PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Erkek doğum hapı?

m4a1
24.10.2016, 20:38
Erkekler için doğum kontrol hapı çıkacakmış. Spermin üretilmesini geçci olarka engelleyecekmiş. Testo ve dht düşürücü olarak kullanılabilir. Bir nevi çözüm olabilir ?

bankopm
24.10.2016, 23:49
Ilacin hangi formda cikacagi ve etki mekanizmasinin ne oldugunu bilmeden her hangi bir yotum yapilmasi saglikli degil.

interlove
25.10.2016, 05:14
Erkekler için doğum kontrol hapı çıkacakmış. Spermin üretilmesini geçci olarka engelleyecekmiş. Testo ve dht düşürücü olarak kullanılabilir. Bir nevi çözüm olabilir ?

Yanlış bir bilgi Haberin detaylı incelemesinde Spermin İşlevini yitirmesine sebep olduğu ancak Testesteron veya gider hormonlarla ilgili hiçbir şekilde olumsuzluk olmadığını dile getirmişler. Benim bakdığım makalelerde böyledi Haberin linkini atarsan Belki Farklı bir araştırma ve firmadır.

Umut
25.10.2016, 12:52
Bu tür çalışmalar çok zararlı itibar etmeyin lütfen vucudun dengesiyle oynamak çok yanlış

interlove
25.10.2016, 16:03
Bu tür çalışmalar çok zararlı itibar etmeyin lütfen vucudun dengesiyle oynamak çok yanlış

Ya Bu tür çalışnalar Çok zararlı Değil, Vucüdun dengesiylede oynamıyorlar lütfen Konuların altına İsimlerine göre yorum yapmayın. Sabahdan sonra okuduğum haberlerde Hormonal dengeyi bozmadığı hiçbir yanetkiye raslanmadan Spermin Kalitesini bozduğu yazıyor. Spermin işlevselliği sadece hormonlarada bağlı değil. Konunun Saç ile Bir bağlantısı Yokdur sadece, Yeterince açık olmuşdur umarım.

m4a1
28.10.2016, 15:50
Olabileceğini düşünmüştüm. Hormonlarla oynamayacaksak neden saç derisindeki dht yi yok etmeye çalışıyoruz? Eğer hormonlarla oynamayacaksak ne için saçımız dökülüyor diye şikayet ediyoruz? Neden hepimiz beslenmemize dikkat edip bu dht yok edici ilaçları kullanıyoruz? Hormonel bir şeyi hormonel düzenlemelerle yenebiliriz ancak. Günümüz teknolojisiyle saç derimizle oynayamıyorsak geriye ne kaldı?

AnonymousEnvoy
02.11.2016, 00:29
Bence önemli bir nokta. Erkeklerde DHT testesteron ile varoluyor. Ve hormonların dengesi bozuldugu için bir süre sonra bütün vücutta etki göstermeye başlıyor. Saç dökülmesi, fazla tüylenme ve cinsel istekte inanılmaz artış. Ve saç dökülmesi, prostat hastalıklarıyla benzerlik gösteriyor. Kadınlık hormonu olarak bilinen östrojenin ve erkekde ki testesteronun hormonunun salgılanması dengesizliği durumunda bu tür problemler ortaya çıkıyor. Tamamen hormonsal bir süreç. Tamamen hormonsal ama hormonlara etkisi olan bir çok etmen de söz konusu. Östrojen güzellik, testesteron ise maymunluk hormonu gibi bazen bu benzetmeyi yapmak sanki bir sürü şifrenin cevabı gibi. :)

_ozgur_
02.11.2016, 13:00
Şimdi anlamadığım vücutta tüylenme artarken saçlardaki kıllar neden dökülüyor. Siz diyosunuzki saçları dht yüzünden dökülen herkesin testesteron hormonunda artışmı oluyo diyosunuz

interlove
02.11.2016, 13:00
Bence önemli bir nokta. Erkeklerde DHT testesteron ile varoluyor. Ve hormonların dengesi bozuldugu için bir süre sonra bütün vücutta etki göstermeye başlıyor. Saç dökülmesi, fazla tüylenme ve cinsel istekte inanılmaz artış. Ve saç dökülmesi, prostat hastalıklarıyla benzerlik gösteriyor. Kadınlık hormonu olarak bilinen östrojenin ve erkekde ki testesteronun hormonunun salgılanması dengesizliği durumunda bu tür problemler ortaya çıkıyor. Tamamen hormonsal bir süreç. Tamamen hormonsal ama hormonlara etkisi olan bir çok etmen de söz konusu. Östrojen güzellik, testesteron ise maymunluk hormonu gibi bazen bu benzetmeyi yapmak sanki bir sürü şifrenin cevabı gibi. :)

