PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MIRACLE LOSYON dökülme problemi...

pascall35
27.04.2015, 19:31
selamlar arkadaşlar bugün itibarı ile miracle lsoyona başlayalı tam 1 ay oldu , bu süre zarfında sabah ve akşam olmak üzere düzenli bir şek,ilde losyonu kullandım , şampuan olarak zigavus ve konazol dönüşümlü olarak kullandım ve her akşam saçlarımı yıkıyorum , losyona başladığım günden bu yana günlük elime gelen saç sayısı 4 yada 5 adetti zaten 15 yıllk bir dökülme hikayem var yaşım 35 , ama bu akşam başımı yıkamadan önce şöyle bir kafayı yokladım çekiştirdim ve 60 tane birden saç döküldü lavoboya 1 ay içinde böyle birşey yoktu , acaba bu losyon bana ters etkimi ediyor diye şüphelendim yada ilk başlarda böyle dökülmeler olağanmıdır ...saygılar...

BnymN
27.04.2015, 20:12
Her akşam şampuanlamı yıkıyorsunuz saclarınızı konazolu hafta da 1-2 , Zigavusu 3 günde bir uygulayın diğer günler sadece su ile.

pascall35
27.04.2015, 20:17
evet her aksam sampuanla yikiyorum , zigavus hergun konazol 1 kac gunde bir kullaniyorum , dokulmenin biranda bu kadar artmasi normalmi sizce yoksa olaganmidir ?

teto1907
27.04.2015, 20:25
mevsim geçişlerinde ara ara böyle yoğun saç dökülmesi yaşanabilir yada o gün saçınızda dökülmeden çok kırılma olmuş olabilir eğer dökülmeniz aynı şekilde devam ederse daha detaylı düşünülür birgünlük dökülme ile yorum yapmak zor ama muhtemelen mevsimsel saç yenilenmesidir diye düşünüyorum .. Minoxil kullanıyormusunuz ?

pascall35
27.04.2015, 20:31
hayir minox kullanmiyorum , 15 yildir sac dokulmem var ve bigune kadar hicbir tedavi uygulamadim , miracle losyonla tanistim 1 ay once ve denemeye karar verdim yani tedavi olarak 1 aydir sadece miracle kullaniyorum , soyle birsey var ben basimi yikadiktan sonra sac derimde gerginlik hissi olusuyor yani kafa derimin gerildigini hissediyorum , ve 1 aydir hergun yikadifim icin hep gerilme mevcut kafamda buda bi etken olabilirmi ?

pascall35
27.04.2015, 20:46
şunuda eklemek istiyorum daha once defalarca deneyerek ogrendim ,basimi uzun sure yikamazsam sac diplerimde yogun olarak yagli bir tabaka olusuyor ve kalip seklinde tirnagima geliyor , ozellikle tepe ve yan bolgelerde kulak ustlerinde , acaba basimi yikayinca kuruluktanmi bu gerilme ve sokulme oluyor...

teto1907
27.04.2015, 20:47
hayir minox kullanmiyorum , 15 yildir sac dokulmem var ve bigune kadar hicbir tedavi uygulamadim , miracle losyonla tanistim 1 ay once ve denemeye karar verdim yani tedavi olarak 1 aydir sadece miracle kullaniyorum , soyle birsey var ben basimi yikadiktan sonra sac derimde gerginlik hissi olusuyor yani kafa derimin gerildigini hissediyorum , ve 1 aydir hergun yikadifim icin hep gerilme mevcut kafamda buda bi etken olabilirmi ?

saçınızın yapısı kurumu ? kanozalı 3 günde bir kullanın daha erken olması saçlarda kuruluk , cansızlı ve incelme yapar ..

pascall35
27.04.2015, 20:54
evet saclarim kuru ve cansiz , miracle losyona devam etmelimiyim sizce faydasini gorormuyum ? bazi arkadaslar 15 gunde dokulme durdu demiste bende ayni etkiyi umut ediyorum , insallah olumlu sonuc alirim...

teto1907
27.04.2015, 21:08
evet saclarim kuru ve cansiz , miracle losyona devam etmelimiyim sizce faydasini gorormuyum ? bazi arkadaslar 15 gunde dokulme durdu demiste bende ayni etkiyi umut ediyorum , insallah olumlu sonuc alirim...

devam edin dökülmenizin miracle losyon kaynaklı olduğunu düşünmüyorum aksine miracle losyon saçtaki yağ dengesinide düzenliyen bi etkiye sahip kanozalı 3 günde bire indirin zigavus yerinede zeytinyağlı defne sabunu veya bıttım sabunu kullanın daha çok faydasını görürsünüz birde haftada bir tedarik edebilirseniz saçınızda saf zeytin yağını 3-4 saat bekletin iyi geleceğini tahmin ediyorum..

pascall35
27.04.2015, 21:14
ilginiz icin tesekkurler o zaman konazolu haftada 2 ye dusureyim ve bir muddet sampuan kullanmayayim , insallah duzelme olur...

