PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ketoral ve Azalderm Krem Kullanımı

kaan
07.11.2014, 02:03
Sabah ve akşam losyondan hemen önce Azelderm krem sürüyordum. Şimdi ise Ketoral krem alıp onu da kullanmak istiyorum. Sabah ve akşam ard arda ketoral ve azelderm krem sürüp ardından yine losyon sürebilir miyim ? En iyi sonuç için ne yapmalıyım.

Ek olarak ketoral krem gerçekten etkili mi saç dökülmesi tedavisinde ?

Teşekkürler

Miracle
07.11.2014, 09:08
[QUOTE=kaan;9885]Sabah ve akşam losyondan hemen önce Azelderm krem sürüyordum. Şimdi ise Ketoral krem alıp onu da kullanmak istiyorum. Sabah ve akşam ard arda ketoral ve azelderm krem sürüp ardından yine losyon sürebilir miyim ? En iyi sonuç için ne yapmalıyım.

Teşekkürler[/QUOTE Evet ketoral piyasadaki bir çok üründen daha etkilidir hatta finasteridden bile daha etkilidir ancak dozu önemli tabi burada. Losyon ile kremler arasına en az 15 dk bırakın ve azalderm ile ketorali ister ardarda ister karıştırıp sürün. Ketorali uygulama yapacağınız her bölge için nohut tanesi kadar azaldermi ise onun yarısı yada 1/3 ü kadar sürünüz.

efecihan
12.12.2014, 20:07
[QUOTE=kaan;9885]Sabah ve akşam losyondan hemen önce Azelderm krem sürüyordum. Şimdi ise Ketoral krem alıp onu da kullanmak istiyorum. Sabah ve akşam ard arda ketoral ve azelderm krem sürüp ardından yine losyon sürebilir miyim ? En iyi sonuç için ne yapmalıyım.

Teşekkürler[/QUOTE Evet ketoral piyasadaki bir çok üründen daha etkilidir hatta finasteridden bile daha etkilidir ancak dozu önemli tabi burada. Losyon ile kremler arasına en az 15 dk bırakın ve azalderm ile ketorali ister ardarda ister karıştırıp sürün. Ketorali uygulama yapacağınız her bölge için nohut tanesi kadar azaldermi ise onun yarısı yada 1/3 ü kadar sürünüz.

@Miracle Hocam miracle losyon sonrasinda direk ketoral krem ve azalderm krem en son 20 25 dk sonra min dut .Bide ketoral ve azalderm tepe kısmına surebiliriz dimi ölçü nasil olcak tepede ,orada alan genis baya nohut tanesi tepede pek kucuk kalir yani

Saw34
18.12.2014, 23:26
miracle hocam ketoralı mercimek tanesi kadar sürmek gerekmiyor mu her bölgeye yardımcı olduğunuz için teşekkürler

Kazakcemil
19.12.2014, 10:18
miracle hocam ketoralı mercimek tanesi kadar sürmek gerekmiyor mu her bölgeye yardımcı olduğunuz için teşekkürler

Ketoral her sürdüğünüz bölgeye nohut tanesi kadar,azelderm mercimek tanesi kadar.

arda34
19.12.2014, 10:43
Kremleri sürdük en az 15 dakika geçti hazırladığımız losyonu sürdük o da ok. minoxil i de losyondan en az 15 dk.a mı sürmek mantıklı. yani bari sırt çantası alayım ilaçlarla gezeyim işe giderken :))

lahburger
24.02.2015, 01:12
arkadşlar keto ve azelderme ya bugun başladm .2 sorum var . yardmcı olursanız sevinirim
1.soru=keto ve azalderm 1 kere kullandık mesala soyulma oldu o soyulmalar tekrarlanır mı?yoksa sadece bır kere soyulup daha hiç soyulmuyormu?
2.soru=kremi kullandıktan sonra soyulmalar ne zman başlar?