Erkeklerde bir anormallik olmadığı sürece testesteron seviyelerinde büyük farklar yokdur ikinci olarak Genel bir cevap vereyim hormonlarla oynanmak şu şekilde Erkek Doğum hapının hormonlar üzerinden bir etkisi olmadığı hapı üreten insanların söylediği bir cümle bu saç dökülmesiyle bir ilgisi olmadığını gösteriyor ancak Hormonlarla oynamak tabikide saçlara etki edecekdir ikinci olaraksa Maymunluk vs bunlarla bir alakası yok arkadaşlar bugün genetik olan süreçleri tersine çevirmek için uğraşıyoruz zaten

AnonymousEnvoy
02.11.2016, 20:42
Zaten işin şakası dostum o. Ama dikkatinizi çekerim saç dökülmesi olayı ergenlikten sonra görülen bir olaydır. Ergenlikte hormonlar coşmaya başlar. Kontrol altında tutulamazsa kadında bile erkeksi özelliklerin görünmesi muhtemeldir. Testesteron hormonunun seviyelerinde farklılık yoktur ama dht üretimi artıyor. Bu tür hapların etkili olup olmayacagını tabiki de bilmiyorum ama hormonal denge-Bedenin dengesi-sağlıklı beslenme bu zincir bozuldugu anda hepsi birden bozulmaya başlar. Ben saç dökülmesinin genetik oldugunu düşünmüyorum. Ölecek olan bir beden kurtarılıyorken, saçları kurtaramıyorsak burada büyük kapitalist bir oyun var demektir. Bizler psikolojimizi ne kadar çok bozarsak onların ürünlerine yöneleceğiz. Onlarda bizi denek olarak oyalayacak. Bunun püf noktasını bulmalıyız. Bu sorunu ancak yaşayanlar çözebilir.

interlove
03.11.2016, 04:05
Zaten işin şakası dostum o. Ama dikkatinizi çekerim saç dökülmesi olayı ergenlikten sonra görülen bir olaydır. Ergenlikte hormonlar coşmaya başlar. Kontrol altında tutulamazsa kadında bile erkeksi özelliklerin görünmesi muhtemeldir. Testesteron hormonunun seviyelerinde farklılık yoktur ama dht üretimi artıyor. Bu tür hapların etkili olup olmayacagını tabiki de bilmiyorum ama hormonal denge-Bedenin dengesi-sağlıklı beslenme bu zincir bozuldugu anda hepsi birden bozulmaya başlar. Ben saç dökülmesinin genetik oldugunu düşünmüyorum. Ölecek olan bir beden kurtarılıyorken, saçları kurtaramıyorsak burada büyük kapitalist bir oyun var demektir. Bizler psikolojimizi ne kadar çok bozarsak onların ürünlerine yöneleceğiz. Onlarda bizi denek olarak oyalayacak. Bunun püf noktasını bulmalıyız. Bu sorunu ancak yaşayanlar çözebilir.

Onu yapıyoruz zaten :D burası kapitalizmin çökertildiği site dostum burada onların tüm engellerine rahmen onlarca doğru tedavi çıkartıldı. Bu şekilde ilerlendiği için onlar daha iyisini yapmak zorunda. Artık sadece minoks yok ve bu konularda sitede emeği geçen herkese teşekkür etmek lazım bugün artık teknolojinin hüküm sürdüğü zamandayız Her gün inanmazsınız saç üzerine onlarca yeni makale geliyor ve araştırma. Son 3 yılda saç mekanizması üzerine bulunan faktörler 100lerce yıl bilinmiyordu. Artık insanlar olarak bizimde birşeyi anlamamız gerekiyor her araştırmadan anında haberimiz oluyor hemde yazılı görsel işitsel olarak Artık 7 milyarın üzerinde insanın her han herşeyi payalabileceği dünyadayız sadece bu sene 3 ay içerisinde 5-6 yeni çözüm potansiylei doğdu ve milyarlık yatırımlarla iş yapan güvenilir şirketler çoğu. Bunlar güzel ve sevindirici haberler tek üzücü elinin altında internet olup sarımsak şampuanıyla sonuç bekleyen insanlarımızın çoğkluğu sonra buraya gelip feryat ediyorlar. Onları küçümsemek istemiyorum ama etrafımızda çok malesef.. daha çok bilinçlenmek gerekiyor daha çok türkiyeden neden güzel çözümler çıkmasın profesörlerdense bu sitedeki 3 tane üstadı koyalım 10 günde en net çözümü bulacaklardır bu idda değil gerçekler.

m4a1
08.11.2016, 20:35
bir 10 yılı daha var işin çözümünün. Bence saç derisindeki dht reseptörleri yok edilemeyecek, saçları komple döküp dayanıklı saç ekimi yapılacak. Buraya yazıyorum. 10 Yıl sonra ileri görüşlülüğümden tebrik edersiniz :D