PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alnımdaki iyileşmeyen yara, bu alet ile geçer mi?

Galaxy13
09.05.2017, 11:53
Beyler alnımda 2 sene önce dolaba çarpmam sonucunda resımde gösterceğim çok büyük olmayan ama fotoğraflarda belli olan bir izim var
https://i.hizliresim.com/ldgaGJ.jpg

buna zamanı gelince estetik düşünüyodum ama şu alet ile karşılaştım. sizce alayım mı faydası olur geçirir mi?

açıklamasına baktım Cilt yeniden yapılanır falan diyo. hatta saç derisine bile sürülüyomuş?

http://mcdn01.gittigidiyor.net/27972/tn50/279728109_tn50_0.jpg?1493847385

Galaxy13
10.05.2017, 23:26
cevap gelmemiş ama ben almaya karar verdim bakalım nolacak hayırlısı, küçük 3-4 iz daha var yüzümde bakalım hepsine uygulayacam inş

Deathrow
10.05.2017, 23:33
Forumda gordugum en kotu gorsel, yorum yapamiyorum

Galaxy13
10.05.2017, 23:41
Forumda gordugum en kotu gorsel, yorum yapamiyorum

anlamayacak birşey yok işte çembere aldığım yerdeki yara izi alnımda
dolaba çarpmam sonucunda kaç sene önce bu yara iyileşmedi ve izi kaldı, yani ordaki deri iyileşmiyor

bakalım bu iğneler faydası olacak mı

scofield
11.05.2017, 03:19
yanına takviye olarak acnelyse,madecassol krem falan bunları bir araştır hocam belki iş görür.bu yara için estetige yanaşmazlar sanırım.bende muayene olmustum zamanında.mini çaplıda olsa estetik operasyon stresine degmez

muros
11.05.2017, 22:35
Dermaroller kullanabilirsiniz tabiki Cilt yenilemede kullanılan bi ürün zaten.

Galaxy13
12.05.2017, 22:40
beyler bugün almaya gittim biyere ve yok dedi kadın hatta bunu buralarda bulamassın, almak istiyorsan online sitelerden alacaksın dedi

kadın, ama benim tavsiyem bunu yapan yerler var git orada yaptır daha iyi olur dedi

Ben şimdi bi güzellik salonuna baktım 250tl yazıyor Dermaroller . fiyat biraz yüksek ama 1 kereliğine yapacaksak sorun olmaz. Ama ya 1den fazla sürerse nolacak? işte ozaman finansal açıdan zorlanırım. Ne düşünüyorsunuz bu konuda?
Hazır yapmışken saçımada yaptırırım diye düşünüyodum, ama kaç seans sürcek yani finansal açıdan belli bir sınırım var sonuçta benim de
Ayrıcana güzellik salonu erkek,bayan ayrı mı oluyor onu da bilmiyorum hiç gitmedim

ne diyorsunuz? benim size gösterdiğim ve + yüzümde bulunan yine kalıcı geçmeyen 3-4 izden kurtulmam lazım. Bu Dermaroller bana harbi geçircek gibime geliyor ama kol gibi fiyat ödemekten çekiniyorum

sennedersen
13.05.2017, 12:15
beyler bugün almaya gittim biyere ve yok dedi kadın hatta bunu buralarda bulamassın, almak istiyorsan online sitelerden alacaksın dedi

kadın, ama benim tavsiyem bunu yapan yerler var git orada yaptır daha iyi olur dedi

Ben şimdi bi güzellik salonuna baktım 250tl yazıyor Dermaroller . fiyat biraz yüksek ama 1 kereliğine yapacaksak sorun olmaz. Ama ya 1den fazla sürerse nolacak? işte ozaman finansal açıdan zorlanırım. Ne düşünüyorsunuz bu konuda?
Hazır yapmışken saçımada yaptırırım diye düşünüyodum, ama kaç seans sürcek yani finansal açıdan belli bir sınırım var sonuçta benim de
Ayrıcana güzellik salonu erkek,bayan ayrı mı oluyor onu da bilmiyorum hiç gitmedim

ne diyorsunuz? benim size gösterdiğim ve + yüzümde bulunan yine kalıcı geçmeyen 3-4 izden kurtulmam lazım. Bu Dermaroller bana harbi geçircek gibime geliyor ama kol gibi fiyat ödemekten çekiniyorum
tek basina dermaroller in cozebilecegi bir sorun olmayabilir izleri kaybetmek icin cok iyi klinikler var sorununu cozer git konus ve tam olarak fiyat al kredi karti odeme secenekleride olabilir. Ucuz diye merdiven alti yetkisiz kisilere tedavi olma yada birikim yap maliyetini karsilayacak kadar gecmis olsun

