PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mesaj Alıntı Bildirimi Hayırlı Olsun Ayar Yapmanız Gerekiyor Okuyun

Miracle
10.09.2014, 19:48
Mesaj alıntısı olduğunda bildirimlerde özel mesaj olarak gözüküyor denemesi yapıldı arkadaşlar. Şifreniz ile giriş yaptıktan sonra Şu adımları izleyin: Ayarlar - Genel Ayarlar - Ziyaretçi Mesajları - Quote Notification: Private Message seçeneğini tılayın.

Kazakcemil
10.09.2014, 20:13
Hadi hayırlı olsun üstad, site kurulum aşamasında baya yoruyor sizi, keşke anladığım bir konu olsa yardım ederdim.

anl
10.09.2014, 21:06
Valla helal olsun üstad o kadar ugrastim olmadi, eklenti buldum bizim sitenin altyapisiyla uyuşmadi, neyse çok şükür ya

uzman
10.09.2014, 21:49
Hadi hayirli olsun

Miracle
10.09.2014, 22:11
Valla helal olsun üstad o kadar ugrastim olmadi, eklenti buldum bizim sitenin altyapisiyla uyuşmadi, neyse çok şükür ya Ya yemin ederim haftalardır uğraşıyorum bu vıttırvızık görünen işlerle hani bilmezdimde webmasterlik filan nedir bilmezdim. Bu gün tesadüf bir kaç dizi denemeden sonra biri çalıştı. Hele bu tam istediğim gibi de değilde neyse hiç bulaşmayayım. Bu işlerden aile hayatım bile etkileniyor ve en önemlisi saç konusundaki gelişmelere(hanım görse oyar ha bu lafı)bakamıyorum düzgün inşallah oturur biraz sonra işimize bakarız sağol sende uğraştın bayağı bulmak için.

anl
10.09.2014, 22:38
Ya yemin ederim haftalardır uğraşıyorum bu vıttırvızık görünen işlerle hani bilmezdimde webmasterlik filan nedir bilmezdim. Bu gün tesadüf bir kaç dizi denemeden sonra biri çalıştı. Hele bu tam istediğim gibi de değilde neyse hiç bulaşmayayım. Bu işlerden aile hayatım bile etkileniyor ve en önemlisi saç konusundaki gelişmelere(hanım görse oyar ha bu lafı)bakamıyorum düzgün inşallah oturur biraz sonra işimize bakarız sağol sende uğraştın bayağı bulmak için.

Ne demek ustad ya emeğine emek katmazsak ne anlami kalır bir seylerin. Yenge de haklidir tabi kiziyorsa eğer :) Olsun sen yine de bizi ihmal etme ve de bu serüveni :)
Bildirim özel mesaj seklinde geliyor ama olsun bu bile diğerinden çok daha iyi