PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aşırı cinsel istek azaltmak için

DoktorCan
04.03.2017, 12:49
Merhaba arkadaşlar,

Kullandığımız ilaçlar, etkenler bazen aşırı cinsel istek ortaya çıkarabiliyor. Bunu engellemenin yollarını ararken bir arkadaşımın tavsiyesi ile Hayıt Otu'nu denedim. Haftada 2 - 3 defa çayını demleyip içtim ve sonuç harika! Cinsel istek kendi kontrolüm altına girdi.

Bu konuda sıkıntı yaşayan arkadaşlar bu bitkiyi temin ettikten sonra kullanıp bu konu başlığı altından fikir beyan edebilirler.

ozan35
04.03.2017, 14:24
Yakı+Isırgan+Hayıt+Yeşil Çay+Tıbbi Nane karışımı yapıp günde 2 fincan için keşiş olursunuz :D

Look_up
04.03.2017, 16:35
Bi süre bende kullanmıştım hayıt otunu ama sonra bıraktım çok fazla şey kullanıyordum o yüzden bıraktım galiba tam hatırlamıyorum. Evde bulabilirsem tekrar başlayayım.

Eyyup
04.03.2017, 20:30
Merhaba arkadaşlar,

Kullandığımız ilaçlar, etkenler bazen aşırı cinsel istek ortaya çıkarabiliyor. Bunu engellemenin yollarını ararken bir arkadaşımın tavsiyesi ile Hayıt Otu'nu denedim. Haftada 2 - 3 defa çayını demleyip içtim ve sonuç harika! Cinsel istek kendi kontrolüm altına girdi.

Bu konuda sıkıntı yaşayan arkadaşlar bu bitkiyi temin ettikten sonra kullanıp bu konu başlığı altından fikir beyan edebilirler.

Hocam hangi ilaçlarda veya losyonlar böyle etkiler gördünüz ?

DoktorCan
04.03.2017, 23:17
Hemen hemen bütün anti androjenik ilaçlar ve losyonlar

caglar103
05.03.2017, 11:16
arkadaş neden cinsel isteği düşürmeye çalışıyorsunuz anlamıyorum. bir kere testo düşünce vücuttaki kas oranınız azalıyor eski gücünüz kalmıyor yağlanma artıyor. bildiğin yaşlılık yani. 40 nızdan sonra da yükseltmeye çalışırsınız :)

DoktorCan
06.03.2017, 16:58
arkadaş neden cinsel isteği düşürmeye çalışıyorsunuz anlamıyorum. bir kere testo düşünce vücuttaki kas oranınız azalıyor eski gücünüz kalmıyor yağlanma artıyor. bildiğin yaşlılık yani. 40 nızdan sonra da yükseltmeye çalışırsınız :)

Konu başlığında da yazdığı gibi AŞIRI cinsel isteğin azaltılmasından bahsediyoruz, cinsel isteğin tamamen Yok edilmesinden değil...

Miracle
06.03.2017, 17:49
Cinsel istek artışı reflex olarak androjenlerin fazla sentezlenmesi ile suni olarak oluşmaktadır öyle ki buna metabolizma bağımlı bir hale gelip belirli bir süre sonra bu etkenler bırakıldığında bir daha eskisi gibi libido erection olmayabiliyor. Bu hem neden bazı kişilerden antiandrojenlerin işe yaramadığını hem de post finasteride syndrome unu açıklıyor. Bu etkenler oyuncak değil asla önermiyorum sadece ve sadece yanetkisiz hormon endokrin sistemini etkilemeyen etkenler kullanınız.

ozan35
06.03.2017, 18:59
Cinsel istek artışı reflex olarak androjenlerin fazla sentezlenmesi ile suni olarak oluşmaktadır öyle ki buna metabolizma bağımlı bir hale gelip belirli bir süre sonra bu etkenler bırakıldığında bir daha eskisi gibi libido erection olmayabiliyor. Bu hem neden bazı kişilerden antiandrojenlerin işe yaramadığını hem de post finasteride syndrome unu açıklıyor. Bu etkenler oyuncak değil asla önermiyorum sadece ve sadece yanetkisiz hormon endokrin sistemini etkilemeyen etkenler kullanınız.

Miracle abi sana saygım sonsuz ancak o kadar bilimsel araştırma-makale okudum finas ile ilgili tek bir tane bile finasteridin kalıcı yan etki yaptığını ispatlayan bir araştırma görmedim. AGA'ya karşı Dünya'da dermatologların reçete ettiği tek ilaç. FDA'nın tarihinde her ne kadar bir sürü kara leke olsa bile FDA onaylı. Farelerde bile ilaç vermeyi kesince spermin geri dönüşümlü inhibisyonu gerçekleşiyor. Ha keşke %100 yan etkisiz herkesin kolayca ulaşabileceğin ve ucuz bir etken bulunsa bırakın oralı sadece topikal bir çözüm bulunsa herkese yararlı ama yok. Bence forumda finasa çok sert ters bir yaklaşım var. 5 yıllık kullanım araştırmasında kullanıcıların %98'nin saçını koruyabilen bir etkenden bahsediyoruz. Finas yurtdışında özellikle Amerika'da çok popüler bir ilaç çoğu BİG 3 denilen yöntemle erken müdahale ile senelerce saçını koruyor.