PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : merak ettim

furk6n
29.10.2014, 16:56
arkadaşlar yeni siteniz hayırlı olsun.ben .................com a üyeydim.burda ki bazı arkadaşların yazılarını ordada görmüştüm.birkaç sorum olacak.
1)neden yeni site açma ihtiyacı hissettiniz.

2)sitede genellikle miracle losyonla ilgili konular geçiyor.bu losyonu sanırım miracle nickli biri bulmuş.fotoğraflarda yüklenmiş.bu losyon nasıl bulundu?minoxil gibi bir hikayesi var mı?

3)miracle losyon bir türk buluşu mu? yoksa yabancı sitelerde ki bilgilerle üretilen bir losyon mu?

4)faydalı bir buluş ise neden ilaç firmaları bu alana yönelmedi ve kendi çabalarınızla bu losyonu ürettiniz?

LahmacuN
29.10.2014, 18:24
1) Bahsettiğin site ve sitenin üye popülasyonu ekim üzerine odaklı. Yeni şeylere kendilerini kapatmışlar. Adam orada afedersin nerdeyse anırıyor Varan şu Varan bilmem ne diye ama takan yok adamı. O adam burada konu açsa 1 günde 10 sayfa yazı yazılır. 1 tane adamakıllı uğraşan moderatörleri var. O da gelen sorulara cevap veriyor geçip gidiyor. Admin desen zaten ortalıkta yok.
2) Elbet bir hikayesi var. Miracle bu losyonu kullanmaya başladığı an duyurmadı. Sanırım 2. veya 3. ayda duyurdu diye biliyorum yanlış da olabilir. Tabiki kafasından aa ben şu aldactone güzel duruyor bunu alayım , diane de çok şekilmiş bunu da saça süreyim dememiştir. Kendisi sürekli araştıran birisi.
3) Bu soruya ise şöyle cevap vereceğim. Yabancı forumlara konu açtım tedavimle ilgili. Diane 35&Aldactone olarak bahsettim losyondan. Adamların dikkatini çekmiş. Türkiye'den tedavi uygulayanların çoğunun tedavisinde topikal Diane35&Aldactone var. Adamlar şimdi dianele,aldactonele çok ilgilendiler. Yani aldığı eğitim ve sahip olduğu donanım sayesinde kendisinin ürettiği bir losyon.
4) S5 krem var. Miracle losyonda bulunan Aldactone'in etken maddesini içeren. Fiyatı çok pahalı ve Türkiye'ye getirilemiyor. Yaklaşık 30 liraya 1 aylık losyon hazırlıyoruz kendimiz hazırlayınca. Ekonomik açıdan da bizi zorlamıyor. Losyonu Miracle üretti.

Bahsettiğin forumun ismini sileceğim. Bilgilendireyim istedim.

Invincible
29.10.2014, 18:33
arkadaşlar yeni siteniz hayırlı olsun.ben .................com a üyeydim.burda ki bazı arkadaşların yazılarını ordada görmüştüm.birkaç sorum olacak.
1)neden yeni site açma ihtiyacı hissettiniz.

2)sitede genellikle miracle losyonla ilgili konular geçiyor.bu losyonu sanırım miracle nickli biri bulmuş.fotoğraflarda yüklenmiş.bu losyon nasıl bulundu?minoxil gibi bir hikayesi var mı?

3)miracle losyon bir türk buluşu mu? yoksa yabancı sitelerde ki bilgilerle üretilen bir losyon mu?

4)faydalı bir buluş ise neden ilaç firmaları bu alana yönelmedi ve kendi çabalarınızla bu losyonu ürettiniz?

1) Yeni site açtık çünkü losyonlarımıızn önü kapandı, engellemeler oldu, losyonlar kötülendi, miracle banlandı ben banlandım, çare olarak yeni site açıldı.

2) Miracle daha detaylı bir açıklama yapar ama araştırmaları üzerine buldu, bilhassa hirşutizm üzerine çok araştırdığını biliyorum. Ayrıca antandrojen ve saç dökülmesi üzerine neredeyse her şeyi yalayıp yutmuş :D

3) Bu karışım olan başka bir losyon yok, içlerinden 1-2 etken alkol içerisinde karıştırılmıştır ama bu kombo hiçbir zaman yapılmamıştır.

4) İlaç firmaları ile ilişkiler o kadar kolay değil. Patentinden, deneylerine kadar birçok olayı var onun ama ilerleyen zamanlarda ortaya çıkan başarılarla ilaç firmalarıyla görüşeceğiz.

furk6n
29.10.2014, 18:46
bende şu an proscar(4 aydır), minoxil (7 aydır) kulanmaktayım.belirgin pek fark yok.son çare mıracle losyon kullanıcam.eğer işe yarıyorsa çok müteşekkir kalıcam ve faydalı ise bence patent almaya çalışmalı.
ayrıca mıracle losyon bulunalı ne kadar zaman oldu?
çok soru sormamı mazur görün çünkü eminim proscar bana fayda etmiyecek ve son çarem bu losyon, 2 ay sonra başlamayı ve fotoğraflarıda bu siteye yüklemeyi düşünüyorum(fayda alırsam).Son umudum son kurşunum bu losyon olucak.türkiyede olsam hemen başlardım ama yurtdışındayım.cevaplarınız için teşekkür ederim.

LahmacuN
29.10.2014, 18:51
Tam emin olmamakla birlikte 9-10 ay oldu herhalde.