Miracle
27.04.2015, 21:27
Bir günlük dökülne hiç bir şey ifade etmez bir süre devam ederse bunun sebebi çıkan zayıf ların dökülmesi, şayet uzunlar ise dökülenler biyolojik saatin çakışmasıdır öncelikle hemen bir resim çekin arşiv için ve hep bununla kıyaslayın. Saçınız kuru ise kökleri sıkar ve döker bunun için zeytin özlü kaliteli krwm ya q10 hyaluronik asit içeren krem alıp extra saçınıza uygulayın geçmiş olsun.

pascall35
27.04.2015, 21:34
Bir günlük dökülne hiç bir şey ifade etmez bir süre devam ederse bunun sebebi çıkan zayıf ların dökülmesi, şayet uzunlar ise dökülenler biyolojik saatin çakışmasıdır öncelikle hemen bir resim çekin arşiv için ve hep bununla kıyaslayın. Saçınız kuru ise kökleri sıkar ve döker bunun için zeytin özlü kaliteli krwm ya q10 hyaluronik asit içeren krem alıp extra saçınıza uygulayın geçmiş olsun.

hocam dökülenlerin hepsi uzunlar , birde bu bahsettiğiniz kremleri nasıl temin edebilirim herhangi bir marka önerebilirmisiniz ? teşekkürler...

revengoa
27.04.2015, 21:40

Yani bu dediğinize göre genetik dökülme de 1 ay içinde tamamen bitmiş oluyor.Zira hiç genetik dökülme ile dökülen saçlardan bahsetmiyorsunuz da

Miracle
27.04.2015, 21:49
Yani bu dediğinize göre genetik dökülme de 1 ay içinde tamamen bitmiş oluyor.Zira hiç genetik dökülme ile dökülen saçlardan bahsetmiyorsunuz da Anlayamadım de bi daha anlatayım benim ne dediğime dair çeviri yapma sen anlayamamışsınki birde çeviri yapıyorsun :) ne bitiyor 1 ayda ne genetiği açsana biraz ?

revengoa
27.04.2015, 22:26
Ben sizin ne demek istediğinizi de amacınızı da gayet iyi anladım Miracle bey meraklanmayın.Umarım herkese nasip olur bu...

volkani
27.04.2015, 22:40
Anlayamadım de bi daha anlatayım benim ne dediğime dair çeviri yapma sen anlayamamışsınki birde çeviri yapıyorsun :) ne bitiyor 1 ayda ne genetiği açsana biraz ?

mıracle hocam losyonu kullandıktan sonra sacımızı fonle kurutursak ne gıbı etkılerı olur acaba uzun zamandır boyle yapıyorumda pek zamanım olmadıgı ıcın hemde saclar daha kolay sekıl alıyor saclarımı dıkıyorumda :)

Miracle
27.04.2015, 22:58
Ben sizin ne demek istediğinizi de amacınızı da gayet iyi anladım Miracle bey meraklanmayın.Umarım herkese nasip olur bu... Hazmedemediğin neyse çıkar ayak oyunları yapma beğenmediğin adamın mekanını terket onurlu ol varsa yüreğin alternatifini koyarsın eyvallahın olmaz ona buna gider kazıklanırsınız sesiniz çıkmaz buraya gelip art niyetle mızmızlanır pislik yapacak fırsat ararsınız asıl senin gibi içi yılan dolu hazımsız tipleri bilir bu forum ahalisi şimdi azcık onurun varsa mundar dediğin ciğerin yanında yatmaz semtime uğramassın...

Miracle
27.04.2015, 23:00
mıracle hocam losyonu kullandıktan sonra sacımızı fonle kurutursak ne gıbı etkılerı olur acaba uzun zamandır boyle yapıyorumda pek zamanım olmadıgı ıcın hemde saclar daha kolay sekıl alıyor saclarımı dıkıyorumda :) Hiç bir sorun olmaz ama önce yedir hemen kurutursan emilmez.

kenpachi
27.04.2015, 23:15
Hiç bir sorun olmaz ama önce yedir hemen kurutursan emilmez.

