PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Boşa harcanan paralar umutlar !!!

bendeniz
17.10.2014, 01:08
simdi sitemizde bazı yazılar goroyorum veya internette bitkici faşlanca bitkici malanca hepsi boşşşşşşş efendim karanfıl kuru soyle yada ıssırgan otu boyle yada maranki dediki falanca cildiyeci dediki acık konusalım beyler kısa net acık bilimsel 10 senendir sac dokulmesi ile ugrasıyorum ıssırganlı sampuan aldım kulandım sonucmu?? tırt ıssırganlı cay ictim sonucmu ?? tırt yesil cay ictim gunde uc bardak sonucmu ?? tırt dediler aaaa fatih terim kekik suyuyla sacı uzatmıs magazinde cıktı lokman hekimden kekik suyu aldım kaynattım doktum aylarca kafaya sonucmu?? tırt bir akrabam cam terebentin hacı dedi harika kullan ne yaptım?? hemen aldım bir tane kullandım sonucmu? tırt daha neler neler vitamin pantogar 1 ay kullandım sonucmu ?? tırt sarımsak sur dediler yıllar evvel surdum sonucmu? tırt kısaca kekik ıssırgan yesil cay pantogar hap o bu su cam terebentin hepsi fosssssss peki ne iyi geldi? propecia !!! baska?? minox (dökülme yapıyor tansıyonu bitirdi o yuzden hemen bıraktım)baska bitoin vitamini baska gıdana bakacaksın sarımsak sogan yesillik guzel gıdanı alacaksın okadar gerisi lafıııı güzaffff andragetnetik dokulme zor maydanoz yolmaya benzemez bu mucadele sonra aratsırma arastırma suan vardıgım sonuc !! sacı sadece finantrsied minox(dökülme döngüsü berbat) yada dht bloke edecek losyonlarla vayahut abd avrupa universiştesinde kanıtlanmıs soya fasulyesi acı biber ikilisi gibi bilimsel seylerin durduralacagını anladım şimdi bu yazılanlara ahh be kardesim diyorum yine bosa paralar sacacaksın şuan kullandıgım proscar 4/1 miracle losyon defalarca yazdım kanıt kanıt kanıt kanıt ispat !!! bak nediyoruz harvard universitesi soya fasulyesi acı biber kanıtlı burayı okuyan var yazdıklarımızdan fayda gormedilermi umutları kırılır o yuzden mumkun oludugunca yararı ispatlı seyler kulanın be guzel kardesimmm

bendeniz
17.10.2014, 01:26
bir arkadas vardı babası kel andregenetik dokulmesi vardı o yag surerdi badem yagı ceviz yagı limon yagı kıl yagı tuy yagı vs gecen gordum ne olmus??? kel tamamen kel yani bu isler boşşş ha genetik dokulmen yoktur kullan dokulmen azdır tek tuktur kullan biz genetik dokulenleriz be kardesim ıssrıganla karanfille uzum cekirdiegi ile yok cam terebentin guluyorum aga bunlara sonuc husrannnn olacak ne yazıkki :( adam gibi fin minox ha yan etkisimi var? ozaman losyonunu kullan gıdanıda al goreceksın faydasını bak soya fasulyesi acı biber yuzde 70 onluyormus yahu universite ispatlı kaynaklı ben onu bile temkinli bakıyorum tekl basına bu tediyle devam edemiyorum yararı olmazda kalırız yolda diye yan tedavi olarak acı biber vs kullanıyorum guvenemiyorum yoksa anında 3 telinde kalmaz be kardesim yoksa dht bleke etmeden pgd2 meretini azaltmadan kılla tuyle bos işler denendi bunlar yıllarca faydasız be kardesimmmm

piranha
17.10.2014, 08:48
Ya ben de böyle araştırıyoruz buluyoruz kaynagını veriyoruz şöyle böyledir diyoruz "bilimsel" özelliğini yazıyoruz ipleyip de okuyan lan bu adamlar ne diyo neden diyo acaba bi bakayım mantıgı var mı acaba deyip bakan olmuyor ya ona üzülüyorum "Andregenetik" tedavisinde propeciayı şiddetle tavsiye ediyorum bitki ve hayvanlardan temin edilmiyor çünkü propecia evet dogru okudunuz merck'i ifşa ediyorum ismin marsa bu kadar benzemesinin sebebi finasteridi marstaki yıldız tozundan imal etmeleri biz anti-androjen pgd2 inhibitörü growth stimulant falan yedik sizi bu kadar zaman çare propecia