Kazakcemil
24.02.2015, 07:40
arkadşlar keto ve azelderme ya bugun başladm .2 sorum var . yardmcı olursanız sevinirim
1.soru=keto ve azalderm 1 kere kullandık mesala soyulma oldu o soyulmalar tekrarlanır mı?yoksa sadece bır kere soyulup daha hiç soyulmuyormu?
2.soru=kremi kullandıktan sonra soyulmalar ne zman başlar?

Bu tamamen sizin cilt yapınızla alakalı,tekrarlayabilir ama benim gördüğüm cilt alışıyor bu kremlere,özellikle azelderm cildi soyuyor,hücre yenileyici özelliğinden dolayı.

lahburger
24.02.2015, 14:53
Bu tamamen sizin cilt yapınızla alakalı,tekrarlayabilir ama benim gördüğüm cilt alışıyor bu kremlere,özellikle azelderm cildi soyuyor,hücre yenileyici özelliğinden dolayı.
anladım cemil abi o zaman vüdun alışması için 2 günde 1 sürsem 1hafa.sonra günde 1 kez 1 hafta sürsem.sonrakı haftalarda da sabah akşam sürsem olur mu?soyulma belki en aza inecektir böyle.
tretın losyon da yapmıştım.onuda aynı yöntemle uygulasam olurmu?

avsen39
24.02.2015, 15:23
ketoral kremden sonra losyon mu yoksa losyondan sonra kremmi daha uygun yani. ketoral kremin uzun süre saçta durması sorun yaparmı iki günde bir yıkıyorum ben çünkü

lahburger
24.02.2015, 15:25
ilk önc3e krem .sonra losyon

lahburger
24.02.2015, 15:27
ketoral kremı saça sürmek zor.açılmış şakaklara iyi sürülüyor.

Keloğlan35
13.04.2015, 01:36
Merhaba.

Fotoğraf yüklemediğim için konu açmadım burdan sormak istiyorum

Şu an 3 hafta oldu Miracle losyona başlayalı. Genelde ise zaten şakaklardaki boş yerlere sürüyorum. Durum iyi nokta nokta cansız tüyler belirdi. Özellikle şakaklara ek tedavi uygulamak istiyorum krem olarak

Ne önerirsiniz? Azalderm mi Yoksa Ketoral krem mi?

Şimdi ismini hatırlayamadım ama fazla sürmek dökülme yapıyormuş. Bu krem hangisi? VAr mı böyle bişey?

Ve şakaklara iyi gelen, krem olarak tüyleri canlandırabilecek ne önerirsiniz?

Kazakcemil
13.04.2015, 02:45
Merhaba.

Fotoğraf yüklemediğim için konu açmadım burdan sormak istiyorum

Şu an 3 hafta oldu Miracle losyona başlayalı. Genelde ise zaten şakaklardaki boş yerlere sürüyorum. Durum iyi nokta nokta cansız tüyler belirdi. Özellikle şakaklara ek tedavi uygulamak istiyorum krem olarak

Ne önerirsiniz? Azalderm mi Yoksa Ketoral krem mi?

Şimdi ismini hatırlayamadım ama fazla sürmek dökülme yapıyormuş. Bu krem hangisi? VAr mı böyle bişey?

Ve şakaklara iyi gelen, krem olarak tüyleri canlandırabilecek ne önerirsiniz?

Fazla sürüldüğünde ya da bazı kişilerde normal kullanımda da azelderm krem ilk başta dökülme yapabiliyor,ama ben iki kremin de tedavide mutlaka olması gerektiğine inanıyorumç

avsen39
13.04.2015, 13:43
acnelyse vs. azelderm tercihi nasil olmali heralde azelderm ketoral acnelyse 3u cok fazla gelir.

kenpachi
13.04.2015, 21:00
bir de voltaren var
bu krem hakkında fikri olan var mı

Reincarnated
26.04.2015, 19:22
Arkadaşlar Ketoral ve Azelderm kremi tedavime yeni ekledim. Sizce günde 1 defa mı kullanılmalı yoksa sabah akşam günde 2 defa mı? Boş şakaklar için kullanıyorum.

