzünden öyle korka korka çekine çekine 1 er 2 şer attım 200 ml.e.....Sonra baktım hiç yan etki yok,,saçlardaki düzelmede ve kalite artışıda devam ediyor bende dozu giderek arttırdım,,dahada arttırmayı düşünüyorum...Miracle üstat ta zaten daha önceden 15 adet bile kullansan sistemik etkiye karışma oranlarının çok düşük olduğunu söylemişti daha önceden...
Hatta ben arkadaşlar yüz için bile kullanıyorum androccour u... Yüzüm için ayrı ufak losyon yaptım...
50 ml lik ufak fısfıs şişesine garinierin çinkolu toniğine 2 adet androccour ve 1 kutu divinadaki beyaz hapları kullandım,,yüzde bile yağlanmayı kesti,,sivilce yok oldu,,cild sıkılaştı ve pürüzsüzleşmeye başladı ...Androccourun yüzüme faydasını daha bi hissediyorum....Androccourun saçıma ne kadar etki edip etmediğini anlamak için yeni losyonlarımda androccouru çıkarmam lazım ki asıl etki derecesini anlayabileyim,,,ama çıkarmayıda hiç düşünmüyorum çünkü durumdan şimdilik memnunum...Ben kendime losyonların asıl etkisi için bi 8 ay veya en az 1 yıl biçiyorum,,,,8 aydan önce yapılan her yorum bence yanıltıcı ki saç ekiminde bile sonuçlar 6 ay ile 12 ay arasında ortaya çıkıyor,,hemen umutsuzluğa kapılıp pes eden arkadaşlara bir uyarı babında diyorum....

payitaht hocam hiç kesme androcuru. en azından ilk kutunu bitir. sonuçta ciddi anlamda tüylenme yapan bir ilaç. yan etki görürsek keseriz artık :)

pua
04.12.2014, 10:00
payitaht hocam hiç kesme androcuru. en azından ilk kutunu bitir. sonuçta ciddi anlamda tüylenme yapan bir ilaç. yan etki görürsek keseriz artık :)

yan etkisi olmuyor hocam ben 100 ml losyonda 10 tane kullandım 100 mg lıklardan yanetki görmedim.Ancak şöyle bir sıkıntı var ilk haftadan sonra etkisi giderek azalıyor tahminimce ilaç bozulmaya başlıyor,bu yuzden losyonu haftalık hazırlayın

Anarchy
04.12.2014, 11:39
yan etkisi olmuyor hocam ben 100 ml losyonda 10 tane kullandım 100 mg lıklardan yanetki görmedim.Ancak şöyle bir sıkıntı var ilk haftadan sonra etkisi giderek azalıyor tahminimce ilaç bozulmaya başlıyor,bu yuzden losyonu haftalık hazırlayın

Selam, Androcur ve endolü klasik Miracle losyonun içine mi ilave ettiniz ?

pua
04.12.2014, 12:09
Selam, Androcur ve endolü klasik Miracle losyonun içine mi ilave ettiniz ?

etil alkol ve ppg içine attım ve sadece androccur kullanıyorum şakaklarda su an deneme amaçlı

aaron_88
01.01.2015, 00:45
Ben yeni baslıyorum alttaki tedavi cok mu agır olur? 26 yasındayım sakaklarımda sıfırdan tüy cıkarmam lazım.

üçüncü kür: Elseve, Aldactone, Diane 35, Dekort ampul, allerset damla ve Androcur(5 adet) ek olarak Endol (Bir kutunun yarısı)

Kazakcemil
01.01.2015, 08:51
Ben yeni baslıyorum alttaki tedavi cok mu agır olur? 26 yasındayım sakaklarımda sıfırdan tüy cıkarmam lazım.

üçüncü kür: Elseve, Aldactone, Diane 35, Dekort ampul, allerset damla ve Androcur(5 adet) ek olarak Endol (Bir kutunun yarısı)

Çok ağır olmaz,hatta hafif kalır bu işte tecrübenizin olduğunu belirtmişsiniz direkt üst perdeden başlayabilirsiniz tedaviye,hatta spiro oranı düşük kalmaması için bunları 100 ml de hazırlamanızı öneririm fakat endol varsa formülde allerset koymanıza gerek yok bence.

kajadiablo26
14.02.2015, 21:11
tebrikler inşallah devamında da tüyler koyulaşır.

merak ettiğim fotoğrafta var olan saçlarında da bi kuvvetlenme var gibi gözüküyor.daha hacimli daha kalınlaşmış gibi

IAN
25.02.2015, 00:22
Harika bir gelişme,tebrikler.