Kazakcemil
17.10.2014, 08:55
Ben hem bildiğimiz tedavileri uyguluyorum,hem de bu bitkilerin yaralarından faydalanıyorum,iki kanatlı kuş yani sen bize tek kanatla uçmayı öğütlüyorsun,bence eksik bir tedavi olur böyle düşünürsek.

piranha
17.10.2014, 09:04
100gr ısırgan 100 tane karanfil 50 ml yagın fiyatı nedir 10 lira mı 15 lira mı alsan 1-2 ay kullanacagın şey ekle tedaviye gitsin ve benim görüşüm zrytecli bitkisel karışımın zrytecten daha kuvvetli oldugu yönünde ikisini de kullanan biri olarak söylüyorum

Miracle
17.10.2014, 09:53
Sadece bitkisel çözüm yetmiyor arkadaşlar tabi ki herkes alternatifleri deneyecek ve forumumuz her konuda zengin bir kaynağa dönüşmeli bir yandan da. İşe yarayan tüm bitkisel etkenlerin pgd2 inhibisyonu, fitoöstrojen. antiandrojen ya da dht bloker etkisi dışında bir etki mekanizması ne yazık ki göremedim. Saf antiandrojen sürüyoruz da yine nazlana nazlana çıkıyorlar saçlar çünkü yıllarca balyozu yemiş yeri bile eski yeri değil kendine yatak yapmak için zamanı tersine çevirmeye çalışıyoruz. Ancak dökülme yeni başlamış ve agresif olmayan sorunlarda sadece bitkisel ürünler bir yere kadar yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Şu yanetki mevzuu ise biraz yanlış anlaşılıyor şöyle ki, kullandığınız bitkisel çözümün kimyasal yanetkisi yoktur ya da azadır ancak direk etki ettiği mekanizmanın kendisi yanetki ise yapacak bir şey yok. Yani finasın kimyasal yan etkisi yok direk etkisi yanetki! zira hormonları baskılamak vücut fonksiyonlarını bozabilmekte. Yani bunu yapan isterse kutsal kitaplarda geçen bir ot bile olsa yine de yan etki oluşacaktır ha denediniz yan etki yapmıyor mu o zaman yeterli doza sahip değildir. Birde şu bitkisel çözümler le en iyi başarıyı yakalayan kullanıcı yorumlarına baktığınızda dikkatli okuyucular farketmiştir hep bayanlar. Zaten fizyolojileri gereği bize göre çok az androjen baskısı altında olan hanımlar..

payitaht
17.10.2014, 10:16
Bende açıkçası yıllarca çok uğraştım,uyguladım bitkisel karışım ve kürleri,,badem yağı,,vırt yağı,,zırt yağı,,,karanfil kürü,,,ceviz kabuğu suyu....en sonda tüm yağları bir kenara atıp saf argan yağını kullandım losyonlarla tanışmadan önce,,çünkü çok kullanışlıydı ve etkiliydi,,saçı inanılmaz güçlendirip besliyordu ve kullanımı çok pratikti saçı asla yağlandırmıyordu..yani saça sürüp dışarı çıkabiliyodunuz çünkü hemen emiliyodu ciltte ve deride...etkili mi tabiki etkili..ama etkileri sadece genetik olmayan dökülmeleredir..Androgenetik dökülmeye losyonlar kadar etkili olamaz..Bir de şöyle bir durum var...Ben mesela günlük miracle losyon,,min dut ve keto azelderm krem, biotin hapı,,,hatta dermarolleri bile düzenli kullanamıyorken bide bitkisel ürünlere imkanı yok vakit ayıramam...
Ha hergün günde 2 defa miracle losyon,,2 defa inv. losyon + 2 defa azel keto + biotin hapını + saç yıkamayı dahil günde 2 defa yaparım,,,sonra vakit yine kalır,,o zaman uygularım bitkisel kürleri....ama vakit yokk,,,günde 8 saat saçlarlada uğraşılmaz ki..
Yani arkadaşlar gerçekçi olmak lazım,,günde ikişer defa tüm losyonları kremleri ve hapları düzenli kullandık,,kaldı bitkisel kürler,,,zorrr,,çok zorrr.....Ha bayan olsam inanın yapardım,,günde 8 saat saçlarımla uğraşırdım...Yani bu bikisel kürler losyonların yerini alamaz,,ancak alternatif destekleyici olur...Ben ana tedaviyi düzenli yapamazken gidipte yan destekleyici tedavilerle uğraşmam mantıksız olur....Hem vakit yok,,hemde insanı usandırır belli bir süre sonra,bıktırır..!!!