hocam losyon 2 dakıka da hemen kuruyor
siz yedirmek için nasıl bir yol izlemiştiniz
daha sürerken kuruduğu için emilip emilmediği konusunda şüphe içindeyim
çok önemli bir nokta bence
herkes neredeyse bu losyonu kullanıyor ama doğru kullanım için bizi yönlendirir misiniz

kenpachi
27.04.2015, 23:17
saçınızın yapısı kurumu ? kanozalı 3 günde bir kullanın daha erken olması saçlarda kuruluk , cansızlı ve incelme yapar ..

ketoral kremde aynı kuruluğa neden olur mu

Miracle
27.04.2015, 23:23
hocam losyon 2 dakıka da hemen kuruyor
siz yedirmek için nasıl bir yol izlemiştiniz
daha sürerken kuruduğu için emilip emilmediği konusunda şüphe içindeyim
çok önemli bir nokta bence
herkes neredeyse bu losyonu kullanıyor ama doğru kullanım için bizi yönlendirir misiniz Ben bir kaç saat sonra nemlendirme yapıyordum.

revengoa
27.04.2015, 23:30
Üyeliğimin silinmesi için admin arkadaşlara zaten msj yollamıştım.Silmiyorsunuz çünkü müşteri kaçırmak istemiyorsunuz.Sizin amacınız belli.İlk başta burda sadece insanlara faydalı olacağım deyip forum açıyorsunuz sonra forumu satmaya kalkıyorsunuz,tepki gelince vazgeçiyorsunuz.İşinize gelmeyen (333,filozof gibi) üyeleri,pazarınıza rakip olacak korkusuyla engelliyorsunuz.Daha sonra da ürün çıkarıp patentini alacağım diyorsunuz.Gerçekten çok hayırseversiniz.

revengoa
27.04.2015, 23:33
http://i.hizliresim.com/pgR2vr.jpg (http://hizliresim.com/pgR2vr)

Böyle de eleşritilere açıktır hayırsever abimiz

NoMore
27.04.2015, 23:37
Üyeliğimin silinmesi için admin arkadaşlara zaten msj yollamıştım.Silmiyorsunuz çünkü müşteri kaçırmak istemiyorsunuz.Sizin amacınız belli.İlk başta burda sadece insanlara faydalı olacağım deyip forum açıyorsunuz sonra forumu satmaya kalkıyorsunuz,tepki gelince vazgeçiyorsunuz.İşinize gelmeyen (333,filozof gibi) üyeleri,pazarınıza rakip olacak korkusuyla engelliyorsunuz.Daha sonra da ürün çıkarıp patentini alacağım diyorsunuz.Gerçekten çok hayırseversiniz.

hee satacaktı :D satış konusunda ne dedi ? ticari kimliği olanlara satacam dedi o konuyu açtığı gün banada amacının satmak olmadığını sadece ticari kimlik sahibi kişilerin kimler olduğunu öğrenmek istediğini söyledi istersen konuşma kaydını koyabilirim buraya :D
tanımadığınız insanlar için paradan konu açmayın emin olun levent abi tenezzül edecek adam değil ama eğerki devrim niteliğinde bir noktaya gelirse ki belkide gelmiştir onuda haklı olarak gerekli yasal girişimleri yaparak ticarileştirir...

Miracle
27.04.2015, 23:44
Üyeliğimin silinmesi için admin arkadaşlara zaten msj yollamıştım.Silmiyorsunuz çünkü müşteri kaçırmak istemiyorsunuz.Sizin amacınız belli.İlk başta burda sadece insanlara faydalı olacağım deyip forum açıyorsunuz sonra forumu satmaya kalkıyorsunuz,tepki gelince vazgeçiyorsunuz.İşinize gelmeyen (333,filozof gibi) üyeleri,pazarınıza rakip olacak korkusuyla engelliyorsunuz.Daha sonra da ürün çıkarıp patentini alacağım diyorsunuz.Gerçekten çok hayırseversiniz. Forum şahsımın emeği ve mülküdür bir çok arkadaşımın emeğide büyük tabiki ancak bana ait olan mülkü satmamla beni itham edebileceğini, bununla bana sitem edip kötüleyebilmeyi denemen bile sadece benim samimiyetime güvenirliğime olan inancına delildir. Şimdi forumu satarım tepki umrumda da olmaz ne yapacaksınız ? Ne yapabilirsin ? Ama satmadım senden korktuğumdan değil bazı senin sahip olamadığın değerler nedeniyle. istediğim üyeyi silerim bu rekabet içinde olur forum kurallarınca ya da keyfime göre olur şayet çok keyfi davranırsam zaten burada kimse kalmaz sen o konulara can sıkma. Çok güvendiğin bazı sünepeler sana yollamadımı çözümlerini ? Milli kahraman hala mı % 5 download error veriyor? Ttnet engel mi koydu gerçeklerin paylaşımına ? Bak içi yılan dolu zihniyet ben ne peygamberim ne de hayır kurumu bazı erdemleride senin ölçütlerinle göstermek zorunda olmadığım gibi hayırseverlik mefhumunun her türlü haysiyetsizliğe adiliğe tahammülü içermediğini bilmen gerekir.