Aaron_88 in dediği gibi bende en agresif tedaviyi ariyorum(oral fin hariç)

miracle+min+dut ve ru gelince min+ru eklemeyi planliyorum.tedavinin dahada hizli sonuç vermesi için miracle a neler eklemeliyim ?

Benim durumda arkadaşimizin biraz hallicesi,seyreklik ciddi yani.

rmndes
14.04.2015, 10:28
Son halini güncelledim arkadaşlar

Anarchy
14.04.2015, 10:45
Son halini güncelledim arkadaşlar

Merhaba, önceki durumu hangi resim ?

Eastanbull
14.04.2015, 13:15
bence tedavini değiştirmen lazım bi gelişme yok

rmndes
15.04.2015, 21:26
Merhaba, önceki durumu hangi resim ?

ilk bastan eski durum en son da eklediğim resimler en son çektiğim

FIRAT_G_
23.05.2015, 00:59
kusura bakmayında ben hiç bir fark göremedim. gaz mı veriyor millet diye düşünmeye başladım.

kim
23.05.2015, 11:51
Ben bir fark göremedim arkadaşlar

Pata
23.05.2015, 12:29
kusura bakmayında ben hiç bir fark göremedim. gaz mı veriyor millet diye düşünmeye başladım. Seni tatmin eder ya da etmez ne gazından bahsediyorsun ? Adamın kendisi memnun sol resim eski sağdakiler yeni göremediysen gözlükçüye git diğer başlıklar da o kadar net sonuçlar var niye orada harika sonuçlar var demedin ? Niyetini pek beğenmedim....

kim
23.05.2015, 13:06
Sözlerimi geri alıyorum telden bakıyorum çoğu resime ve telefon oto parlaklık modunda oluyor bazen karanlık gösterebiliyor oto dan çıkarıp ful parlaklık la tekrar baktım gelişmeler bariz belli oluyor umarım devam eder .tedavi ya devam.

murat1371
23.05.2015, 21:44
Miracle losyona hapları elimle attim bisey olurmu

muros
24.05.2015, 01:02
Miracle losyona hapları elimle attim bisey olurmu

olmaz kardeşim elinin temiz olmasına dikkat et zaten içenlerde eline alıp içiyor

FIRAT_G_
24.05.2015, 03:09
Seni tatmin eder ya da etmez ne gazından bahsediyorsun ? Adamın kendisi memnun sol resim eski sağdakiler yeni göremediysen gözlükçüye git diğer başlıklar da o kadar net sonuçlar var niye orada harika sonuçlar var demedin ? Niyetini pek beğenmedim....

sen niyet ölçer misin? bende burada kelliğime çare arayan sıradan bir kullanıcıyım. art bir niyetim yok görme yetim de seni ilgilendirmez.

rmndes
22.06.2015, 17:42
10 aydır kullanıyorum. tabi ara ara kullanmadığım günler oldu ama toplasan 20 günü geçmez.
Dermaroldan sonra daha fazla bir etki gördüm açıkçası.tepe bölgemde çok bir değişiklik yok ama en azından 1 yılda olanları korudum. önlerde ve şakaklarda gelişme var.

avsen39
24.06.2015, 14:43
nasil fark yok arkadaslar soldakiler eski sagdakiler yeni degil mi. bariz fark var bazilari gaz vermis diyorsun o zaman siz de moral bozuyorsunuz.

nofear515
25.06.2015, 01:36
gelişme olmuş ama bir nebze,şunu diyebilirim geç kalmışsınız ,çünkü belli bir süre sonra saç kökü kendini yenileyemez bir hal alıyor ne kullanırsan kullan fayda etmiyor,bana kalırsa eğer hiç denemediyseniz finasterid'de ekleyin yan etki gördüğünüzde bırakırsınız,bu şekilde daha etkili olacaktır