piranha
17.10.2014, 10:43
Bitkiselin amacı yan etkisiz alabildiğimiz etkiyi almak

Invincible
17.10.2014, 16:20
Bende açıkçası yıllarca çok uğraştım,uyguladım bitkisel karışım ve kürleri,,badem yağı,,vırt yağı,,zırt yağı,,,karanfil kürü,,,ceviz kabuğu suyu....en sonda tüm yağları bir kenara atıp saf argan yağını kullandım losyonlarla tanışmadan önce,,çünkü çok kullanışlıydı ve etkiliydi,,saçı inanılmaz güçlendirip besliyordu ve kullanımı çok pratikti saçı asla yağlandırmıyordu..yani saça sürüp dışarı çıkabiliyodunuz çünkü hemen emiliyodu ciltte ve deride...etkili mi tabiki etkili..ama etkileri sadece genetik olmayan dökülmeleredir..Androgenetik dökülmeye losyonlar kadar etkili olamaz..Bir de şöyle bir durum var...Ben mesela günlük miracle losyon,,min dut ve keto azelderm krem, biotin hapı,,,hatta dermarolleri bile düzenli kullanamıyorken bide bitkisel ürünlere imkanı yok vakit ayıramam...
Ha hergün günde 2 defa miracle losyon,,2 defa inv. losyon + 2 defa azel keto + biotin hapını + saç yıkamayı dahil günde 2 defa yaparım,,,sonra vakit yine kalır,,o zaman uygularım bitkisel kürleri....ama vakit yokk,,,günde 8 saat saçlarlada uğraşılmaz ki..
Yani arkadaşlar gerçekçi olmak lazım,,günde ikişer defa tüm losyonları kremleri ve hapları düzenli kullandık,,kaldı bitkisel kürler,,,zorrr,,çok zorrr.....Ha bayan olsam inanın yapardım,,günde 8 saat saçlarımla uğraşırdım...Yani bu bikisel kürler losyonların yerini alamaz,,ancak alternatif destekleyici olur...Ben ana tedaviyi düzenli yapamazken gidipte yan destekleyici tedavilerle uğraşmam mantıksız olur....Hem vakit yok,,hemde insanı usandırır belli bir süre sonra,bıktırır..!!!

Çok doğru bir noktaya parmak basmışsın.

Belki bitkisel ya da doğal şeylerle başarılı sonuçlar alınabilir ama bu bizler için arayıp bulması, denemesi derken hem çok çok uzun bir zamanımızı alır hem de saç dökülmesi ilerler. Ayrıca laboratuvarlarımız falan da yok, biz burada bildiğin deney fareliği yaparak bir şeyler bulmaya çalışıyoruz. Ama burada ince bir nokta var, bunu yaparken bilimsel dayanaklarla çalışıyoruz.

Bilimsel olarak saçı döktüğü kanıtlanmış şeylerin üzerine giderek bu mereti durdurmaya çalışıyoruz. Yoksa yağlardır, ottur, carttır, curttur bunlar bizim için çok riskli ve zaman alabilen tedavilerdir.