saçsızlığındüşmanı
27.04.2015, 23:45
ya allah aşkına emeğe saygı gösterin bu adam sayesinde kaç kişi saçsızlıkla savaşmayı öğrendi...ayrıca miracle nin piyasaya faydalı bir losyon çıkarması neden bu kadar sorun yaratıyor ki beğenmiyorsanız almazsınız olur biter.

kim
27.04.2015, 23:46
http://i.hizliresim.com/pgR2vr.jpg (http://hizliresim.com/pgR2vr)

Böyle de eleşritilere açıktır hayırsever abimiz
Ya arkadaşım kimse kimseye birşey satmiyor ayrıca herkese de yardim ediyor bırakın bu isleri piyasada saçma sapan ürünler alıyorsunuz gitip geri bi ise yaramadı diyemiyorsunuz.burada birşey satın almış gibi yorumlar yapıyorsunuz. Eczaneden gider alır kullanirsiniz basit bu kadar . neyin muhabbeti bu siz insanları kışkırtıcı yazılar yazarsanız size tepki gostermesi gayet normal ayni bu Mesajınız gibi sitenin huzurunu bozmayiniz insanlar burada bilim ilim peşinde buraya üye olanlarda gayet zeki bilinçli sorgulayıcı insanlar birşey i didik didik etmeden kullanmazlar kanıtlara bakarlar siz sabaha kadar saç cikariyorum deyin kimse yemez merak etmeyin

Miracle
27.04.2015, 23:54
Hiç bir engel yokken gerçekler dediği bilgileri paylaşmayan birinin artniyet ve tezgahını anlamayacak kadar gerizekalı veya art niyetlilerin olduğu bir ortamda tabiki ürün çıkacak. Ha şimdi kızdı paylaşmıyor mu diyeceksiniz ?E bende kızdım ürün ticari çıkacak hemde çok pahalı ancak sözüm var öğrenci ve kadim üyelerime neredeyse gelişine vereceğim hatta sırf ciğeri 5 ruble etmezler fayda görmesin diye sadece eşe dosta paylaşıp asşa ürünü çıkarmayadabilirim.

saçsızlığındüşmanı
28.04.2015, 00:07
abi forumda senin niyetini herkes biliyo bence bu zihniyettekilere açıklama bile yapmana gerek yok.

Miracle
28.04.2015, 00:11
abi forumda senin niyetini herkes biliyo bence bu zihniyettekilere açıklama bile yapmana gerek yok.Niyetinde bir önemi çok yok aslında burası paylaşım forumu herkes derdini çaresini yazar kimi ürün önerir biri ev yapımı önerir biri bir şey över dileyen okur dileyen uygular dileyen alır dileyen uzak durur bu kadar basit. Şimdi biri son çözümü yapıp paylaşsa bir çok karaktersiz de fayda görecekmiş demek buradan çıkan sonuç budur...

Jamesharden
28.04.2015, 00:16
Miracle sayesinde kaç kişinin yüzü güldü psikolojisi düzeldi patent almasını hangimiz istemez milleti 6000 tel diye kandıranlar para kazanırken bu abimiz neden bu başarısını tatlı bir kazanca cevirmesin

Miracle
28.04.2015, 00:22
Miracle sayesinde kaç kişinin yüzü güldü psikolojisi düzeldi patent almasını hangimiz istemez milleti 6000 tel diye kandıranlar para kazanırken bu abimiz neden bu başarısını tatlı bir kazanca cevirmesin İşte buna takılıyorum hakikaten nedir bu acaba ürün yaparsa hasetliği ? Yani büyük ihtimal başka önceliklerim nedeniyle çok uzayacak belki hiç çıkmayacak ama yahu o etkenlerin yarısını yemin ederim 50 tl ye toplayamassınız. Ne kaçırdığını bilmiyor bu aptallar ya da amaçları zaten kaçırtmak... Görüyorsunuz şu folliceptin bşraz mali gücü olmasa nasıl alır dener yayınlar sansasyon yaratır ??? Biraz bütçe ayırmak kurumsal olmanın nesi kötü ? Şu adamların vaktini geçtim imkânlarının yarısı bende olsa büyük konuşuyorum 4 koldan sağlam bir kitle 6 ayda bitiririm işi.