Aykut
22.05.2015, 02:00
Arkadaşlar ketoral ve azelderm kremi tedaviye eklemek istiyorum şakaklarda kullanıcam sorum olucak kullanan arkadaşlara :
1-Bu kremler saçmı çıkartıyor ?
2-Tam olarak ne işe yarıyor ?
3-Yan etki vs oluyor mu ?
4-iyi sonuç alan varmı ?

payitaht
22.05.2015, 02:01
Arkadaşlar Ketoral ve Azelderm kremi tedavime yeni ekledim. Sizce günde 1 defa mı kullanılmalı yoksa sabah akşam günde 2 defa mı? Boş şakaklar için kullanıyorum.
Günde 2 dostum...Ara vermeden 1 sene kullan ve sadece sabret..

payitaht
22.05.2015, 02:02
Arkadaşlar ketoral ve azelderm kremi tedaviye eklemek istiyorum şakaklarda kullanıcam sorum olucak kullanan arkadaşlara :
1-Bu kremler saçmı çıkartıyor ?
2-Tam olarak ne işe yarıyor ?
3-Yan etki vs oluyor mu ?
4-iyi sonuç alan varmı ?
Saç çıkartıyor,,saçın kalitesini arttırıyor,,Miracle losyonla beraber gayet sinerjik özellikle şakaklarda..

Aykut
22.05.2015, 02:19
Saç çıkartıyor,,saçın kalitesini arttırıyor,,Miracle losyonla beraber gayet sinerjik özellikle şakaklarda..

Yanetki vs oluyormu peki kardeş ?

payitaht
22.05.2015, 02:34
Yanetki vs oluyormu peki kardeş ?
Kremler yanetki çok sürsen bile yapmaz,,Ha bünyen çok hassassa orasını bilemem ama denemeni tavsiye ederim,lakin uzun süre kullanman gerekecek sonuç alman için..4-5 ayı kafadan gözden çıkart günde 2

xvampirex
21.09.2015, 00:53
ketoral yerine nizoral krem kullanılabilirmi? aynı etken madde aynı miktarda var eczacının ve prospektüsün söylediği kadarıyla

Sunrise
23.12.2015, 20:42
bu iki kremi sakaklarin tamamen saçsız kısmına mı sürmek gerekir yoksa seyrelmiş kısmına mı? Örneğin ben ön saç çizgimin seyrelmiş kısmına yani saçlı deriye bu kremleri sürsem fayda olur mu yada herhangi bir zarar verir mi?

anl
24.12.2015, 00:20
bu iki kremi sakaklarin tamamen saçsız kısmına mı sürmek gerekir yoksa seyrelmiş kısmına mı? Örneğin ben ön saç çizgimin seyrelmiş kısmına yani saçlı deriye bu kremleri sürsem fayda olur mu yada herhangi bir zarar verir mi?

istediginiz yere sürebilirsiniz. Saçlı deri olmasi farketmez, önemli olan emilim

anl
24.12.2015, 00:21
ketoral yerine nizoral krem kullanılabilirmi? aynı etken madde aynı miktarda var eczacının ve prospektüsün söylediği kadarıyla

etken maddesi aynı. herhangi bir farkları yok sizin de dediginiz gibi

saçsızlığındüşmanı
07.01.2016, 20:37
arkadaşlar keto+dut+acnelisy krem karışımını miracle losyon kullandıktan 15 dk sonra kafama bölge bölge sürüp hemen aynı anda cell losyon uyguluyorum böylece losyon daha güzel yayıyorum ve geç kuruyo.acaba yanlış mı yapıyorum cell in etkisi düşer mi bu şekilde kullanırsam ?

Keltoşş
08.01.2016, 02:13
Arkdaslar ben miracle ardindan minox kullaniyorum gunde bir defa aksam kremleri losyonlardan oncemi sonrami surmeliyim .bide azelderm ve nizoral kremi karistirpmi ayriayrimi surmek gerekir

sorunvar
17.02.2016, 18:54
arkadaşlar ketoral krem saçda durunca dökülme yaparmı.yıkamasak birşey olurmu

hayal00
19.02.2016, 01:09
Bun losyon kullanmıyorum .Sadece ketoral krem sürüp kullanmamda bir sakınca var mı ?

hawloo
25.05.2016, 00:20
Evet ketoral piyasadaki bir çok üründen daha etkilidir hatta finasteridden bile daha etkilidir ancak dozu önemli tabi burada. Losyon ile kremler arasına en az 15 dk bırakın ve azalderm ile ketorali ister ardarda ister karıştırıp sürün. Ketorali uygulama yapacağınız her bölge için nohut tanesi kadar azaldermi ise onun yarısı yada 1/3 ü kadar sürünüz.