bendeniz
17.10.2014, 18:35
aynen dedigimde bu biz andgrogenleri kafaya boca ediyoruz ona ragmen gıdım gıdım sonuc alıyoruz cerle cöople olacak is degil cerin cöpün faydasını goren zaten ya kadın yada neyden fayda gordugude mechul kansızlıkmı var hormonalmı tıroitmı belli degil androgenetik dokulmeye cer cöp etki etmez yuzde 5 fayda saglamaz oda seni 2 yıla kel kalmanı engellemz !!!! ha bitkiye yaga karsı degilim zeytinyagı sur cok guzel parlatır sacı besler soya yagı cilte bile faydası var cok faydalı dokulmeyi yuzde 3 durdurabilir belki ama ben kel kalmayaım babam kel işte akrabalar kel diyosan bunlar kurtarmaz onu demek istemiştim cevremde hic kimse bunlardan fayda gormedi tabi isteyen herseyi kullanabilir özgür dunya

bendeniz
17.10.2014, 18:44
piranha cevap yazıyosun ne yazdıgın anlasılıyor ne soyledigin tane tane anlasılır yaz ayrıca imzanda tresanlı sampuan sacını kurtarmaz yıllarca kullandım tırt uzum cekirdeginide tesbih yap anca ona faydası olur cevabıda okunaklı yaz cevirmen tutmayalım yazdıklarına

piranha
17.10.2014, 23:36
piranha cevap yazıyosun ne yazdıgın anlasılıyor ne soyledigin tane tane anlasılır yaz ayrıca imzanda tresanlı sampuan sacını kurtarmaz yıllarca kullandım tırt uzum cekirdeginide tesbih yap anca ona faydası olur cevabıda okunaklı yaz cevirmen tutmayalım yazdıklarına
evet bunun adına iğneleme deniliyor o yüzden anlama güçlüğü çekmeniz normal imzamda yazan diğer şeyleri de okusaydın üzümün çekirdeginden tesbih yaparım ben boncuk boncuk finaslardan kolye yap sende.çevirmen tutacagına zahmet edip çevrilenleri oku kullandıgın hemen her ilaç o "çer çöp"lerden imal ediliyor

Mehmet8701
17.10.2014, 23:44

amacın ne onu anlamadım,isteyen istediği,inandığı tedaviyi kullanır.ben biraz art niyetli gördüm sizi

bendeniz
18.10.2014, 00:00
amacımın ne oldugu konuda var oku

bendeniz
18.10.2014, 00:06
hangisi cer cöp finanstreidmi minoxmu? yada miracle losyon icindeki malzemelermi cer cöpten imal ediliyor tam sacmalık ya !! hadi madem cok guveniyosan uzum cekirdegi at puskulu ısırgan losyonuna o halde hodri meydan miracle losyon finanstreid (dutatreid proscar)ve o kremleri vs yani kimsayasalları kullanma senin bu at puskulu :) uzum cekirdegi karabas otuyla sacını tedavi et bakalım ne oluyor hadi hodri meydan 3 ayda kafanda sac kalıyormu gorelim boş konusma o kullandıklarının faydası yuzde 3 oda belki hem kimyasal lardan fayda saglayacaksın (fianstreid dut min proscar kremler miracle losyon) hemde at puskulu ıssırgan reklamı yapacaksın bizde adam gibi uyarınca zıplıyosun hadi seni gectim seni okuyana yazık adamlar lokman hekime bayılıyor parayı ne o?? ıssırganla at puskuluyle sac cıkaracak :) bırak allasen......

piranha
18.10.2014, 00:13
hangisi cer cöp finanstreidmi? minoxmu? yada miracle losyon icindeki mazlemelermi cer cöpten imal ediliyor tam sacmalık ya !! hadi madem cok guveniyosan uzum cekirdegi at puskulu ısırgan losyonuna o halde hpodri meydan miracle losyon finanstreid (dutatreid proscar)ve o kremleri vs yani kimsayasalları kullanma senin bu at puskulu :) uzum cekirdegi karabas otuyla sacını tedavi et bakalım ne oluyor hadi hodri meydan 3 ayda kafanda sac kalıyormu gorelim boş konusma boşşşşş o kullandıklarının faydası yuzde 3 oda belki hem kimyasal lardan fayda saglayacaksın (fianstreid dut min proscar kremler miracle losyon) hemde at puskulu reklamı yapacaksın bizde adam gibi uyarınca biz şarlıyosun hadi seni gectim seni okuyana yazık adamlar lokman hekime bayılıyor parayı ne o?? at puskuluyle sac cıkaracak :) bırak allasen......