teto1907
28.04.2015, 01:35
ketoral kremde aynı kuruluğa neden olur mu

ketoral krem hiç kullanmadım kardeşim ne desem yanlış olur kullanan arkadaşlar bi cevap verirse daha yerinde olur :)

teto1907
28.04.2015, 01:45

Biri bi iş için aylarını saatlerini ailesinden kısıp odeğerli vaktini buraya harcıyorsa hepimize bir umut olmaya çalışıyorsa elbet bunun karşılığı olacaktır ki şimdiye kadar levent abi hiçbir karşılık beklemeden istisnasız forumdaki herkese yardımcı oldu ve yol gösterdi sadece o değil bu forumda ilk günden beri olanlar gerçekten büyük bir bağla birbirlerine umut olmaya çalıştı herkesin emeklerinin karşılığı vardır şayet Levent abi çözüme yaklaştıysa ve çözdükten sonra bu emeğinden para kazanmak isterse onun en büyük ve en doğal hakkı bunu kimse yargılayamaz lütfen artık böyle boş konuşmalarla insanların heveslerini kırıp konuları saptırmayın ...

payitaht
28.04.2015, 09:30
İşte buna takılıyorum hakikaten nedir bu acaba ürün yaparsa hasetliği ? Yani büyük ihtimal başka önceliklerim nedeniyle çok uzayacak belki hiç çıkmayacak ama yahu o etkenlerin yarısını yemin ederim 50 tl ye toplayamassınız. Ne kaçırdığını bilmiyor bu aptallar ya da amaçları zaten kaçırtmak... Görüyorsunuz şu folliceptin bşraz mali gücü olmasa nasıl alır dener yayınlar sansasyon yaratır ??? Biraz bütçe ayırmak kurumsal olmanın nesi kötü ? Şu adamların vaktini geçtim imkânlarının yarısı bende olsa büyük konuşuyorum 4 koldan sağlam bir kitle 6 ayda bitiririm işi.
Üstat emin ol bu üyelerin bir çoğu senin geldiğin o eski siteden yönlendirilen insanlar,,bunların birçoğunun eski sitede ...tedavisi.com da üyeliği hatta modluğu vardır,,Ben zaten MİRACLE LOSYONU ilk kullanmaya başladığım ve siteyi takip etmeye başladığım aylarda bu tür saldırılar sabotajlar olacağını tahmin etmiştim,,ve emin ol adım adım başarıya ulaştıkça,,sonuçlar alındıkça daha da artacakatır,,,,Ha bilsem ki bu yorumu yapan adam sadece saç dökülmesi tedavisine çözüm arayan gariban bir vatandaş, o zaman amenna,,,Ama üyenin diğer mesajları,,siteye kayıt tarihi,,sürekli imalı ve yönlendirilebilir mesajları dikkate alındığında, ne amaçla siteye üye olduğu ve ne amaçla mesajlar attığı kabak gibi ortaya çıkıyor,, yapbozun parçaları yerine oturuyor,,,
Yani bu tür saldırılar sitenin doğru yolda olduğunun en basit kanıtı,,,Çünkü saç tedavileriyle ilgili onnlarca forum var,,ve o forumların hiçbt iri bu sitedeki başarının %10 unana bile sahip değilken, o sitelerde hem forum sahibine hemde modlara en ufak bir eleştiri bile olmazken,,,Burada Türkiyenin en büyük saç forumunda ve bu kadar başarılı sonuçlar varken bu eleştiriler gayet manidar,,,
Devam arkadadaşlar,,sayın modlar,,sayın site sahibi,,,Bu yolda devam edelim,,Allah yar ve yardımcınız olsun...11!