Bu bölge dediğiniz bölgeden bölgeye değişiyor. Komple kafa derisine mi nohut tanesi kadar süreceğiz?

İşin içine bacak bölgesi girse bacaklar aşınır o zaman. :)

Kazakcemil
25.05.2016, 10:59
Bu bölge dediğiniz bölgeden bölgeye değişiyor. Komple kafa derisine mi nohut tanesi kadar süreceğiz?

İşin içine bacak bölgesi girse bacaklar aşınır o zaman. :)

Toplamda iki nohut tanesi kadar dökülen bölgerlerden başlayarak tüm kafaya masaj yoluyla yedirebilirsiniz.

hercai_bjk1903
25.05.2016, 12:57
Brn nane yaqiyla katistirip suruyrm uygulamasi daha kolay oluyor, obur turlu kuru saca surmek biraz zor oluyo

Leo
07.06.2016, 21:44
azalderm krem konusunda yardım edebilecek varmı 10 tane eczane gezdim yok siz nasıl temin ediyorsunuz?

Muzdarip
08.06.2016, 14:49
azalderm krem konusunda yardım edebilecek varmı 10 tane eczane gezdim yok siz nasıl temin ediyorsunuz?

Satilmiyor artik

Emsi34
19.07.2016, 00:03
Hocam azeldrem krem yerine onun ayarında minoxilden once hangi krem onerirsiniz bilen tecrubeli vi arkadas yok mu

srkn2014
27.07.2016, 11:23
Arkadaşlar azalderm kremi bende bulamıyorum. Ketoral kullanmaktayım ve faydası var gerçekten yada psikolojik olarak öyle hissediyorum.

Ketoralda hangi madde saç çıkışı sağlıyor, DHT'yi mi baskılıyor ?

Muzdarip
27.07.2016, 13:18
Arkadaşlar azalderm kremi bende bulamıyorum. Ketoral kullanmaktayım ve faydası var gerçekten yada psikolojik olarak öyle hissediyorum.

Ketoralda hangi madde saç çıkışı sağlıyor, DHT'yi mi baskılıyor ?

Ketoralde ketokonazol etken maddesi var dht baskılıyor. Azalderm yerine minoxilin içine azaleik asit yada dutasteride kapsül atabilirsiniz.

çiçek
27.08.2016, 17:41
Kim Ketoral ve azelderm kullanıyor ücretsiz gondereyim, adres yazın lütfen

çiçek
27.08.2016, 21:41
Posta kutunuz dolu msj gönderemiyorum, şehrin önemi yok siz adresinizi yazın lütfen

ugur3344
31.10.2016, 14:13
B3n ketorol ce azelderm.kremı sacımın tepe bolgesıne yapısından dolayı uygulayamıyorum sadece sakaklara surebılıyorum nohut tanesı kadar ketoral mercımek tanesı kadar azelderm bunları tepe bölgesine surme yolu varmı

Kemairon
31.10.2016, 16:20
B3n ketorol ce azelderm.kremı sacımın tepe bolgesıne yapısından dolayı uygulayamıyorum sadece sakaklara surebılıyorum nohut tanesı kadar ketoral mercımek tanesı kadar azelderm bunları tepe bölgesine surme yolu varmı

Tepe bölgesinin yapısı derken? Saç kısayken (1 numara) çok kolay sürülüyor şimdi biraz uzadı, kremi az kullanınca tüm saç derisine sürmek zor oluyor. Ben de kafamda 5 bölge belirleyip parmak ucuna sıktığım kremi oralardan yayıyorum. Yoksa nohut tanesi falan yetmez.