Sen neyin kafasındasın ya türkçe mi anlamıyorsun kullandıgın diyorum ilaçlar diyorum neyden diyorum yapılıyor sanıyosun bu ilaçlar tahtadan mı oyuluyor sanıyorsun ilaçların hemen hepsi çet çöp dediğin bitkilerden yapılıyor diyorum sen bana hodri meydan at tülü kıyı bir şeyler anlatıyorsun sanki ben kullandıgınız ne ilaç varsa bırakın sadece ot kullanın modern tıbbı bırakın gömün kafayı topraga diyorum ek kelimesinin anlamını bildiğine emin misin ek diyoruz ek tedavi hani asıl tedaviye eklenen yanında kullanılan daha açıklama lazım mı

bendeniz
18.10.2014, 00:16
hah soyle kimyasalı bırakamassın bırakamayacagını acıkladın ozaman bitkici turkuler cıgırma bir sürü okuyan bel baglayan var bu sacmalıklara simdi gelelim finanstried minox meselesine bunlarda ottan degil kimyasal madde her ilac ottan olmaz olan vardır birde labaraturar ortamında kimyasallardan olan vardır önce cahil olmayalım bilgi sahibi olalım sonra fikir sahibi olalım sende doneceksin dolanacaksın kimyasala ama losyon ama oral takılacaksın bırak ıssırgan at puskulu :) türkülerini !!bunların hic bir faydası olmaz ha bazı bitkiler cilde iyi gelir bazıları grip onler bazıları sunu yapar bazıları bunu yapar hepsine inanırım gormuslugumde vardır ama hicbiri erkek tipi angregenetik dokulmeye zerre kadar katkısı olmazzzzzzz gec bu turkuleri olan varsa cıksın ortaya boş laf bunlar yıllardır tek bitkiyle sac cıkaran gormedim ama cooook saclarını kaybeden yag ile cer cöple ugrasan adam gordum

piranha
18.10.2014, 00:33
hah soyle kimyasalı bırakamassın bırakamayacagını acıkladın ozaman bitki dermacılık yapma yada savunma simdi gelelim finanstried minox meselesine bunlarda ottan degil kimyasal madde her ilac ottan olmaz olan vardır birde labaraturar ortamında kimyasallardan olan vardır hah söyleee sende doneceksin dolanacaksın kimyasala ama losyon ama oral takılacaksın bırak ıssırgan at puskulu :) türkülerini !!bunların h,c b,r faydası olmaz ha bazı bitkiler cilde iyi gel,r bazıları girip onler bazıları sunu yapar bazıları bunu ama hicbiri erkek tipi angregenetik dokulmeye zerre kadar katkısı olmazzzzzzz gec bu turkuleri olan varsa cıksın ortaya boş laf bunlar yıllardır tek bitkiyle sac cıkaran gormedim ama cooook saclarını kaybeden yag ile cer cöple ugrasan adam gordum
her mesaj yazışında cahiltedavisi diye site açasım geliyor inan. Kimyasalı bırakmaktan kim bahsetti a saf yahu kimyasalı bırak desem ben niye kendim 50 tane losyon hazırlayıp araştırıp kullanayım yazdın kafandan da tutturdun bi boş konuşma gidiyorsun. Mantıgını diğer sitede bu losyonlar ilk çıktıgında yok bu olmaz yok kim yapmış bunu diye tek yol finas minox saç ekimi diye tutturan sonra kendileri de o losyonları kullananlarla zerre farklı görmüyorum kimsenin kimyasalı bırakın dediği yok kafandan uydurup lafı saptırma bakmadan araştırmadan kulaktan dolma bilgilerle atıp tutuyorsun kimsede işe yaramaz paraydı carttı curttu diye parasının da bir şeyi yok 1 gün sigara içme 2 ay yetecek kaynagı alırsın ha sana al diyen yok sen proscarınla devam et paşalar gibi hiç de karışma bizim çerimize çöpümüze içinde sakla o kullandıklarından aldıgın zehri araştırmaya harcanacak eforumuzu sana sarf ettirme ayrıca yok şunun babası kafasına badem yagı sürdü de şöyle de böyle de saçı çıkmadı da diye alakasız baglantılar yapmanın mantıgı ne bizim bahsettiğimiz etkenlerin badem yagıyla falan ilgisi yok ben görmedim faydasını gören diyorsun aç bak bir de kaç kişi faydasını görmüş kadındır demirdir diyorsun erkekler de var aralarında gayet hem kadınların başındaki de mısır püskülü degil o da pekala saç