payitaht
28.04.2015, 09:43
İşte arkadaşlar burada bize düşen görev,,bu saldırılara karşı her daim site görevlileri ve modlarının yanında yer almalıyız,Siteyi sonuna kadar müdafaa etmek için,,,Ama beni en çok hayal kırıklığına uğratan örneğin geçen ay , o zamanlar şehir dışındaydım yoğunluk dolayısıyla siteye girememiştim,,yazılanları ve olayları sonradan okuma fırsatı bulmuştum,,nasıl olurda bir kaç adamın sözüne takılıpta forumun bazı eski değerli arkadaşları maaleseef can siperane forumu savunma pozisyonu alması gerekirken, gidip başka durumlara paye çıkarıp tarafsız olmayı tercih ettiler,,,Velev ki herhangi bir konuda karşı tarafın haklılık payı dahi olsa,zaten karşı tarafın en büyük amacı kendine azda olsa bir haklılık payı çıkarıp,etrafına taraftar toplayıp, siteyi bölmek,,az daha da amaçlarına ulaşıyorlardı,,,Arkadaşlar çok ufak konuda velevki haklı bile olsalar inanıyorum ki bu adamların bir amacı var,,oda akrebin yuvasına çomak sokan bu siteyi ve üyelerini bölerek dağıtmak,,,Lütfen hiçbir zaman oyuna gelmeyelim ve bu değerli siteyi her zaman ama her zaman koruyalım,,Geçn ayki girişim bence çok profesyoneldi,,bu kadar amatörce değildi,,Amatörler kendilerini çok kolay belli ediyor,,Benim korkum Profesyonel işbirlikçiler,,,,Adam o kadar rahat içimize sızıyor ki,,,araştırıyor,,ediyor,,,güvenimizi kazandırıyor,,alkışımızı alıyor,,,halbuki bunları bir amaç için yapıyormuş,,,,sitenin vazgeçilmezi olduktan sonra tak,,niyetini uygulamaya sokuyor,,,işte o zaman afallıyosun,,,Geçen ay maalesef bunun örneğini gördük,,Oyüzden arkadaşlar dikkat edelim ve uyanık olalım,,,
Not:Geçen ay ki olaylara yorum yazma fırsatı bulamamıştım,,fırsat bu fırsat hissiyatımı yazmak ve paylaşmak istedim arkadaşlar,,Sağlıcakla...!!!!

pascall35
28.04.2015, 10:09
arkadaslar bir konu actim ama ortalik baya karisti simdi beni troll falan sanmasin kimse sakin ha ...ben derdime care ariyorum o yuzden buradayim , miracle losyona inatla devam edecegim bakalim insallah gelisme olur zaten 1 ayda da cok bir gelisme olmaz farkindayim birde su banyodan sonra kafa derimdeki gerilme ve kuruluk hissini halletsem cok iyi olacak ...saygilar...

muros
28.04.2015, 10:11
İşte buna takılıyorum hakikaten nedir bu acaba ürün yaparsa hasetliği ? Yani büyük ihtimal başka önceliklerim nedeniyle çok uzayacak belki hiç çıkmayacak ama yahu o etkenlerin yarısını yemin ederim 50 tl ye toplayamassınız. Ne kaçırdığını bilmiyor bu aptallar ya da amaçları zaten kaçırtmak... Görüyorsunuz şu folliceptin bşraz mali gücü olmasa nasıl alır dener yayınlar sansasyon yaratır ??? Biraz bütçe ayırmak kurumsal olmanın nesi kötü ? Şu adamların vaktini geçtim imkânlarının yarısı bende olsa büyük konuşuyorum 4 koldan sağlam bir kitle 6 ayda bitiririm işi.

abi bakma sen şunlara sen çıkart şunu isteyen alır.

sevenup
28.04.2015, 10:14
Sana katılıyorum payitaht herşey 3 tüy değil kimsenin vaadi için adam satmam dün minnet duyduğum adama menfaatim için tenkid etmem bunlar bana afedersiniz çok yavşakça geldi. İan ne güzel dedi ite köpeğe eyvallah etmem atarım parasını önüne alırım... kaldı ki ben normal zekaya sahip biri olarak tamamen art niyetle yönlendirme ve bölücülük yapıldığına 2 gün emin oldum ha bilgi vs vardı kitaptanda ezbezberlense kafadanda yazılsa bilgiler boş değildi ama şunu anladım buraya bir kitap pdf açıp kopyalasam peşime takılacak bir sürü salak var...

Miracle
28.04.2015, 11:13
Böyle gelirsiniz hep...

2060
2061.........

Miracle
28.04.2015, 11:20
ketoral kremde aynı kuruluğa neden olur mu Evet ketrolde sebum ve yağ salgısını azaltır.

payitaht
28.04.2015, 12:08
Sana katılıyorum payitaht herşey 3 tüy değil kimsenin vaadi için adam satmam dün minnet duyduğum adama menfaatim için tenkid etmem bunlar bana afedersiniz çok yavşakça geldi. İan ne güzel dedi ite köpeğe eyvallah etmem atarım parasını önüne alırım... kaldı ki ben normal zekaya sahip biri olarak tamamen art niyetle yönlendirme ve bölücülük yapıldığına 2 gün emin oldum ha bilgi vs vardı kitaptanda ezbezberlense kafadanda yazılsa bilgiler boş değildi ama şunu anladım buraya bir kitap pdf açıp kopyalasam peşime takılacak bir sürü salak var...
Ağzına sağlık kardeş,,bende senle hissiyatları taşıyorum..!!!