halilah
04.11.2016, 14:29
Ketoral-azelderm-acnelys kremleri kullanmaktayım uzun bir süredir ancak şakaklarımın daha da açıldığını gözlemliyorum acaba önce bir geriye gidiş sonra bir çıkış periyodu mu var bu kremlerde, kullanan arkadaşlar konu hakkında aydınlatabilir mi acaba beni, yoksa bırakmayı düşünüyorum kremleri kullanmıcam.

mario
04.11.2016, 20:16
Ketoral-azelderm-acnelys kremleri kullanmaktayım uzun bir süredir ancak şakaklarımın daha da açıldığını gözlemliyorum acaba önce bir geriye gidiş sonra bir çıkış periyodu mu var bu kremlerde, kullanan arkadaşlar konu hakkında aydınlatabilir mi acaba beni, yoksa bırakmayı düşünüyorum kremleri kullanmıcam.

azeldrem kremin bazen dökülme yapabileceği yazılmıştı ama tam emin değilim. 3 kremi de kullanıyorsan oranları iyi ayarlaman lazım. daha bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir o konuda

Miracle
05.11.2016, 18:41
Etkenleri teker teker etkilerini görerek tedavinize ekleyip çıkarın.

Violator
28.11.2016, 16:17

Etkenleri teker teker etkilerini görerek tedavinize ekleyip çıkarın.

Sadece ketoral krem benim şakaklarda ters etki yaptı (2 ay kullandım). kremleri teker teker deneyip tedaviye yön vermek gerekiyor, şimdi 2 ay azelderm-acnelys deneyeceğim eğer dökülme devam ederse kremleri tedavimden çıkaracağım.

schirip
20.12.2016, 22:16
Ketorali yaklaşık 2 aydır kullanmaktayım. Sürekli kullanabileceğimiz bir krem mi bu? Yoksa bir süre sonra etkisini kaybedecek bir şey mi, ara vermemiz gerekir mi?

kules
22.09.2017, 20:00
Ketoral krem kesin olarak DHT baskıladığına emin miyiz?

Miracle
23.09.2017, 01:00
Ketoral krem kesin olarak DHT baskıladığına emin miyiz? Androjen reseptörüne afinitesi bulunmaktadır dolayısı ile kapatır direk reductase enzimi üzerine etkisi yoktur ayrıca gnrh üzerinden hormonel loop (döngü) etkileşimi vardır ve bu etki androjen tarafında azaltıcı bir etkidir.

melinda
23.11.2017, 16:10
Merhaba arkadaşlar. Doktor bugün bana KETEROL şampuan önerdi. Bende aldım Kullanmadan önce size sormak istedim.Ben normalde zeytin yağlı sabun kullanıyorum.
Kazak cemi iki nohut kadar alıp yedirmemizi istemiş. Bu dediği krem için mi Şampuan için mi?

sircyurt
23.11.2017, 23:28
Merhaba arkadaşlar. Doktor bugün bana KETEROL şampuan önerdi. Bende aldım Kullanmadan önce size sormak istedim.Ben normalde zeytin yağlı sabun kullanıyorum.
Kazak cemi iki nohut kadar alıp yedirmemizi istemiş. Bu dediği krem için mi Şampuan için mi?

Krem için...

kules
10.12.2017, 00:43
Hala anlamadım ben bu ketoral krem olayını. Doktora söyledim dht baskılamak için ketoral krem kullananlar var tavsiye eder misiniz diye... Ketoral mantar için veriyoruz dht ne alaka dedi.

DHT Baskılamak isteyen birisi, anti androjen olarak ketoral krem kullanırsa verim alabilir mi? Ketoral kremin böyle bir etkisi var mı? Yoksa denildiği gibi mantar için mi bu krem

Kazakcemil
10.12.2017, 17:03
Hala anlamadım ben bu ketoral krem olayını. Doktora söyledim dht baskılamak için ketoral krem kullananlar var tavsiye eder misiniz diye... Ketoral mantar için veriyoruz dht ne alaka dedi.

