PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sakal kıran

forland29
23.09.2014, 13:32
Bugün cilt doktoruna gittim sakallarda minik minik boşluklar oluşuyordu.Sakal kıran olduğunu söyledi ve advantan krem yazdı. Saçla uğraşırken birde bu çıktı stresten oluyormuş.Saçlara yayılmaz inşallah bu konuda bilgisi olan var mı tavsiye edebilceği tedaviye çözüm olacak cevaplarınızı bekliyorum.

Pata
23.12.2014, 16:28
Bugün cilt doktoruna gittim sakallarda minik minik boşluklar oluşuyordu.Sakal kıran olduğunu söyledi ve advantan krem yazdı. Saçla uğraşırken birde bu çıktı stresten oluyormuş.Saçlara yayılmaz inşallah bu konuda bilgisi olan var mı tavsiye edebilceği tedaviye çözüm olacak cevaplarınızı bekliyorum. Advantan iyi geldi mi sakal kıran için forland ?

forland29
23.12.2014, 20:58
Valla duzenli kullanmadim ondan ne desem yalan olur protopic yazdi doktor onu da kullanmadim düzgün ama daha etkili gibi benimki stres kaynakli anladigim kadariyla ondan stresten uzak durmaya çalışıyorum

efe08
16.01.2015, 21:55
Valla duzenli kullanmadim ondan ne desem yalan olur protopic yazdi doktor onu da kullanmadim düzgün ama daha etkili gibi benimki stres kaynakli anladigim kadariyla ondan stresten uzak durmaya çalışıyorum
Bir cozum bulabildiniz mi acaba devam ediyor mu hala

uzman
16.01.2015, 22:58
Alışılmış bir cevap olucak ama gerçekten sarımsagın cok faydası olduğunu söylüyorlar sakal kıran için..

efe08
17.01.2015, 01:23
Alışılmış bir cevap olucak ama gerçekten sarımsagın cok faydası olduğunu söylüyorlar sakal kıran için..
Ben millete sasirirdim sakaldada dokulmemi olur diye basima geldi. Sarimsak etkili olsa bile bir turlu ispatlanmis garanti bir cozum diye lanse edilmiyor nedense. Ya da etkin kullanim sekliyle ilgili bir sikinti var

Violator
01.10.2016, 12:58
***Edit***

Violator
20.11.2016, 21:26
Arkadaşlar, sakal kıran oluşan bölgelerde eski sakallarına geri kavuşan var mı?
Ben de küçük beyaz sakallar çıkmaya başladı, doktor da eski sakalların geri gelir dedi fakat ben durumu olumsuz görüyorum.

saçmasaç
20.11.2016, 21:58
Arkadaşlar, sakal kıran oluşan bölgelerde eski sakallarına geri kavuşan var mı?
Ben de küçük beyaz sakallar çıkmaya başladı, doktor da eski sakalların geri gelir dedi fakat ben durumu olumsuz görüyorum.

Sakallarınız etkili bir tedavi ile geri gelecektir. Minox bu konuda gayet başarılı deneyebilirsiniz.

Violator
20.11.2016, 22:21
Saç için düzenli min+dut kullanıyorum. Avadort içerikli minoxili sakallara da sıksak nasıl olur acaba ?

milenoux
20.11.2016, 23:57
Saç için düzenli min+dut kullanıyorum. Avadort içerikli minoxili sakallara da sıksak nasıl olur acaba ?Avodart'lı minoxil veya anti dht'ler sakala uygulanmamalı bildiğim kadarıyla. Uyarıcı etkisinden yararlanmak için sadece minoxili kullanmanız doğru olur.

uzman
21.11.2016, 12:09
Avodart içerikli minox veya herhangi bir losyon sakala surersen sakalim belli sure sonra dökülmeye baslar.sakal ve sac ters orantılı.biri dhtyi sever biri sevmez.sakalina sadece minox kullan.faydasini kesin gorursun.

ironeyes
20.01.2017, 14:26
Kardeşim saçkıransa sadbe diye bi ürün var 60 tl fiyatı baya iyi diyolar benim saçta saçkıran var bende alıp kullanmayı düşünüyorum.

Violator
30.01.2017, 18:25
Sakal abi sakal.. başlıkta bile sakal yazıyor