Keloğlan35
28.04.2015, 17:48

Merhaba. Tartışma biraz uzamış başka sebeplerden. Konuyu açan arkadaşın durumuna benzer bi durum bende de var da bende bi soru sorayım dedim.

Şimdi Miracle bey, Sizin losyonunuzu kullanıyorum bende. 1 ayı geçti 40 gün felan oldu.

Genelde şakaklar ağırlıklı ve üst kısımlarda sabah akşam kullanıyorum. Gündüzleri okulda olduğumdan nemlendirme yapamıyorum.

Bu Losyon sürecinde şakaklarda nokta nokta da olsa tüyler belirdi. Bu iyiye işaret. Ama yıkarken dökülen saçlarım kısa saçlar.

Yani atıyorum 3 cm ise saçımın uzunluğu, lavaboda baya bi saç var ama 0.3 cm felandır. Bu sizce olağan bir şey mi?

Bir de önceki mesajlarımda da belirttim 2.5 ay finasterid kullandım diye. O dönemde aynısıydı. Finas 2.5 ayda çok iyi geldi saçlarıma ama lavaboda hep küçük küçük saç telleri olurdu yıkarken.

Miracle Losyon da Finasterid etkisi yapıyor gibi saçımda. Ama yan etkisiz tabi ;)

Şimdi içim rahatlasın diye bi daha sorayım dedim. Bu olay zayıf saçların dökülmesi mi yoksa finasteriddeki gibi refrex hiperandrojenizm felan olabilir mi?

Fotoğraf çekiyorum ama bende şehir dışında olduğum için zamanım yok benimde. foruma atacağım uygun bi zamanda İnşallah

Zamanınızın az olduğunu biliyorum. Uygun bi zamanda cevaplarsanız sorumu sevinirim

Saygılar

pascall35
28.04.2015, 18:25
bugün yaklasik 30 tel sacim daha geldi elime bende merak ediyorum acaba bu iyiye isaretmi yoksa ters giden birseylermi var ? benim dokulen saclar uzun saclar ve koklerini gormek cok zor neredeyse dokulen saclarda kok yok...

pascall35
29.04.2015, 13:22
keoglan35 , miracle losyona hala devam ediyormusun ? ben 1 ay boyunca surekli sampuan kullandim galiba sacimi birazda o yipratti dunden itibaren sadece su ile yikadim gwrilme cok az oldu , birde forumda okudugum kadariyla yakiotu ve isirgan ile yapilan losyon da etkiliymis bunlarida kullanmak istiyorum , sabah yakiotu aksam miracle sizin tedaviniz ne durumda ?

Miracle
29.04.2015, 13:45
tedavi uzun soluklu bir maraton bilimsel olarak saçı desteklediği belirli etkenler sadece saça destek olur. Biyolojik saati sıfırlama yeni çıkış için dinlendirme etkileri vardır ve bu toplu dökülme yapar ancak geçicidir. Bunun dışında sürekli dökülme vb durumlarda ancak sizde allerjik reaksiyon olduğunu gösterir buna göre hareket edin buluttan nem kapmayın.

pascall35
29.04.2015, 14:37
tedavi uzun soluklu bir maraton bilimsel olarak saçı desteklediği belirli etkenler sadece saça destek olur. Biyolojik saati sıfırlama yeni çıkış için dinlendirme etkileri vardır ve bu toplu dökülme yapar ancak geçicidir. Bunun dışında sürekli dökülme vb durumlarda ancak sizde allerjik reaksiyon olduğunu gösterir buna göre hareket edin buluttan nem kapmayın.

anladim hocam zaten miracle losyona devam ediyorum sadece hergun sampuan kullaniyordum onu birakip su ile yikamaya basladim , arti olarak şu yaki otu ve iairgan otunu da kullansam extra bir etkisi olurmu ? hem losyon olarak hemde gun icinde atiyorum 1 bardak icerek.tesekkurler...

Keloğlan35
29.04.2015, 20:55
keoglan35 , miracle losyona hala devam ediyormusun ? ben 1 ay boyunca surekli sampuan kullandim galiba sacimi birazda o yipratti dunden itibaren sadece su ile yikadim gwrilme cok az oldu , birde forumda okudugum kadariyla yakiotu ve isirgan ile yapilan losyon da etkiliymis bunlarida kullanmak istiyorum , sabah yakiotu aksam miracle sizin tedaviniz ne durumda ?

Ediyorum Hocam.