DHT Baskılamak isteyen birisi, anti androjen olarak ketoral krem kullanırsa verim alabilir mi? Ketoral kremin böyle bir etkisi var mı? Yoksa denildiği gibi mantar için mi bu krem

Antiandrojen o demek zaten dht dahil erkeklik hormonlarına resptörleri kapatan anlamında ve aynı zamanda antifungal bir krem emin olun piyasadaki iddialı pekçok üründen daha etkilidir saç dökülmesi konusunda.

Yu72
16.02.2019, 11:18
Ben tedaviye yeni başladım ketoral şampuan yerine Vichy dercos yeşil kapaklı kullansam sorun olurmu ?saçimda seboreikdermatit var losyon olumsuz etkilerini?

sacımcık
06.08.2019, 00:54
Keto krem ve azelderm yada keto azelderm mix zamanınsa övülmüş kimi kötü etki görmüş peki bunları düzenli kullanıp fayda gören olmadı mı ? Hocam siz gördünüz mü bir fayda hala tavsiye ediyor musunuz ? @Mİracle

yankialk
06.08.2019, 14:02
Keto krem ve azelderm yada keto azelderm mix zamanınsa övülmüş kimi kötü etki görmüş peki bunları düzenli kullanıp fayda gören olmadı mı ? Hocam siz gördünüz mü bir fayda hala tavsiye ediyor musunuz ? @Mİracle

Ben şakaklarda çok iyi olmasada keto acnelyse kremle çıkış sağladım

sacımcık
06.08.2019, 16:00
Hocan sürüş rutininiz nasıldı ? Günde kaç kere birde şakaklara bir nohut tanesi kadar mı ? Şakak başına bir nohut mu yoksa tek nohut tanesi kadar kremi komple şakağa mı yedirdiniz ben dozlamayı düşünüyorum , ben zix yanına keto-azelderme başladım ama şakak dışında ek sürsem mi kararsızım

jackal__1907
08.08.2019, 05:09
bence zerre tıbbi ilaç kullanmayın.dokuya hasar ver incir sütü sür bin kat daha iyi.

Mux00
08.08.2019, 14:27
zaten onu kullanma bunu kullanma saç çıkaran hangi maddedinin vücuda faydası olabilir acaba

jackal__1907
09.08.2019, 12:24
Mux00 kardeşim-saç vucudun komuta merkezi olan beynin üzerini kaplayan bir yapı.Eğer tohumu faydalı ekersen ağaç olur meyve verir.Yok sen sulamayı yapmazsan toprağına bakmazsan ölmeye mahkumdur.Gelelim tıbbi ilaç karşıtı olma nedenime-sen bugun ne kadar antibiyotik krem verirsen ver bugunü kurtarırsın belki ama yarın saçlarına ve vucuduna zarar veren mikroplar o antibiyotiğe direnç gösterip gelişecek ve saçların dahada maf olacaktır.

Mux00
09.08.2019, 19:05
Mux00 kardeşim-saç vucudun komuta merkezi olan beynin üzerini kaplayan bir yapı.Eğer tohumu faydalı ekersen ağaç olur meyve verir.Yok sen sulamayı yapmazsan toprağına bakmazsan ölmeye mahkumdur.Gelelim tıbbi ilaç karşıtı olma nedenime-sen bugun ne kadar antibiyotik krem verirsen ver bugunü kurtarırsın belki ama yarın saçlarına ve vucuduna zarar veren mikroplar o antibiyotiğe direnç gösterip gelişecek ve saçların dahada maf olacaktır.

Renktaş peki mantar olmayan bölgeye bu kremi yedirirsek bize zararı en çok ne olur ağır bir bünyem var ama hafifte bir cildim var.

Mechull
26.09.2019, 03:05
Ketoral kremde mi bir zaman sonra döngüye giriyor

SaçDostu
21.10.2020, 16:02
Merhabalar şuan elimde ketoral krem var bi kaç aydır duruyo nasıl kullanacağımı az çok biliyorum fakat yinede sizlere danışmak istedim

benim saçlarım şuan 3 numara ayarında sizce her tarafamı sürmeliyim yoksa sadece şakaklaramı