PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sabır + Miracle Losyon ( 77 gün )

frenzy59
27.06.2015, 23:19
Herkeze hayırlı iyi aksamlar Miracle losyon ile 77 günümdeyim tedavimde ek olarak hint+emu ve nane yağı kullanıyorum sonuçlar sizce nasıl ? ( Miracle sabah akşam 1 kutu aldac yarım kutu diane Günde 2 kere sabah aksam Hint+emu+nane günde 1 kere sadece aksam ) ..

Miracle losyona başlamadan önce ..

http://i.hizliresim.com/Pqjjv9.jpg

http://i.hizliresim.com/7kjj8Y.jpg

Ve 77 gün Sonra..

http://i.hizliresim.com/MEjjpk.jpg

http://i.hizliresim.com/zANN5O.jpg

Invincible
28.06.2015, 14:23
Valla tebrik ediyorum, zamanla çok daha iyi olacaktır.

Miracle
28.06.2015, 23:33
Güzel gelişim yılma kesinlikle tebrik ederim.

sennedersen
28.06.2015, 23:36
basarili sonuc genel seyrelme belli alan komple kellesmemis tedavi daha basarili gidecektir.

DoktorCan
29.06.2015, 00:56
Yağları nasıl uyguladınız hocam ?

keskin.55
29.06.2015, 01:12
bende min dut kllanıyorm ama cok kabuklanma yapıyo artık 8 ay oldu ilerleme saglayamıyorum. Sıra en büyük silaha geldi miracle losyona geciyorum yarından itibaren :)

neo
29.06.2015, 10:51
gelişim net şekilde görülüyor. Miracle losyon dökülmeleri durdurmak için oldukça etkili, nane yağı ise yeni saçların oluşumu için etkisini kanıtlıyor. yaklaşık 3 haftadır ben de 2 günde bir nane, jojoba, çay ağacı yağı kullanıyorum. Ancak oranları oldukça önemli dikkat edilmesi gereken nokta burası :)

DoktorCan
29.06.2015, 11:18
gelişim net şekilde görülüyor. Miracle losyon dökülmeleri durdurmak için oldukça etkili, nane yağı ise yeni saçların oluşumu için etkisini kanıtlıyor. yaklaşık 3 haftadır ben de 2 günde bir nane, jojoba, çay ağacı yağı kullanıyorum. Ancak oranları oldukça önemli dikkat edilmesi gereken nokta burası :)

Oranları nedir hocam ?

neo
29.06.2015, 11:26
Oranları nedir hocam ?

kullandığım oranlar şöyle;
yarım çay kaşığı halis zeytinyağı
7 damla jojoba yağı
3 damla nane yağı
bu karışımın içerisine 1 damla çay ağacı yağı ve 1 damla çam terebentini de ekliyorum 2 günlük aralıklarla kullanıyorum. En az 2 saat bekletiyorum.

etkisi fazla olsun diye nane yağının orarının arttırınca dökülme yapıyor.

pipsqueak
29.06.2015, 12:17
kullandığım oranlar şöyle;
yarım çay kaşığı halis zeytinyağı
7 damla jojoba yağı
3 damla nane yağı
bu karışımın içerisine 1 damla çay ağacı yağı ve 1 damla çam terebentini de ekliyorum 2 günlük aralıklarla kullanıyorum. En az 2 saat bekletiyorum.

etkisi fazla olsun diye nane yağının orarının arttırınca dökülme yapıyor.

hadi ya.. ben bir şişe naneyi bastım. Önce sadece nane sürdüm o kanlanmayı, hareketi hissettim, ferahladı kafam elbette. Sonra karışımın içine orana göre azıcık kattım, baktım tık yok, bastım hepsini kullanıyorum öyle. Belki nane yağının kalitesiyle de alakalıdır? Sizinki esansiyel nane yağı mı?

neo
29.06.2015, 17:34
hadi ya.. ben bir şişe naneyi bastım. Önce sadece nane sürdüm o kanlanmayı, hareketi hissettim, ferahladı kafam elbette. Sonra karışımın içine orana göre azıcık kattım, baktım tık yok, bastım hepsini kullanıyorum öyle. Belki nane yağının kalitesiyle de alakalıdır? Sizinki esansiyel nane yağı mı?

Esansiyel değil normal nane yağı bendeki. oranı biraz arttırınca etkisi tersine dönüyor. Oranların çok önemli olduğunu düşünüyorum. aynı şey hemen her ilaç ve bitkisel ürün için geçerli.
Ayrıca karışımları kendi kategorisinde hazırlamayı daha doğru buluyorum. Örneğin yağ karışımlarını sadece yağlardan hazırlayarak içine başka birşey katmadan kullanıyorum. Aynı şekilde ısırgan- yakı otu karışımının içine de yağ katmıyorum. Bu şekilde daha etkili oldu benim için :)

salt
29.06.2015, 19:23
bu ısısrgan yakı otunu nasıl kullanıyorsunuz

pipsqueak
30.06.2015, 01:27
bu ısısrgan yakı otunu nasıl kullanıyorsunuz

Birer tatlı kaşığı ısırgan, yakı hatta lavanta otunu demliyoruz. Hele presslerden varsa işin daha da kolay. 15-20 dakika beklettikten sonra istersen az biraz alkolde katarak taşıyıcı olması ve çabuk bozulmaması için buzdolabında saklayarak saça uyguluyorsun.

Kullanıyorum 1-2 aydır, bana sorarsan alkol koyma, az az yap dolapta sakla. Sadece saçını losyonlardan sonra su yerine bununla nemlendirmeye yarıyor, başka bir etkisi falan yok. Yine de uğraşıp yapıyorum ben 3 günde 1 kez falan, alkol koymuyorum o kadar alkol kullanıyoruz zaten kafamız alkolden artık çakmak tutsak yanacak diye. Maksat nemlendirici olsun. Kokusu da hoştur, yağlanmasını da engelliyor saçın sanırım; gerçi tam bilemedim her gün yıkarım ben kafayı.

avsen39
02.07.2015, 15:02
emu yagi nane yagini nereden aliyorsun kardesim kaliteli bir markanin var mi netten alabilecegim

Thsylmz
02.07.2015, 15:45
nane jojoba emu hint yagını nasıl kullanıyorsunuz aradaşlar ben miracle ile beraber kullanmayı düşünüyorum nasıl birşey yapmalıyım. Sabah akşam miracle losyon ,akşam yanındada yağ karışımı yapıcam ama o saçında nasıl kalıcak hergün yapıp yıkıyıcakmıyız ?

frenzy59
04.07.2015, 09:28
ben botonikecza dan alıyorum yağları shiftahome kaliteli markadır . sadece yatarken günde 1 kez kullanıyorum