Sabah akşam 10ar fıs Miracle Losyon sürüyorum şakaklar ağırlıklı ve saçın üst ve tepe kısmına. Deride gerilme olmadı bende hiç. İlk 1 hafta biraz kaşıntı olmuştu. Sonradan deri alıştı galiba. Şimdilik Bi yan etki yok hiçbir konuda Çok Şükür.

Fena gitmiyor tedavi. 1 ay bitti 2.ayımdan da 1 hafta-10 gün felan olmuştur. Bu ay Aldactonu 2 kutuya çıkardım. Tedavi öncesine göre dökülmede artış/azalış pek yok. Ama dediğim gibi döküülen saçlar küçük küçük. Yani önce de dediğim gibi bi dönem finasterid kullanmıştım o dönemde de benzer bi etki başlangıçta görülmüştü saçımda. o yüzden iyimser düşünüyorum. Muhtemelen saç çıkarıcılar önce zayıf küçük saçları döküp daha iyilerini çıkarıyor bende. Yani umarım öyledir.

Şakaklarda ufakta olsa siyah tüycükler belirdi. Bende şehir dışında öğrenciyim. O yüzden sadece miracle kullanıyorum. 1 ay sonra felan eve gidince min+dut ve dermaroller eklemeyi düşünüyorum duruma göre. 1 ay daha sadece Miracle losyona devam. Tedavi başlangıçı ve bu ayı fotoğraflarını çektim. Müsait olunca konumu açıp paylaşacağım ama dediğim gibi bende pek müsait değilim. Pcye ayıracak vaktim yok okuldan ötürü. Size de başarılar dilerim umarım istediğiniz sonucu elde edersiniz

Saygılar

pascall35
29.04.2015, 21:13
Ediyorum Hocam.

Sabah akşam 10ar fıs Miracle Losyon sürüyorum şakaklar ağırlıklı ve saçın üst ve tepe kısmına. Deride gerilme olmadı bende hiç. İlk 1 hafta biraz kaşıntı olmuştu. Sonradan deri alıştı galiba. Şimdilik Bi yan etki yok hiçbir konuda Çok Şükür.

Fena gitmiyor tedavi. 1 ay bitti 2.ayımdan da 1 hafta-10 gün felan olmuştur. Bu ay Aldactonu 2 kutuya çıkardım. Tedavi öncesine göre dökülmede artış/azalış pek yok. Ama dediğim gibi döküülen saçlar küçük küçük. Yani önce de dediğim gibi bi dönem finasterid kullanmıştım o dönemde de benzer bi etki başlangıçta görülmüştü saçımda. o yüzden iyimser düşünüyorum. Muhtemelen saç çıkarıcılar önce zayıf küçük saçları döküp daha iyilerini çıkarıyor bende. Yani umarım öyledir.

Şakaklarda ufakta olsa siyah tüycükler belirdi. Bende şehir dışında öğrenciyim. O yüzden sadece miracle kullanıyorum. 1 ay sonra felan eve gidince min+dut ve dermaroller eklemeyi düşünüyorum duruma göre. 1 ay daha sadece Miracle losyona devam. Tedavi başlangıçı ve bu ayı fotoğraflarını çektim. Müsait olunca konumu açıp paylaşacağım ama dediğim gibi bende pek müsait değilim. Pcye ayıracak vaktim yok okuldan ötürü. Size de başarılar dilerim umarım istediğiniz sonucu elde edersiniz

Saygılar

bende 2. losyonu hazırladım 1 hafta önce aldactonu 2 kutuya cıkardım ama müthiş derecede tortu oluyor süzme işinide bir türlü beceremedim , elseve in kutusuyla kullanamadım hemen tıkandı bende boş aseton kutusuna koydum damlalık gibi döküp kullanmaya çalışıyorum ama genelde cok kaçıyor :)birde youtube da bir dermatolog doktor dökülen saçların aynı gün dökülmediğini aslında 3 ay önce kökten ayrıldığını ve kanalda tutulduğunu söyledi buda benim içime su serpti yani gerçekten böyle ise dökülen saçlarımız 3 ay öncesinden giden saçlar sa bu güzel haber , ben zaten 15 yıllık dökülme hikayesi olan biriyim ve bu süre zarfında kesinlikle hiçbir tedavi uygulamadım yani 1 ay dır miracle losyon haricinde birşey kullanmadım , 15 yıllık travmayı 1 ayda toparlayacak gibi bir beklentim de yok zaten zaman alacağaını düşünüyorum inşallah faydasını görürüz , tedaviye ek olarak şu yakı otu ve ısırgan otunu da araştırıyorum büyük ihtimal destek olarak bu ikisinide kullanacağım ...