PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Saçımın Doktoru sitesi YouTube'a girmeli

Mantaaa
19.05.2019, 00:47
YouTube'da öyle leş insanlar görüyorum ki saç üzerine konuşan, çoğu merdiven altı ne yaptığı belli olmayan ürün satan, umut satan saç hakkında bilgisi olmayıp insanların duygularını paralarını kullanan berbat insanlar var.

Bu bilgi deryası bence YouTube gibi bir mecrayada girmeli yurt dışında örnekleri var insanları saç dökülmesi hakkında bilgilendiren saç hakkında çeşitli öğretici bilgiler hazırlayan neden bizim ülkemizde anladığımız bir dilde olmasın.

Böyle bir şeyi layıkıyla yapacak olan bu güzel siteyi kuran insanlardır. Tabiki bu gönülden geçen bir istektir herkesin hayatı böyle bir işe uygun olmaya bilir ama benim düşüncem site yönetimi bu konu üzerinde durmalıdır.

Bu sitenin açılış amacının insanlara faydalı olmasını sağlamak olduğunu biliyorum değişen şartları düşündüğümüzde günümüzde insanlar ne yazıkki siteyi çok geç tanıyor hep "yeni keşfettim" lafını duyuyorum bende öyleydim tesadüf eseri gezerken denk gelmiştim.

Bu sadece bir öneri karar tabiki sizlere ait üstadlar...

Miracle
19.05.2019, 16:02
Çok hak veriyorum size bizzat bu projeyi hayata geçirmeyi düşünüyorum ciddi olarak öneri ve fikirlerini beklerim herkesin.

erkutsek
19.05.2019, 17:29
Özellikle finasterid ile ilgili derin bir inceleme videosu olmasını isterim.

Bugra3
19.05.2019, 18:59
Bence ilk aşamada instagram daha yaygın, daha etkileşimli ve içerik üretecek arkadaşlar için daha kolay içerik hazırlanabilir bir platform olabilir. İnsanlara erişim açısından youtube dan daha etkili olduğunu düşünüyorum.

Violator
19.05.2019, 21:56
İnstagram, Facebook, Twitter olayın ciddiyetini kaybettiriyor. Bence youtube daha gerçekçi, ilk kanal orası olmalı.

cisem191
20.05.2019, 02:30
bencede kesinlikle youtube girilmeli hep insanlara bilgi özgüven ve destek olmak açısından çok faydalı olunur :)

kami
20.05.2019, 10:36
bence uzmantv niteliğinde bir şey yapılabilir üstadım

.Space.
20.05.2019, 12:31
Facebook eskisi kadar popüler değil sanırım ama oradada reklam yapılabilir

Ama instagram ve youtube reklamı süper olur. İnstagramda #saclosyonu yaz hemen satıcılar çıkıyor bir sürü. Böyle ürün satıyorlar
Youtubedede bir sürü satıcı var, öncesi sonrası falan paylaşıyorlar ama çoğu dolandırıcı bence

yankialk
20.05.2019, 17:16
İnstagram, Facebook, Twitter olayın ciddiyetini kaybettiriyor. Bence youtube daha gerçekçi, ilk kanal orası olmalı.

Kesinlikle katılıyorum

ahmet29
21.05.2019, 22:20
Bilgilendirme için çok iyi olur. Ama ürün kullanım tavsiyeleri Sağlık Bakanlığının denetimine takılır. Bununla ilgili bir yönetmelik de var. Aslında Sağlık Bakanlığının çok kontrol edeceğini düşünmüyorum ama Türkiye'de saç dökülmesi ve kozmetik ürün endüstrisi böyle bir oluşumun var olmasına engel olmak için her türlü pis işi yapar.

Miracle
21.05.2019, 23:22
Teknoloji kurtlarından mobil android ios video edit program önerilerini bekliyorum ya da bilgisayar şart ise win. platformu önerileri alabilirim.

sacımcık
22.05.2019, 01:20
Kesinlikle bu işe bilgili birisi el atmalı

erkutsek
22.05.2019, 21:44
İos için imovie deneyebilirsin