PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sac tedavisi ne baslamak istiyorum kisa zamanda

eco
06.09.2014, 23:38
herkese mrb foruma yeni uye oldum.yasim 26 .kisaca bahsetmek istiyorum.2009 yilinda sac dokulmesi baslamisti(belki 2008 de basladi insanin ilgilenmedigi olaylar dikkatini cekmiyor)asiri bi dokulme oldu.hicbir tedavi ilac vs inanmiyordum surek devam etti 2011 sonlarinda artik kel duruma gelmistim.sonra 2012 haziran aylarinda minoxla tanistim.bir sure kullandiktan sonra eskiden sac ekimi forum sitesi vardi bilen bilir ordan sac ekimi icin arastirmalara koyuldum.bircok hocayla yuzyuze gorusme imkanim oldu bazilari ekim olur dedi bazilari olmaz ben ekmem ekerim diyenlerede itibar etme dediler.neyse proscar basladim minoxdan bir ay sonra 1/4 hergun +minox(gunde birkere yatmadan krem falan yok zaten bilmiyodum.taki gecen sene 2013 temmuz da max seviyeye ulastim.uzun sure gormeyenler sana ne oldu sacmi ektirdin toppikmi var vs.sonra ekim ayinda saclarima resmen fon cektiriyodum.seyrekti tabi ama eskiye gore cok iyidi.sonra minox u aklima gelince suruyodum .proscar ida taki banyoda goguslerimin buyudugunu gorene kadar.hemen kestim.butun yan etkilerini yasadim. 5 6 ay hic kullanmadim ikisinide.saclarim cok gitti.eski halime dondum sayilir ozellikle on ort ve sakaklar bayagi gitti .son 2 aydir sadece minox kullaniyorum .arastirirken bu siteyi buldum.guzel bi site ayni dertten muzdarip insanlarin birbirlerine yardim etmesi beni acikcasi duygulandirdi.cok ilgili alakali bir site olduguna inaniyorum.kuruculara ve uye arkadaslara cok tsk ediyorum.yakin zamanda miracle losyon ve minox(dut)kullanmayi dusunuyorum kisaca son cirpinislarim artik.denemek zorundayim cunku finans beni cok etkiledi uzun uzun yazmay gerwk yok okudugunuz icin tsk.fazla uzattim.foto atmayi ogrenince yuklicem sonra tedaciye baslicam herkese bol sacli gunler481482483484

fhm001
07.09.2014, 00:10
Merhaba hosgeldin forumdaki tedavi yontemlerini disiplinli bir sekilde kullan farki goreceksin sana ek tedavileride oneriyorum dogal dhtler(siyah uzum kabak cekirdegi yesilcay ) gibi simdiden basarilar.

eco
07.09.2014, 00:22
tsk ederim.kardesim bisey sorucam yesilcay yani bildigimiz cay degilmi bugun aldimda bergamot aromali yesil cay diyor bilmemek kotu hic icmedim hep siyah :)

eco
07.09.2014, 00:23
suan yaptimda icicem sen yazinca dikkatimi cekti:)

fhm001
07.09.2014, 00:39
Cercilerde satilan yesil caylar tamamen yesil ve dogal ondan kullanirsan daha etkili olur bu bergamotlu hazir paket caylar islem gormus ozelligi bozulmus sadece renk ve tat veren caylar.

bunalıyorum_aristo
07.09.2014, 00:51
Şef dermaroller kullanmanıda öneririm, etkisini fazlasıyla görürsün

eco
07.09.2014, 01:08
tamam tsk ederim .dermaroller dusunuyorum.ama nerden alicam bilmiyorum ankarada yasiyorum illaki biyerde vardir netten alma taraftari.degilim.simdilik

eco
07.09.2014, 01:09
tmm dostum.eyv .sagolasin

Miracle
07.09.2014, 01:13
Hoşgeldin. Eski haline getirirsin umarım saçlarını. Bu büyük bir olasılık belirteyim moral amacıyla ve elimizden gelen desteği vermeye çalışacağız.

eco
07.09.2014, 02:18
tsk ederim ondan hic suphem yok gercekten

piranha
07.09.2014, 03:05
Merhaba hosgeldin forumdaki tedavi yontemlerini disiplinli bir sekilde kullan farki goreceksin sana ek tedavileride oneriyorum dogal dhtler(siyah uzum kabak cekirdegi yesilcay ) gibi simdiden basarilar.

Siyah üzüm çekirdeginin dht degil östrojen baskılama etkisi var yanlız ve saca faydalı olan pge2 arttırıcı,antioksidan ve c ve e vitaminlerinin kat kat üstünü var fakat dht inhibitörü değil yanlış kalmasın aklınızda diye dedim yanlış anlaşılmasın :)

fhm001
07.09.2014, 09:01
Peki bu uzum cekirdegi neden gogus buyumesi yapiyor ?

piranha
07.09.2014, 13:53
Peki bu uzum cekirdegi neden gogus buyumesi yapiyor ?

Üzüm çekirdeğinin jinekomastiye sebep olması degil aromatose özelliğiyle yağ yakması beklenir ben yarım kavanoz tükettim büyüme degil aksine yagda azalma yaptı kaynak verebilir misiniz jinekomastiye sebep olduguyla ilgili

fhm001
07.09.2014, 14:41
Gögüs Büyütmek İçin - Bitkisel Ürünler (http://www.sifamarket.com/hastaliklar/gogus-buyutmek-icin-3.html)

eco
11.09.2014, 00:05
arkadaslar biraz foto attim kamera 5mp gerceginden daha seyrektir .hic yoktan iyidir devam edicem atmaya evt yorumlar:)

eco
11.09.2014, 00:16
1.foto minoxlu
2.foto miracle losyon lu
3.foto kuru
4.foto minoxlu
foto bolumune yazmayi beceremedim simdilik

Miracle
11.09.2014, 00:22
1.foto minoxlu
2.foto miracle losyon lu
3.foto kuru
4.foto minoxlu
foto bolumune yazmayi beceremedim simdilik Gayet yeterli resim kaliteleri ve zamanında başlamışsın önlem almaya az daha geciksen işin çok daha zordu. Hani çıkıyor çıkmasına ama geç kalınmış tedavide saçlar güçlenene kadar sürekli dökülüp çıkıyor ve buda bazılarının psikolojiyi etkiliyor

eco
11.09.2014, 00:25
5 sene once baslamisti sayin.miracle bakicaz.bu yine iyi eski fotolar pc de onlari aticam kel dersin resmen valla