Galaxy13
15.05.2017, 19:43
sağolun beyler

peki beyler kafaya ampül+yağ falan dökerken. öncesinde Dermaroller yapmak fayda sağlar mı? veya zararı olur mu?

Galaxy13
11.06.2017, 10:25
beyler yukarıdaki arkadaşın dediği gibi acnelyse ve madecassol gibi kremlerin dışında baska onercegınız sey var mı?

dermaroller yerine dermastamp aldım, şimdi kremleri araştırıyom. cildiyeciyede sorcam

Galaxy13
11.06.2017, 10:27
yalnız yüzüm için aldıgım iğne 1mm, bide göz altı için 0.5mm

krem surmek ıcın 1mm fazla gelmesin? 1mm ıle dermastampı yapınca bu yukarıda yazdıgım tarzda kremlerı surmem uygunmudur?

Feridun
11.06.2017, 10:37
Dermarolleri hfda 2-3 uygula madecassol krem ve differin jel al birini sabah oburunu aksam sur yara yerlerine dogal tedavi olarak da kantaron yagi alabilirsin fakat kremle jeli surdukten sonra dısarı cıkma gunese hassasiyet yaratıyor dikkat et

Galaxy13
11.06.2017, 10:46
tamam hocam sagol da. 1mm uygunmudur sence

mesela 0.25mm bile varmış, ama cilde nerdeyse batmıyomus bile

şimdi 1mm batırınca ve kremleri sürünce, yan etki falan gormiyim?

Feridun
11.06.2017, 10:58
Dermarollerin tipleri hakkında cok bir bilgim yok ama lezyonlu bolgeye en kucuk mm'lik le yap 0,25 mm iyi cunku orası tam saglıklı deri degil 0,25 mm ve 0,5 mm lik olsun elinde saglıklı bolgelere daha büyük mm kullanabilirsin

Galaxy13
11.06.2017, 11:15
0.25mm yoktu alırken. göz altı-burun için falan 0.50 aldım. saç ve yüz için 1mm aldım

şimdi kuşku oluştu kafamda. biyerden 0.25mm bulup alsam mı, veya 0.50 mi yapsam o yara izlerine sonrada krem?

Feridun
11.06.2017, 11:42
0.25mm yoktu alırken. göz altı-burun için falan 0.50 aldım. saç ve yüz için 1mm aldım

şimdi kuşku oluştu kafamda. biyerden 0.25mm bulup alsam mı, veya 0.50 mi yapsam o yara izlerine sonrada krem?

2 tane aldıysanız daha almayın 0,5le deneyin

Galaxy13
24.06.2017, 12:17
cildiyeciden geçmeyen yara için krem istedim, hatta googleden buldugum bu krem olur mu dedim. yani bu olur ama devlet ödemiyor bunu dedi. bu yüzden sadece saç kıran için bi krem yazdı okadar
yara için kremimi kendim alacagım anlayacagınız baya pahalı, contractubex adı

bu kremi dermaroller iğneden sonra kullanımmı dedim, öyle iğne falan yapma her gördügüne inanma dedi. neden böyle dedi bilmiyorum

saç kıran için ise sadbe alacagım siz de tavsiye edermisiniz dedim. bana 1 tane krem yazdı. ben oysaki sadbe baslayacaktım ki bunuda devlet odemıyor heralde ve pahalı baya da. bana verdiği kremin adı saç ve sakal kıran için advantan krem?

Feridun
24.06.2017, 16:42
Cilt izi icin kantaron yağı + o dediginiz kremi uygulayabilirsiniz dermaroller uygulamayın simdilik sac kırana steroidli kremlerde iyi gelior advantan öyle