PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fixpera şampuan

argalı44
30.12.2017, 19:21
Arkadaşlar fixpera şampuanı duyan var mı acaba ?
%5 minoxil
%7 gingseng
%11 kara sarımsak içeriği

Tuna34
30.12.2017, 19:48
baktım da benim içime nedense sinmedi, ilk çıkan sitede de olumlu yorumların reklamcılar tarafından mı yazıldığı mechul

ben ay başını bekliyorum bioxcin genesis yağlı saçlara şampuanını almak için

ayrıca birisi bu şampuana yorum yapmış ne kadar doğru bilemem tabi, eczanelerde yokmuş galiba
bak bioxcine bütün eczanelerde camın önünde duruyor, peynir ekmek gibi satıyorlar heralde :D hoş ben bioxcin'in 1 ay kullandığım siyah sarımsaklı şampuanından memnun kalmadım cunku hafiften saçımdaki yağı artırdı galiba(emin değilim belki psikolojiktir zaten alnım falanda yağlanıyor kilodan) şimdi genesis saç dökülmesini engelleyici ve yağlı saçlara şampuanında sıra hedefim

Tuna34
02.01.2018, 23:20
bioxcin genesis yağlı saçlara şampuanını aldım

umarım siyah sarımsaklı gibi kullanmamazlık yapmam 1 ay sonra, beğenirsem ömür boyu kullanmak istiyorum

kabuto
03.01.2018, 06:17
Kanaatimce şampuanlar para tuzağı...

Tuna34
03.01.2018, 11:49
Kanaatimce şampuanlar para tuzağı...

öyle demeyelim de sadece en iyisini kullanmak lazım
öyle çok fazla beklentimiz yok zaten kullanırken, saçı korusun tamamdır. yağlanmayı düzeltsin ve wax sürerken kolay şekil verdirsin tamamdır

eskiden clear kullanırdım 6-7 sene önce, artık market şampuanı kullanmıyorum ama

kabuto
03.01.2018, 17:12
Saç içten iyi olur yağlanmyı düzeltmek istersen gidip içten yapacaksın bunu insanlar kronik hasta oluyor