PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Finasterid 1 haftalık serum dht yüzdeleri(dozaja göre)

Tıbbiyeli
25.10.2014, 23:28
919

Arkadaşlar bu fotoyu tartışalım istiyorum.Genel olarak finasa bulaşmadan bişeyler yapmaya çalışıyoruz fakat bu tablodan amaçla finastan çok da yan etki görmeyecekler için defans amaçlı bişeyler çıkar mı diye düşünmeye başladım.Mesela bu grafiğe göre 2 günde 0.5 mg bile iş yapar görünüyor

Tıbbiyeli
25.10.2014, 23:31
Losyonlardan istediği verim alanlar için tabiki de hiç bulaşmamak en mantıklısı ben de kısa vadede losyonlara devam edeceğim ama bi yandan da vurkaç mantığıyla bi 6 ay falan finas kullansam mı diye düşündüm ve de kendi bünyem finasa nasıl cevap verecek bunu bi gözlemleme merakı içerisindeyim finas konularının bu forumda pek işi yok biliyorum :) Ama bu tablo çok ilgi çekici ve güvenilir bi tablo ise her gün her gün 1 mg kullanıp durmak gereksiz duruyor.

Miracle
25.10.2014, 23:49
Hey gidi efsane finas destek tedavi olarak konusuldugun gunlerde gelecekmis:) dediklerinde haklısın 2 hatta 3 güne bir 0.5 mg o egriyi hep aşağıda tutup ra hyperandrogenesism i engeller ve güzel bir dedtek tedavi olur ayrıca yanetkide azalacaktır oldukça.

uzman
26.10.2014, 00:06
o zamanda dht de dalgalanma olmaz mı yoldaşlar.hani diyodunuz ya dalgalanmalar ters yönde etkileyebilir.

Miracle
26.10.2014, 00:33
o zamanda dht de dalgalanma olmaz mı yoldaşlar.hani diyodunuz ya dalgalanmalar ters yönde etkileyebilir. dalgalanma kısa yarı omur nedeniyle dutasa göre fazla diye teori üretmiştik ama tabi ki topikale göre fazla olacaktır dalgalanma durumu. Şu da var ki 3 günde bir alınması aşırı testo uretittirmeden destek olacaktır ama ben yaparmıyım sanmıyorum.

xLs
27.10.2014, 17:26
ben 3 günde 1 mg alıyorum artık. günlük 1 mg kullanımımda oldu iki yıl. fakat şuan fark yok 6 aydır bu şekilde devam ediyorum. yinede dökülmem 0.